Sprawdź nas też tutaj

News

Klarenz opuszcza szeregi QueQuality

Opublikowany

 

Raper promuje własny kanał muzyczny.

Po wydaniu w QueQuality „Ofbitwarmup Mixtape” Klarenz (znany wcześniej też jako Nieznanyklarenz) opuszcza szeregi wytwórni QueQuality. Raper zdecdydował się promować własny kanał na Youtube – Kontrargument.

 

Klarenz przygotowuje sie do premiery nowej płyty „Poza”, która promowana jest singlem „Ile?” z gościnnym udziałem Bisza. Poza tym raper publikuje także luźne numery jak np. sylwestrowy „LoFi”.

 

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
palóhhh

Kto opuszcza co?

elo

PAMIĘTAM JAK SIE Z NIEGO NABIJALI NA MŁODYCH WILKACH A TERAZ MOŻE SOBIE NAWET QQ OPUŚCIĆ TAK O. NIE SŁUCHAM ALE W SUMIE POSZANOWAŁEM

Kendick Lamarim

Haha nawet nie wiedziałem ze ktoś taki istnieje i doszedł do QQ,a niby w Wielkie Jol chujowa promocja

iksddeeee

Lepiej żebyś przestał nagrywać. W QQ nic nie osiągnąłeś, a działając solo na własnym kanale będziesz niezauważalny. QQ nie miało z ciebie zysku, kończył się kontrakt, nie było możliwości na przedłużenie, więc poszedłeś w swoją stronę. Śmieszy ta kreacja z odejściem, bo błaha sprawa jest przedstawiana tak jakbyś był sztandarowym wykonawcą tej wytwórni…HAHAHA i bez ciebie sobie nie dadzą rady 🙂

ADSAdasdasdasd
xyz

WIELKA STRATA DLA HIPHOPU JEDEN Z LEPSZYCH RAPERÓW QQ TAKIEGO DIAMENTA STRACILO

A TAK SERIO TO JAK JUZ SPIERDALASZ NA WLASNY KANAL TO SIE SZYKUJ NA 5 WYSWIETLEN MAMA TATA SIOSTRA BRAT I KUZYN

Maciej D.A.

Brak popularności/milionów odtworzeń nie jest wyznacznikiem jakości. Hejtowanie kogoś używając tylko ww (pseudo)argumentów potwierdza tylko brak merytorycznego podejścia do tematu z Waszej strony….
No ale beka jest tak czy inaczej, przecież to glam rap i nie będziemy napierdalać w dzwony kościelne bo żadna krzywda się nikomu nie dzieje.

Kontrargument istnieje nie od dzisiaj i będzie rósł w siłę. Aby Kontrargument zaistniał na większą skalę najpierw musi być jakikolwiek argument – narazie go nie macie. Cierpliwości, pokory a jednocześnie sukcesów życzę.
Teraz wykreślcie z tego komenta zbędny patos i czujcie się pozdrowieni.Pany.

jan robak

No i będzie trzeba powrócić do starej ksywki NIEZNANYKLARENZ

dj

mial troche wysiwtlen na qq pieniazkow nie dostal to sie splakal i swoj kanal zalozyl 🙂

TatuśPije

Popularne