Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kizo i Wac Toja omijają wiosnę i wprowadzają wakacje

Raperzy prezentują „Lot”.

Opublikowany

 

kizo wac toja
fot. Lukas Brudziak (@lukasbrudziak)

Kizo otwiera promocję albumu Ostatni Taniec. Na pierwszy ogień fani dostali utwór Lot, w którym gościnnie pojawia się Wac Toja.

Gdyby wakacje rozpoczynały się od przecięcia wstęgi, chyba jasnym jest, kto trzymałby w ręku nożyce. Kizo po raz kolejny otwiera sezon letni – rzucając hit, do którego nasze głowy będą się rytmicznie kiwać za parawanem słonecznych okularów. Asystuje mu wierny kompan letnich introdukcji muzycznych – Wac Toja. Panowie po raz trzeci rozpoczynają promocję albumu Kizo wspólnym singlem.

Utwór Lot jest pierwszym singlem promującym najnowsze wydawnictwo muzyczne Kizo. Premiera płyty “Ostatni Taniec” jest przewidziana na 17 czerwca, a jej preorder wystartował wraz z publikacją singla. Na stronie spacerange.shop i mytosukces.pl można już zamówić rozszerzone wydanie, do którego dołączony jest t-shirt, ręcznik oraz piłka plażowa.

Machina promocyjna ruszyła w ostatni poniedziałek, kiedy Kizo zaprezentował okładkę płyty i zapowiedział trasę koncertową Ostatni Taniec Tour. Trasa na ten moment obejmuje 13 miast i rozpoczyna się 24.06.2022 w sopockiej Operze Leśnej, czyli w rodzinnych, trójmiejskich terenach Kizownika.

Połączenie Kizo i Wac Toja jest gwarantem dobrej muzycznej uczty. Panowie w zeszłym roku zaprezentowali “Nasze Lato”, które do dziś (stan na 07.04.2022) wykręcił 28 milionów wyświetleń. Wcześniej, “Lucky Punch” – 39 milionów. Będzie rekord? Najprawdopodobniej tak, bo jak zdążył poinformować raper na swoim instagramie, do pre-save’a utworu zapisała się już rekordowa liczba słuchaczy.

Za produkcję muzyki na płycie “Ostatni Taniec” w całości odpowiada BeMelo. Teledysk do utworu wyprodukowała ekipa Flying Digital Content. Sesja okładkowa jest autorstwa Kasi Bielskiej i agencji ShootMe.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
never
2 miesięcy temu

Kurde tyle słabego rapu dzisiaj, że nie nadążam hejtować

Znawca tematu
2 miesięcy temu

Buhahaha dwaj dukacze, obejrzycie wywiad jak wacek spotkal sie w ramach promocji jakiegos produktu na cgm z innymi grajkami ciota nie wiedziala co powiedziec i tez dukala ale gorzej niz na piosenkach

anżej
2 miesięcy temu
Reply to  Znawca tematu

ty nie rozumiesz definicji słowa „dukacz” chyba. jeżeli chodzi o nawijanie to oni są obaj nawet nieźli, po prostu są pizdami i sprzedajnymi kurwami bez honoru. pisać też nie potrafią. sztandarowi polscy dukacze: tps, pelson, włodi, żary, fu – generalnie wszyscy ci pseudo „raperzy z ulicy” co potrzebują kalkulatora żeby obliczyć 2 + 2 (a i tak im nie wychodzi)

Oskar PAM PAM
2 miesięcy temu
Reply to  Znawca tematu

kopnij linka moro a nie pierdolisz

Facio od krabów
2 miesięcy temu

MEGA ŁACZYSKA

BRAZZERS
2 miesięcy temu

WIADOMO KOGO SKSEROWAŁ TYM RAZEM?

kochanka decksa
2 miesięcy temu
Reply to  BRAZZERS

raf camora jego skserowal

Fan Jarosław
2 miesięcy temu

To brzmi, jak jebane disco polo XD

Rena
2 miesięcy temu

Co to za bite cwele. Ale bym je ruchała.
Essa!

WASZKA G21
2 miesięcy temu

Do kogo on macha w 22 sekundzie teledysku?

Kuklon
2 miesięcy temu

ŁACK TO JA

Popularne