GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Kizo ze sportową wersją swojego batona

„Masz jakiś problem? Pokaż białko”.

Opublikowany

 

kizo kizzer

Marka Kizzers nie znosi próżni i cały czas pracuje nad produktami wychodzącymi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Tak jest i w tym przypadku. Kizzers Proteinowy to odpowiedź na potrzeby osób aktywnie spędzających czas. Premiera batona w nowej odsłonie już 20 kwietnia w sieci sklepów Biedronka.

Kizzers Proteinowy to potężne źródło białka. W przekąsce występuje na poziomie aż 26% zawartości. W przeciwieństwie do klasycznych batonów taka dawka protein zapewnia bardzo dużą sytość, co jest nieocenionym wsparciem energetycznym dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Produkt bez dodatku cukru. Występuje w dwóch smakach: kokosowym oraz peanut butter. Wszystko zamknięte w hermetycznej paczce, którą można zabrać do pracy, szkoły, czy na trening.

Zapowiedź premiery produktu trafiła przed chwilą na kanał Kizo MyToSukces. W reklamie główną rolę odgrywają: Kizo oraz bokser powiązany z grupą MTS – Patryk “Gleba” Tołkaczewski. Z nieskrywaną pewnością można powiedzieć, że Kizo wraz ze spacerange kontynuuje falę wznoszącą jeśli chodzi o marketing internetowy i pozycjonuje go na nowym, nieosiągalnym dotąd poziomie jakości.Za biznesową koordynację projektu odpowiada agencja reprezentująca interesy Kizo – spacerange w połączeniu z brandami MTS oraz SFD. Za realizację reklamy odpowiada ekipa Flying Digital Content.24 komentarze
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Funky Filon
1 miesiąc temu

Kizo to rap dla konsultantów od fotowoltaiki. Naprawdę jak niewiele godności trzeba mieć, żeby za 3300 PLN, godzinami wysłuchiwać na zmianę wulgaryzmów na swój temat, albo dźwięku odkładanej słuchawki. Beka. Często jak się taki przedstawiciel połączy to słychać jak w panice wyłącza „Disney” z telefonu bo był przekonany że nikt nie odbierze. Rap – od debili dla debili.

Artur Uległy Yebaka
1 miesiąc temu
Reply to  Funky Filon

Mów od razu jakiego masz chvja.

Beka z pOlek i polaczków
1 miesiąc temu

Rap to muzyka dla przedstawicieli handlowych z sluchawką bluetooth w uszach podniecających sie że mają służobowego passata i dotykowego samsunga

Oskar Pam Pam
1 miesiąc temu
Reply to  Funky Filon

4000. Dobra praca czego chcesz. Siedzisz se i masz fajny zarobek

Pegiek
1 miesiąc temu
Reply to  Oskar Pam Pam

Ta? To dawaj na solo cweliku, bez sprzętu, do odklepki lub odciny

Oskar Pam Pam
1 miesiąc temu
Reply to  Pegiek

Hahaha boli d.upa jełopie a ja zgarniam hajs a ty wyj

Chrzestny Oskara Pam Pam
1 miesiąc temu
Reply to  Pegiek

Ty mnie na solo wyzywasz anonimie p1erredolony? Założe sie że byś nawet z piwnicy nie wyszedł obsrancu a jakbyś wyszedł to bys szczała na szczene wyłapał. Nygusie pierredolony pewnie na zasiłku siedzisz i gardzisz fotowoltaiką za 4 koła netto a twoi starzy nie będą żyć wiecznie i obudzisz sie z ręką w nocniku

Pegiek
1 miesiąc temu

Ta? No to dawaj śmieciu zaje bany, będziesz płakał krwią błagając żebym cię dobił

Chrzestny Oskara Pam Pam
1 miesiąc temu
Reply to  Pegiek

Dobra podawaj namiary cwelu, pod jubilatem za półtorej godziny

Michoo
1 miesiąc temu

Nawet takie łaki jak Kizo kręcą biznesy na frajerach w Polsce. To krzepiące.

Kinder
1 miesiąc temu

Agresja współczesnych kobiet – skąd się bierze?

Zaczepiają, biją, krzyczą za kółkiem, knują, mataczą, źle traktują partnerów, są mściwe. Eksperci zwracają uwagę na falę agresji wśród współczesnych kobiet w różnym wieku.
http://www.kobieta.wp.pl/agresja-wspolczesnych-kobiet-skad-sie-bierze-5982764270039681a

Super Julka
1 miesiąc temu
Reply to  Kinder

Już sklej jape wiemy że jestes na misji nadanej ci przez twoją chorobę psychiczną ale nudzisz i psujesz atmosferę patusiarskich imienin, trzeba ciągle przewijać nikt i tak tego nie czyta a poczciwy Ciepłota się potem męczy usuwaniem. A może ma też inne pasje może chciałby wyklejać zielnik bo znalazl akurat rządki gatunek mlecza. Na oddziale dziennym powinni wogole zabierać telefony tak samo rentę powinna ci wydzielać matka.
Wygrywy płci męskiej tu nie wchodzą bądźmy szczerzy, raczej magazynieria ale każdy mniej lub więcej kisi więc też tu zrozumienia nie znajdziesz

Artur Uległy Yebaka
1 miesiąc temu

No chłopaki napiszcie coś do mnie. Jestem podniecony. Łaaaach już bym wam lizał. Już bym wam lizał. Jak tylko do nie przyjedziecie do Mojesza to natychmiast zdejmujecie portki i liżę wam dvpy.

Peja
1 miesiąc temu

Przychodzi kizo do lekarza, a lekarz do niego ty waflu

Dildonasz Gargamelaszjan
1 miesiąc temu

„Swojego batona”. xd

Rapson
1 miesiąc temu

Trzeba testować je.

Popularne