Sprawdź nas też tutaj

News

Klip Solara i Quebonafide nominowany w kategorii „Ważny Przekaz”

O nagrodę będzie walczył m.in. z klipami Reni Jusis i Natalii Niemen.

Opublikowany

 

Solar i Quebonafide
Solar i Quebonafide

Teledysk Solara z gościnnym udziałem Quebonafide został nominowany do nagrody PL Music Video Awards w kategorii „Ważny Przekaz”. Wideo promujące pierwszy solowy album Solara „Klub 27” w całości wyprodukowany przez Deemza ukazało się 18 grudnia 2017 roku i do tej pory na oficjalnym kanale SB Maffiji odtworzono je blisko 6,5 miliona razy. Teledysk stworzyła ekipa Apoart Film na podstawie scenariusza Daniela Wardzińskiego i Grzegorza Radomskiego, który odpowiadał również za reżyserię.

16 i 17 listopada odbędzie się pierwsza edycja PL Music Video Awards, a teledysk do kawałka „Ostatni Snap” został nominowany do nagrody w kategorii „Ważny Przekaz”. O nagrodę będzie walczył m.in. z klipami Reni Jusis i Natalii Niemen.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
cydży

Jeszcze gorsze hiphopolowe gówno obesrane niż łak sarius. I o jalim przekazie mowa, no chyba ze jeden drugiemu przekazał nasienie do ust.

Filip

Jaki z cb debil gościu jesteś za głupi by słuchać rapu idź się przerzuć na biebera

Neutralnysluchacz

No fajnie a co z reszta nominacji i kategorii powiazanych z rapem? Tam sie przewija mes, tede, pokahontaz z kalibrem(vide najlepszy teledysk moim zdaniem :p) no ale w sumie czego ja sie spodziewam po tak spierdolonym portalu w ktorym w kolko pisze sie o kilku grajkach.

Hwdpjp

No jesteś przyjebany typie bo w kategorii „ważny przekaz” nie ma ani Mesa, ani Tede, ani Pokahontaz, ani tym bardziej Kalibru.

Przypierdalanie dla przypierdalania się…

sasadasd

Popularne