Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kizo, Jongmen i Bonus RPK przedstawiają „Pod jednym niebem”

Raperzy promują wspólną płytę.

Opublikowany

 

Kizo, Bonus RPK i Jongmen połączyli siły i wspólnie stworzyli projekt Heavyweight, na który czekała cała hip-hopowa Polska. Dzisiaj raperzy odsłaniają pierwsze karty i prezentują numer Pod jednym niebem, który jest mocną zapowiedzią tej kolaboracji.

Pomysł na Heavyweight powstał naturalnie przy okazji wspólnie spędzonych godzin w studiu. To nie pierwszy raz, kiedy można usłyszeć artystów w takim składzie. Już wcześniej raperzy współpracowali przy kawałku Jongmena – La Vida Loca. Zwieńczeniem projektu będzie album, który pojawi się jesienią tego roku.

Nad krążkiem Kizo, Jongmen i Bonus RPK pracowali od wielu miesięcy, a poza tą trójką na płycie pojawią się także inni czołowi gracze polskiej sceny hip-hopowej. Album będzie wybuchową mieszkanką stylów, bengerów oraz bezkompromisowych tekstów.

Zanim jednak pojawi się cała płyta, fani mogą posłuchać pierwszego kawałka! Singiel Pod jednym niebem ma wprowadzić słuchaczy w świat widziany okiem artystów. Są to zebrane obserwacje na temat życia i dnia codziennego muzyków, którzy pomimo różnych przeżyć i perypetii, mają tysiące powodów, aby żyć i spełniać swoje marzenia.

 
73 komentarze

73
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
NO A NIE?

NAJBARDZIEJ ROZPIERDALAJĄ MNIE MOI ZNAJOMI (NIE ZIOMALE) CO SŁUCHAJĄ TAKICH „GANGSTERSKICH NUTEK” ZAPIERDALAJĄC SAMOCHODEM W KILKU WSZYSCY MYŚLĄ ŻE SĄ ORYGINALNI JAK MAJĄ TE SAME CIUCHY EA7 HUGO BOSS I MYŚLĄ ŻE SĄ BOGACZAMI. DO TEGO NAJCZĘŚCIEJ TATUAŻ I BRAK NORMALNEJ ROZMOWY TYLKO O BALETACH KOKAINIE I TYM PODOBNE. TOTALNE AMEBY UMYSŁOWE. SKOŃCZY SIĘ PRZYPŁYW FORSY Z WIADOMO CZEGO TO BĘDĄ Z E S R A N I.

Odb

Kizio, ciongmen i Konus MPK przedstawiają „Pod jednym prysznicem”

Bonusik Konusik razem z Jongmenem kiziamy się flet

Odb zapraszamy możesz nas namyślić.

EJ TY KOLO!

░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄ Kizo ▄▐▄▄▄▀░

EJ TY KOLO!

░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄ Jongmen ▄▐▄▄▄▀░

EJ TY KOLO!

░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄ Bonus RPK ▄▐▄▄▄▀░

Papamobile

4-5 minut gibania się i groźnej napinki, a potem 50km/h do wypożyczalni żeby przypadkiem lakieru na furze nie uszkodzić. Polski gangsta rap w wydaniu Oskarków ze strzeżonych osiedli w formie.

Obozowy Kapo aka bedopies

Czy w tej piosence kizo rapuje że kiedyś nic nie miał a teraz ma ? jak ktoś ma odwage to gówno odpalić to niech sprawdzi i powie mi

CZERSTWY

TAK KIEDYŚ KURATOR LIPA TERAZ NOWE ZYCIE

Prawda

Miał Bo jest z dobrego domu Gdańsk orunia

Roller

Apel do redakcji Glamrapu

Nie wrzucajcie tu artykułów o Kizo bo jak widzę jego morde to mi ciśnienie skacze

ELEONORA KAŁCZYK WYBORCA PiS

JAK POPATRZYSZ NA KIZO PRZEZ PRYZMAT WYKONAWCY DISCO POLO TO JEST FAJNY GOŚĆ.

Huj

Rzeczywiście! Bez beki. Gdyby te kurwy nie nazywaly sie raperami to nikt by nic do nich nie miał

Pip

Ale trio jeden skamla wiecznie o ułaskawienie drugie dostaje wypierdol na fame od Janusza co słucha disco polo a trzeci to rumuński złomiarz co przyjechał do Polski na sezon a przez przypadek został na stałe do tego każdy z nich to mega wack na majku

Pan Paweł

Powinno być pod jedna cela nas trzech CWELA. Bądź pod jednym murem, po czym 3 kurwa roztrzelac. Yo Elo PEACE

Taka tam

,, Yo Elo,,? Ale wy wiecie że jesteście bali? Czy już całkiem wam się pozacierało?

Pan Paweł

Przecież to Ty wczoraj pisalas, żeby się nie dziwić, że Polki coraz częściej wybierają za męża czarnego. Więc powinnaś być zadowolona

EJ TY KOLO!

A WIESZ DLA CZEGO SIĘ TAK KURWA DZIEJE?BO SIĘ NAOGLĄDA JEDEN Z DRUGIM PORNOSÓW I MYŚLI ŻE MURZYN MA 40-50CM PALE MIĘDZY NOGAMI II PRZY TYM GRUBĄ JAK KURWA KIEŁBASA ŻYWIECKA BUAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHA A TU CHUJ WSZYSTKO NA OSTRYM ALE TO BARDZO OSTRYM ZOOMIE POWIĘKSZANE.

Taka tam

To faceci ciągle mówią o tym jakiego czarny ma dużego. To wy macie kompleksy. Ubliżacie dziewczyną takimi tekstami bo niczym więcej nie potraficie zaimponować. Chcecie żebyśmy czuły wstyd za was.

p0lki śmierdzą

To zacznijcie się polskie lochy wreszcie myć i sprzątać po sobie kibel!

Taka tam

Hahaha a Ty ciągle o tej Twojej byłej xd Nie ma Ci wstyd się do niej przyznawać? Przecież to Ty ją chciałeś! To świadczy o Tobie! Opakowanie było śliczne co nie? Złote? Świecące? I obsypane brokatem? Markowymi szmatami? Lubiła poszaleć? Fajnie było pisałeś a tak serio to do doko pretensje ze swoimi wyborami? Co? Karykatura mężczyzny. Wiersz jeszcze napisz jaka to jej woń Cie uwiodła.

To jest dramat

Mój tekst był skierowany do typów tresowanych wedle schematu, że kobieta jest naj naj naj. Otóż nie.

Nie przeinaczaj sensu moich słów. Jak tylko zobaczyłem co ta „modelka” sobą prezentuje natychmiast ją pogoniłem. Ty musisz być konkrtnie sfrustrowana jeśli tak cię to dotknęło. Pytanie co jest tego powodem? Miłosny zawód czy brak atrakcyjności. Stawiam, że to drugie.

Taka tam

Było pisane że wszystko było super póki nie zamieszkaliście razem, więc od razu pogoniona nie była. Dotknęło bo nie tylko Ty tak piszesz. Nie wina braku atrakcyjności, rozczarowanie. Dopisujcie na przyszłość że nie wszystkie są takie, to nie będzie nieporozumień. I czemu myślisz że jestem szczególnym paszczurem sfrustrowanym? Za każdym razem to czytam. Brzydka ma trzymać pysk i się wgl nie wypowiadać? O co chodzi?Tak klasyfikujecie?

EJ TY KOLO!

DOBRA KURWA! RUCHASZ SIĘ CZY NIE?! I POKA CYCE!

Gza

Powiedz to twojej starej

EJ TY KOLO!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

CZERSTWY

WEŹ JUŻ KURWA WYPIERDALAJ

EJ TY KOLO!

DLA MNIE NIE WAŻNE CZY KUTAS JEST BIAŁY, CZARNY CZY ŻÓŁTY, A NAJBARDZIEJMOŻE LUBIĘ FUJARĘ MOJEJ MATKI TRANSWESTYTY.

EJ TY KOLO!

I JA TAKICH PAŁ ZAZDROSZCZĘ, MOI OJCE MAJĄ PRZY ZWODZIE Z 15 CM. COŚ TAM CZUJE. POTEM JEDNAK W RUCH IDZIE BUTELKA COCACOLI 1,5L, I TO JEST ROZMIAR. POTEM BEDE PRUBOWAŁ BUTLI 2L, ALBO I GAŚNICY.

Taka tam

Nie napisałam że wybierają coraz częściej czarnego za męża. Napisałam że skoro wy wybieracie plastik fantastik ( gówna w ładnym papierku) i potem obrażacie, krzywdzicie wyzwiskami wszystkie Polki, wrzucając do jednego wora, to macie się nie pluć potem, że Polka jest żoną czarnego. Wychwalaliście czarne jakie ładne, tylki wielkie, hinduski, pisane było że Polki od muzułmanek powinny się uczyć bo my ściery. Te wasze plastiki owszem, ale jak ma się potem czuć zwykła normalna dziewczyna? Te wasze teksty przeszywają, nie chce się nie jednej nawet już próbować z Polakiem. Bo wiecie że wiele też kochało ale dostało kopa w dupe bo poleciał taki do innej? Że też mamy swoje za sobą? Czy serio myślicie że tylko wy i wasze retuszowane panny z insta żyją …?

Pan Paweł

Myslal by kto? Wy za to takie święte, oddane, wierne…, dotąd dopóki hajs się zgadza. Nie mówię, że wszystkie

Taka tam

A Ty lewusie wiesz że pieniądze do życia są potrzebne? Kiedyś facet musiał być silny,takie czasy były. Teraz musi go być stać na utrzymanie rodziny.Takie czasy. Wy myślicie że jak 200 brzydkich feministek poskacze w Warszawie na ulicy to wszystkie takie są? Ile dziewczyn kończy samotnie z dzieckiem bo takiego lewusa z dwoma lewymi rękoma do pracy wzięły? A potem jeszcze lata i pyskuje jaki to mocny. One też ściery? Bo się dały w chuja zrobić?

Taka tam

Pisałam, jak tępy typ szuka ciągle gówna w złotym papierku to na co wy liczycie? Wiesz co robi reszta normalnych dziewczyn które zostały skrzywdzone? Wypłacze się w poduszkę i idzie dalej, sama. Nie potrzebuje mediów społecznościowych żeby ogłaszać jakiego koloru gówno dziś zrobiła.

Taka tam

Potem widzicie Polkę z czarnym, ano jest i myślicie że czemu? Że cnotę dla niego trzymała? Że czekała na księcia orientu? Nie. Po prostu przy polakach traci się i niejednokrotnie szacunek dla samej siebie. Gnoi nie jeden partnerkę ile się da. Kobieta chce być szczęśliwa i tego szuka. Po obu stronach są winni tej sytuacji.

Taka tam

Wy możecie wiązać się z obcymi a Polka już nie? ,,Ściera,, ma zostać sama, próbować z każdym polakiem po kolei i liczyć na cud? Wysłuchiwać że jest przekładana bo żaden do związku nie dojrzał? Wysłuchiwać kłamstw? Męczyć się z wami a potem i tak kopa w dupe bo zobaczył gówno ładnie opakowane? To wy lecicie na gówna a potem lament. Nie wszystkie Polki to gówno z insta itp.ale skąd wy możecie wiedzieć co?

EJ TY KOLO!

WSZYSTKIE TO TANIE SCIERY CORECZKI UBEKÓW KURW NIEROBÓW I NIEUDACZNIKÓW DOJECHANYCH NA KAŻDEJ PŁASZCZYXNIE Z MALUSZKÓW FIACIKÓW I POLONEZIKÓW KURWA TAK CZASMI MYŚLĘ ŻE KURWA LEPIEJ BYŁO BY SIĘ CZECHEM NIEMCEM AUSTRYAKIEM URODZIĆ NIŻ KURWA POLOCZKIEM.
WSZYSTKO W TYM KRAJU JEST TANIE I NA SPRZEDAŻ

Taka tam

Do roboty i brać się za porządne a nie lafiryndy z insta, które myślą że będą kolejną siwiec. Od razu poście swoje panny do zatoki sztuki itp żeby kariery robiły.

Pan Paweł

Haha, probowalam z każdym Polakiem po kolei??? No i dziwisz się, że nikt z osiedla Cię chce??? Ba nawet z miasta!!! S

Pan Paweł

No w takim przypadku to musisz liczyć na CUD

Taka tam

Cud to będzie jeśli za 100 lat Polska będzie wgl istnieć jeszcze. Zeżrycie się sami po kolei. Co młodsze pokolenie to głupsze.

Taka tam

Ty jesteś idiotą który potrafi jedynie wyrywać słowa z kontekstu i obrażać kobiety.Poza tym pisałam że po obu stronach są winni tej sytuacji. Rozpisz się chociaż raz Einsteinie. Merytorycznie przestaw swoje racje. Kurwa strona dla szczyli z kanałów. Na ulicę już dawno się nie nadajecie. Za wysoko dla was i tyczy się to i chłopaków i dziewczyn. Jełopy nastoletnie.

To jest dramat

Jeśli tak ci tu źle po co tu przyłazisz? Szukasz fagasa? Tu nie znajdzies frustratko. Idź i nie truj dupy już. To jesteście właśnie wy polki, całe życie oburzone na cały świat. Idź już w chuj jeśli ci tak źle.

Taka tam

Idę w chuj ciulu.

EJ TY KOLO!

ALE NAJPIERW NASRAJ MA MNIE!

Taka tam

,,Yo Elo Yo Yo,, Wam i waszym plastikom gumowy młotek pod choinkę. Masakra z wami. Im młodsze pokolenie tym głupsze. Żadnych wartości nie macie i tylko uciekać, ubliżać i pierdolić wszystko. Kozaki jprd. Strata czasu tutaj. Białe małolaty które myślą że są czarne i co reprezentują? Nawet już nie ulicę.

Pan Paweł

Ale Ty musisz mieć skrzywiona psychikę. A zazwyczaj te takie tam to świeca cyckami na wierzchu.

Pan Paweł

A do roboty to zaraz idziesz Ty do Kenzo

Taka tam

Dorośnij

To jest dramat

A ty schudnij. Musisz mieć wiele pasji skoro ciągle tu przesiadujesz.

To jest dramat

Ale ja mam wyjebane na to z kim wy polskie szmaty się ruchacie. Wolę kobiety z innych państwa. O co masz pretrnsje? Że nie ubóstwiamy polek, którym wmówiono, że są najpiękniejsze na świecie? Bywam za granicą i powiem ci tyle, jesteście przeciętne. Co do naszych komentarzy, piszemy to co widzieliśmy na własne oczy. Polki to patologia. I dobrze ci radzę, zrób coś z sobą, ogarnij się zamiast truć dupę.

Taka tam

Też byłam ale nie podobali mi się obcy. Teraz widzę że nie ma co patrzeć pod tym kątem. Z każdą dyskusją to samo. Polki ściery inne boskie, ok. Mnie to już męczy tylko tak jak pisałam. Zobaczycie Polkę z czarnym to morda w kubeł. Widocznie są razem szczęśliwi a wam nic do tego. Też idźcie do obcych. Wszyscy będą zadowoleni.

EJ TY KOLO!

OK TO TERAZ MI NASRAJ NA KLATĘ!

Pan Paweł

Ty Taka tam. Ty sam/a/o nie wiesz co piszesz. Teraz pierdolisz, że nie podobali Ci się obcy!!! Nawiązałaś kontakt z UFO!!! . TAKIE TAM TO TY SE CHYBA CPASZ. Specjalnie for YOU YO ELO PEACE

CZERSTWY

HEJ JA CIĘ TAM LUBIE I NAWET SIĘ ZGADZAM
SZKODA CZASU BB

jebać

szczym ryj , i wypierdalaj zmywaro tu siedzą dżentelmeni

jebać

i nie zapomnij kopnąć matki w pizde za to ze pozwoliła ci sie wykluć , ha tfu

EJ TY KOLO!

RUDY OBLECIAŁEŚ DZISIAJ WSZYSTKIE KRAWĘŻNIKU NA OSIEDLU I W MIEŚCIE?NIE TO DO BUDY PSIE PASZOŁ WON?I SIĘ NIE WYNUŻAJ.

EJ TY KOLO!

CHCIAŁEM POINFORMOWAĆ, ŻE DZIŚ RANO MOI OJCOWIE ODDALI NA MNIE MOCZ. WIECZOREM POWTÓRKA TYLKO, ŻE BĘDZIE SRANIE.

EJ TY KOLO!

JESZCZE CZEKA MNIE PRZECZYSZCZENIE DZIURY W DUPIE I DEZYNFEKCJA GARDŁA. JUŻ NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ WIECZORU.

Bezel SLU

Przerośnięty gimbus, cygan konfident i cwel więzienny, z którymi muszę dzielić tlen, ha tfu

B@T3K

patologia jak skrwysyn

mangoeater

A jak ten Bonus nagrał piosenkę będąc w ciupie?

jorgen

wpierdlał makowca z naczelnikiem ???

Marley

3 parówy ,ciapak ,lamus i pierdoła która dała sie wsadzić.Ot mi skład

Rap pudelek

Drużyna mistrzów normalnie.

Anus5000

Kizo czyli rap tak gówniany że twoje kupsko mieni się zlotem.

Tyty

Jakby nie muzyka to kizo gówno by miał więc powinien dziękować tym wszystkim słuchaczom z chujem w uszach a nie się chwalić

Wzg

Ja byłem z taką manipulantką że jak dziś sobie przypominam to aż strach mnie ogarnia, dobrze że się wyrwałem z tego toksycznego związku . Potrafiła tak zrobić ze za swoje frustrację i chorobe wmawiała mi że to moja wina i tak się czułem że przepraszałem ,upodlalem się staczalem piłem i było tylko gorzej jak z czasem wmawiała mi alkocholizm ,myślałem o miłości i mojej śmierci bo nie chciałem jej ranić a nie potrafiłem się rozstać ,to było w huj chore a dziś ,.. no czas leczy rany już się nie boję ,powoli depresja odpuszcza ,zaczynam żyć .

ehrjhdgsgs

ciągmen xD

Prawda

20:40 7
Opublikowany 5 godzin temu 17 lipca 2020 Przez Redakcja

Canis majoris

Tres pedalos

Tyty

W końcu tekst nie o drogich ciuchach i butach, ale po co ten autotune, swojego głosu się wstydzą czy bez auto są chujowi i nie umieją nawijać haha bonus kozak, ale reszta do wyjebania z
auto – matu i co to za pedalski refren haha

KUBA

Pierwszy kawałek z serii „Bunt”.Chciałbym wszystkim oświadczyć że od tego momentu moja ksywka to Blit.Jest to spowodowane tym że moja muzyka się już trochę zmieniła a ja sam wyrobiłem już swój styl, dlatego postanowiłem pozbyć się ze swojego pseudonimu przedrostka young.Proszę o udostępnianie: https://www.youtube.com/watch?v=jhEDZsPP10I <================ BLIT – WYPŁATA PROD.LCS

Popularne