Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kleszcz i Opał: „Mówiąc o chciwości, stało się dla nas jasne, że będzie to projekt charytatywny”

Do odsłuchu trafił singiel „Chciwość”.

Opublikowany

 

W MaxFloSklepie i na Vulgarus.pl zamówić już można „7G”. Wspólny krążek Kleszcza i Opała dostępny jest również w większości serwisów streamingowych. Dziś (16.03) na kanał Opała – VOODOO PEOPLE trafiła kolejna wideoodsłona projektu – singiel „Chciwość”

To 5. utwór promujący wydawnictwo „7G”. Za produkcję premierowego teledysku odpowiada Soul Gang Production. Bit do „Chciwości” pochodzi od Cultena, który wyprodukował też muzykę do „Pychy”.

Projekt „7G” powstał we współpracy wytwórni MaxFloRec oraz Brain Dead Familia. Kleszcz i Opał zainspirowani 7 biblijnymi grzechami głównymi stworzyli EP-kę, na której starają się uwypuklić zachowania z nimi utożsamiane. Realizacją nagrań, miksem i ich masteringiem zajął się Dawid Twardowski z MaxFloStudia.

„7G” w formie CD można zamówić tylko w MaxFloSklepie oraz na Vulgarus.pl. Artyści postanowili, że całą sumę pieniędzy zarobioną ze sprzedaży fizycznych egzemplarzy oddadzą na cel charytatywny – wesprą podopiecznego Fundacji Mam Marzenie.

Odsłuch nowego krążka Kleszcza i Opała dostępny jest też na popularnych platformach cyfrowych.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Dyskulfon

Tę epidemie wywołali ludzie z Sępopola, małej niepozornej miejscowości zlokalizowanej w północno-wschodniej części Polski (dodam tylko, że bliskość położenia Rosji jest w tym wszystkim nieprzypadkowa..). A do rzeczy, ludzie ci wywodzą z mało znanej sekty religijnej, która została założona jeszcze w średniowieczu przez kupca imieniem Herold. Kupiec ten był bystrym człowiekiem i od zawsze negował wszelkie prawdy ludzi, wierzenia i obyczaje. Doszedł do wniosku, że ze światem jest coś nie tak . dalej mi sie nie chce pisać chuj ci w dupe.

Peya

szkoda bo sie wkrecilem

ikarus

WIELKI SZACUNEK DLA TYCH PANÓW! ZA EP RÓWNIEŻ PROPS!

Odb

Leszcz i Przypał: „Kąpiąc się bez mydła, stało się dla nas jasne, że będzie ciężko z penetracją odbytów”

Beczka

Opał to ten co się obsrał i tłumaczył przed Bedopsem hahaha 🙂

Bedoesik

Leszcz & Dupal

Delma

Wytwórnia MAXFLO…..kuźwa co za przypałowa nazwa ….strasznie chujowa i tandetna.

Terrorystyczny rap

Kurwa juz mi sie rzygac chce; nonstop bedoes opal kaen taco quebo tede i od czasu do czasu jakis ulicznik. Kurwy jebane nie znacie sie na rapie za chuj wiec wylaczcie juz ten portal

WnukPalucha

Kleszcz i Opał: „Biorąc do mordy, stało się dla nas jasne, że będzie to projekt oralny”

Popularne