Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kizo i Masny Ben we wspólnym singlu „Jetlag”

„Życie zе mną to trzydniowy Marriott”.

Opublikowany

 

Naturalną koleją rzeczy po Locie i Huraganie gdańskiego rapera dopadł Jetlag. Kizo wraz z Masnym Benem promują album “Ostatni Taniec” wspólnym singlem.

Na kanale Kizo pojawił się trzeci singiel, promujący zbliżającą się wielkimi krokami płytę “Ostatni Taniec”. Przypomnijmy, “Lot”, w którym gościnnie udzielił się Wac Toja ukazał się w kwietniu jako pierwsza odsłona nadchodzącego wydawnictwa. Na początku maja światło dzienne ujrzał “Huragan”, czyli nowy hymn fanów twerku.

Jetlag to zdecydowanie inny utwór niż jego dwa poprzedniki. Zachowany w innym tempie, spokojniejszy, z melodią, która wpada w ucho i szybko wkręca się w głowę. Na dokładkę, w kawałku jako gość pojawia się Masny Ben, czyli muzyczne alter ego internetowego twórcy oraz włodarza FAME MMA – Boxdela. Jak dotąd, ze środowiska muzycznego, na współpracę z Masnym Benem zdecydował się jedynie Sentino.

Znów poleciałem tak, że będzie jetlag

Skoro album jest imprezowy nie mogło zabraknąć utworu o tym co się dzieje, gdy już światła gasną. Obaj panowie, w pełnym humoru stylu wzięli na muzyczny warsztat powroty z imprez.

W teledysku widzimy ekipę przyjaciół podróżujących cadillakiem przez polskie bezdroża. Wewnątrz samochodu panuje co najmniej szampańska atmosfera. Jednak co ważne, gołym okiem widać, że obrazki są tworzone w sposób przerysowany, wręcz z przymrużeniem oka. Na koniec teledysku widzimy planszę z informacją, że Kizo i agencja spacerange odcinają się od propagowania jazdy pod wpływem, a sceny teledysku zostały stworzone w celach humorystycznych.

Premiera płyty “Ostatni Taniec” jest przewidziana na 17 czerwca, a jej preorder wystartował wraz z publikacją pierwszego singla. Na stronie spacerange.shop i mytosukces.pl można już zamówić rozszerzone wydanie, do którego dołączony jest t-shirt, ręcznik, piłka plażowa i vlepki.Za produkcję muzyki na płycie “Ostatni Taniec” w całości odpowiada BeMelo. Teledysk do utworu wyprodukowała ekipa Flying Digital Content.

25 komentarzy
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Hirek Wrona
1 miesiąc temu

Wygrało Disco-Polo

Dokaszan
1 miesiąc temu
Reply to  Hirek Wrona

Taki mamy obraz społeczeństwa

ŁonowyBarber
1 miesiąc temu
Reply to  Hirek Wrona

Disco-Polo przy tym to muzyka.

Hookacz
1 miesiąc temu
Reply to  ŁonowyBarber

Oliwka brasil to prawie ideał kobie ty

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Hirek Wrona

Kizio i ciasny cwel we wspólnym sextypie,, Cum up”

Dr Dre
1 miesiąc temu

Ostatnie chwile rozgłosu xeroboja teraz chyba kopiuje sam nie wie co.
Zero pomysłu
Zero ambicji
Zero talentu
Rozumiem robić bangery ale więcej charakteru i pomysłu mają wokaliści disco polo bo oni i też nie kopiują nikogo. Są sobą

Bubibi
29 dni temu
Reply to  Dr Dre

A tam, część discopolowców też kseruje na potęgę. Zobacz na przykład na YouTubie: Gdzieś to już słyszałem #38: Disco polo!Nieważny gatunek, złodziej to złodziej.

Co ty kurwisz
29 dni temu
Reply to  Dr Dre

Kiedyś to było
Kiedyś to było, nie to co teraz, to były czasy, żyć nie umierać
Mało się spało, dużo się działo i było miło, ach kiedyś to było

1. Miło powspominać, a opowiadać wstyd, już nie wróci to co przeminęło
Co przeżyliśmy nam nie zabierze nikt, nasza przeszłość pozostanie w nas
Lepiej jest żałować, że coś się zrobiło, niźli gdybać, a jakby to było
Czas nie stoi w miejscu, poza schemat wyjdź i pamiętaj, że żyje się raz

Ref: Kiedyś to było, nie to co teraz, to były czasy, żyć nie umierać
Mało się spało, dużo się działo, chwilą się żyło, kiedyś to było
Kiedyś to było, ach kiedyś było, się pogodziło, gdy się pobiło
Godzin i lat się także nie liczyło i było miło, ach kiedyś to było

ŁonowyBarber
1 miesiąc temu

Kiedy Masny Ben jest najlepszym elementem jakiegoś utworu XD

Grande Connection v2
1 miesiąc temu

Jprdl, co się z tym swiatem dzieje. Małolaty sypią hajsem z portfeli rodziców na takich idiotów, jak Ci… Oni przedstawiają im nierealne życie, a młodzi łykają i chcą być jak oni – zalążek polskiego patusiarstwa… Widać, że rodzice stracili kontrolę nad tym, co robią ich dzieci. Gdybym ja w dzieciństwie takiego czegoś słuchał, to by mi kasetę zabrali. Dzięki Bogu! Z drugiej strony tu na glamie może z 3 osoby mi przytakną. Reszta trolli będzie bóldupić….

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

Nie no dawniej RAP był mocno kryminalny i uliczny ale też dawał siłę do codziennych zmagań tak samo jak dobra książka nawet Rakim czy KRS mieli na starszych płytach dosyc ostre teksty o DMXie nie wspomnę czy innych ludzie dorastają w patologii i są w stanie z tego wyjść nie zwalajmy na muzykę

klapki knt
1 miesiąc temu

JAKI TO JEST WIESIEK.. ON MI SIĘ KOJARZY Z TYM STEREOTYPEM POLAKA NAD MORZEM.
TO JEST PO PROSTU PODZIEMNE DISCO POLO, MORDA ROBOTNIKA BUDOWLANEGO , NA BANK RANO SIĘ NIE MYJE TYLKO PRZEMYWA SAME OCZY PALCEM. Z ALLEGRO JUŻ LECI PACZKA Z TWOIM GUCCI ZA 90 zł .

SKURVVYSYN J3BANY®
1 miesiąc temu

KIEROWCY TIRÓW TO PRYMITYWY, KTÓRYCH JEDYNYM TEMATEM JEST SPORT (KTÓREGO NIE UPRAWIAJĄ), JAKA TRASA, GDZIE DOJECHAĆ I DLACZEGO JEST CHVJOWA I ŻE ZOLLE TO KURVVY. ZDARZA SIĘ JESZCZE, ŻE PRZECHWALAJĄ SIĘ, CO TAM KUPILI W OUTLECIE W GRONINGEN, NP. JAKIEŚ CHVJOWE KOSZULKI LONSDALE ALBO PITBULL XD (KTO TO KURVVA NOSI W 2K21) NO I HIT HITÓW – PRZECHWAŁKI KTO ILE ZARABIA. HEHE SIUSTKA Z PSIODU, SZKODA ŻE JEDYNEK W UZĘBIENIU BRAK.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

Kolorowy syf i puści korpo śmieci i ten troglodyta szmizo z grubym zakłamanym ślązakiem żerującym na tych małpach co występują w tym cyrku fame i pozwalają swoje brudy wywlec i gnoić się na konferencji czy innych face to face

BIG_FAN_OF_PALUCH
1 miesiąc temu

Śmietanka polskiego rapu na jednym teledysku!

wunsz paniszer
1 miesiąc temu

Kizo to stylówa ala tego typa co śpiewał ajajaja bambolejo. ta liga rapu

Czy to rap?
1 miesiąc temu

Czy to jeszcze jest rap?

ŁOOOT
1 miesiąc temu

Kizio Mizio i Ciasny Pen we wspólnej wannie ,,Analplug”

Get Money Od Starych
29 dni temu

Daj pan spokoj…

Lol
29 dni temu

Podjeba stitches

Herheygen
19 dni temu

Marność…szkoda pisać.

Imie
1 miesiąc temu

Paulina 5/10 wstała rano zobaczyć ile w ciągu doby od zalozenia t1ndra miała wiadomości. Klik klik i jej oczom ukazało się ponad dwieście wiadomości. Tyle listów nie dziennie nie miała nawet Bridgite Bardod a ja nawet nie muszę ćwiczyć hihi pomyślała Paulina

Abdullahi
1 miesiąc temu
Reply to  Imie

Jakaś Paulina musiała cie skrzywdzić kiedyś co?

Yechać spehmiarzy ospą
1 miesiąc temu

Kobiety to najbardziej seksistowskie osoby jakie są. Change my mind. Obecnie wszystko jest robione pod kobiety a faceci mają sobie znaleźć fabrykę i jeeebać do usranej śmierci z problemami psychicznymi bo facet nie ma takich problemów. Emerytura dla bab w wieku 60 lat ? Śmiechu warte, żyją później do 80-90 lat a facet? Emerytura od 65 i umiera w wieku 70-75 a kasa na którą jeeebał całe życie przechodzi na te które pałacem nie ruszyły w życiu.

Klemens
29 dni temu

Nie rozumiem tego hejtu na Masnego Bena, gość dokładnie czego się dotknie to zamienia się w złoto: założył federacje mma- najlepsze gala w Europie, założył klub afterek- najlepsze balety na Śląsku, wykreował postać Masnego Bena- milion wyświetleń w dobę, obok Pudziana jeden z największych Polaków obecnie

Popularne