Sprawdź nas też tutaj

News

Kleszcz i Opał przedstawiają wspólny projekt „7G”

Zapowiedź i okładka albumu.

Opublikowany

 

W mediach społecznościowych pojawiły się już pierwsze zapowiedzi wspólnego projektu Kleszcza i Opała. We wtorek, 11.02 artyści na swoich fanpage’ach ujawnili okładkę krążka „7G”. Dziś (12.02) natomiast do sieci trafił promomix klipowy. Premiera 1 singla już w poniedziałek.

Już w najbliższy poniedziałek, 17.02, poznamy 1. zwiastun krążka „7G” Kleszcza i Opała, który trafi na MaxFloRecTV. Kolejne klipy promujące wyjątkową EP-kę ukazywać się będą co tydzień. Zajawkę całego projektu możecie już znaleźć w sieci:

„7G” to EP-ka Kleszcza i Opała zainspirowana tematyką 7 grzechów głównych. Artyści postanowili, że dochód ze sprzedaży fizycznych nośników przeznaczony zostanie na cel charytatywny. Projekt powstał we współpracy wytwórni MaxFloRec oraz Brain Dead Familia. Niebawem ruszy pre-order wydawnictwa.

Okładka

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProofesorNauk

A ja mam w to wyjebane. Szybka przekąska, ciepła bułeczka posmarowana na grubo nutellą, chuj że muszę trzymać dietę, nie da się nie podjadać. A Wy co? Czerstwy chleb posmarowany kremusiem z biedry czy innym tesco value? Albo nie! Gównem! Pajda chleba wysmarowana gównem.

Tewu

Szybka przekąska? Zapewne chapnales dzidę kierownikowi by mieć awans. Ciepła bułeczka mowisz? Może była z parówka od kierownika u ciebie w robocie. Potem zapiał cię w dupę a ty to zlizales z jego knagi. Tylko się do tego nadajesz cwelu z Legnicy. Mela ci na ryj bo chuj ci w mordę lub w dupę to dla ciebie przyjemność.

ProofesorNauk

Ale Cię dupsko piecze. No nic. Nie każdy może sobie pozwolić na nutellę. Trzymaj się!

profesor szmata dzidę chapa

Potwierdzam, widziałem jak Profesor kupuje jakąś polską podróbkę nuteli z Biedronki. Z litości podmieniłem mu słoik na normalną nutelle, od tamtego syfu nabawiłby się raka albo innych syfów. Jak kasjerka się do niego odezwała już się spocił i zaczął trząść, jak dotarło do niego że musi zapłacić ponad 10 złotych zabrał słoik i spierdolił z marketu.

Odb

Kleszcz na opał. Przedstawienie wspólnej kąpieli.

Gowno

Leszcz i Przypał przedstawiają wspólny projekt 7IQ.

Sikam na stojąco

pozdrawiam takiego koleżkę jednego, ale nie powiem którego

ProofesorNauk

Dzięki!

Sikam ba stojąco

Ale nie Ciebie. Ciebie mogę pozdrowić środkowym palcem.

ProofesorNauk

A co to znaczy?

frostiregeruchakolege

kto to do chuja jest

Kłebonafide66

Czytam wasze pojebane posty
Tyle toksyn w sobie macie chłopcy

RRRRRRRRRRRRRR
Wiking17
Odb

Leszcz i Oral przedstawiają wspólny projekt „PunktG”

WnukTedego

Opał feat Płomień 81

Popularne