Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Co robi Klarenz na kanale Hashashins znanym m.in. z teledysków Deysa? Prowokacją wydaje się już sam tytuł numeru, który brzmi „Jesteś nikim”, choć w dobie obecnych prowokacji to słowo raczej traci na znaczeniu.

Młody Wilk z 2015 roku promuję swoją bliską premiery płytę „Poza” i dokonuje tego na bicie własnego autorstwa. Tym razem bydgoszczanin zajął się również produkcją i montażem teledysku, dlatego można pod nim przeczytać, że oprawę wizualną wykonało KNGMNT Films – inicjatywa powstała wewnątrz jego ekipy – Kontrargument.

Włączając klip słuchacz poza opuszczonymi budynkami może zobaczyć rzeźby z położonego w Oslo Parku Vigelanda, jednej z największych atrakcji norweskiej stolicy. „Jesteś nikim” to drugi singiel albumu po długiej przerwie – poprzedni numer pt. „Ile?” przyciągnął słuchaczy m.in. gościnnym udziałem Bisza. Płyta „Poza” ujrzy światło dzienne 30.09.2018, ale preorder jest już od jakiegoś czasu dostępny na stronie klarenzpoza.pl.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
elo

Przynajmniej jeden wie co powtarzać jako mantrę przed lustrem

konio

Diss na Sokoła – proste.
A Uszatek, jak zwykle, schowa się za workiem piasku i będzie pokazywał faki zza barykady.
Jebać tę kurwę!

Trinitario

To ty nagrałeś te wypociny? Zamiast zbliżać się mikrofonu, powinieneś wrócić do sprzedaży żenionej fety albo wyrywania torebek, żulu.

konio

Czy widzisz przy moim nicku słowo „Klarenz”, albo „stary Klarenza”? Nie? To japa świstaku i wracaj na przyrkę, zanim cię wychowawca pierdolnie linijką po łapach.

ProfesorNauk

„Oyche Donis to konfident, rozjebał się na swojego szwagra w sprawie kredytowej w której był słupem. Za to został usunięty ze składu. Teraz płacze, że koncertów nie będzie i nie będzie za co ćpać. Jebać tę kurwę!”

beka

kurwa powinien zostać wyjebany za ujemne ajkju. Kto normalny świadomie zostaje słupem i to jeszcze swojego szwagra. Japierdole i że dzieciaki słuchają takich przygłupów

cydży

dokladnie klarenz ma racje mimo ze nigdy o takim laku nie slyszalem, tylko zamiast „ś” powinno być „m”, ale mozna tez tlumaczyc to tym ze celujenwe wszystkich polskich hiphopolowcow no i w siebie

Lil Pee

klarenz brzmi jak jakiś odrdzewiacz

wstydmizawas

Bije inteligencją z tych komentarzy, nie ma co!

Winszuje rodzicom

Lil Pee

no nie mów, że ta ksywa tak nie brzmi

Popularne