Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Stile di vita” to czwarty singiel promujący nadchodzące drugie solowe wydawnictwo Kiza „Czempion”, które ukaże się 5 listopada.

„Czempion” to zbiór wyselekcjonowanych bangerów, najlepszych bitów oraz świetnie dobrych gości. Jest to album na słoneczne dni jak i na deszczowe chwile. Wiele afrotrapowych numerów w wakacyjnych klimatach z wciąż zachowaną uliczną tematyką. Na albumie sami konkretni gracze dzisiejszej newschoolowej sceny oraz najlepsi producenci z Polski jak i poza nią. Za brzmienie odpowiedzialny jest Enzu, więc możecie być pewni, że w waszym aucie brzmieć będzie nieskazitelnie.

Gościnnie na płycie pojawiają się ReTo, Borixon, Białas, Smolasty, Malik Montana oraz Aero. Za produkcję odpowiadają m.in. GotBarss, Michał Graczyk, Kubi Producent i PSR.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
POLAK

ten chłop nie potrafi rapować naoglądał się szkopskich teledysków i nieudolnie wizualnie naśladuje ulicznik z bananowej wytwórni

MANAGER KOKOZIEŁ

SPRAWDŹ TEN SINGIEL CZŁOWIEKU !

http://www.youtube.com/watch?v=LlGSENEwPCE

Walerian

zawsze jak go widzę to mam wrażenie, że jest niedorozwinięty, ma jakiś taki wyraz japy

Lil Pee

ale bieda

BEczkia śmiechu z parówejrów

Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, ze skisło to ” męska ?” instagramowa lala co by sobie zdjęcia z markowymi gadżetami robiła zdjęcia i dlatakowych gotowa opierdolić klocka szejkowi w Dubaju. Nie pozdrawiam lamusie bez flow i czegokolwiek ciekawego do powiedzenia, jeśli twoim bogiem pieniądz, to chuj ci w dupsko ruro i zjazd na harem.

Popularne