Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kleszcz i Opał rozpoczęli promocję wspólnego projektu

Ruszył preorder i poznaliśmy pierwszy singiel.

Opublikowany

 

Na MaxFloRecTV trafił klip do „Nieumiarkowania”. Numer jest 1. zwiastunem wspólnego projektu Kleszcza i Opała pt. „7G”. Krążek w przedsprzedaży dostępny jest wyłącznie na MaxFloSklep.pl oraz na Vulgarus.pl.

„7G” to EP-ka Kleszcza i Opała zainspirowana tematyką 7 grzechów głównych. „Nieumiarkowanie” prezentowane na MaxFloRecTV otwiera cykl cotygodniowych premier singlowych duetu. Kolejne numery promujące krążek pojawiać się będą co poniedziałek na różnych kanałach. Kolejny klip pojawi się za tydzień, 24.02, na YT kanale Brain Dead Familia. Projekt powstał we współpracy wytwórni MaxFloRec oraz Brain Dead Familia. Stworzeniem teledysku do „Nieumiarkowania” zajęła się grupa filmowa Przedmarańcza.

Autorem bitu do „Nieumiarkowania” jest Adam Grycan, zaś za realizację nagrań, miks i mastering całej EP-ki odpowiada Dawid Twardowski z MaxFloStudia. Premierowy singiel od dziś znaleźć można również we wszystkich najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową.

Wraz z premierą „Nieumiarkowania” wystartował pre-order „7G”. Wydawnictwo jest i będzie dostępne wyłącznie w MaxFloSklepie oraz na Vulgarus.pl. Krążek można zamawiać także w atrakcyjnych zestawach z tematycznym T-shirtem i/lub bluzą. Artyści zgodnie postanowili, że dochód ze sprzedaży fizycznych nośników przeznaczony zostanie na cel charytatywny. Premiera „7G” odbędzie się 9 marca br.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Kermit

Kleszcz i Opał. Liczyłem na to że projekt będzie się nazywać „Chujowy Biwak”

Huj mi w dupe.....zartowalem, WAM!

Leszcz i Przypał we wspólnej wannie – impreze nakreca Rafalala

Abuj

Kto..?

SPORTOWE FAKTY

Kleks i Brykiet rozpoczęli promocję wspólnego projektu: „Z wanny prosto w transa”. Z kolejki ruszył pierwszy Belmondo i pierdoli preordery, chce tylko się popluskać w nowej wannie.

Wódka Bezalkoholowa

Kleszcz rozjebał! Stylem i tekstem. Opał tekst super, ale te głos bez mutacji jest nie do przetrawienia.

żENADA

ZABIOOORE CIĘ WŁAŚNIE TAM…!
GDZIE HUJ, MA SŁODKI SMAK,
ZABIOOORE CIĘ WŁAŚNIE TAM…!
GDZIE KU TAS W DUPE WCHODZI !

Young Multi

Leszcz i Odpad

Fufacz

Leszcz i Niewypał rozpoczęli promocję wspólnego projektu
Wzruszył preorder i obsraliśmy pierwszy dzyndzel.

Odb

Kleszcz i Opał rozpoczęli wspólną kąpiel

JEMIOŁ KLON

Na deszcz i opał

Popularne