Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kobik, Joda, Lipa, Sarius „998” – teledysk

Teledysk promuje płytę BORCREW Album.

Opublikowany

 

BOR Records prezentuje szósty singiel z albumu BORCREW. Utwór „998” to numer w którym usłyszymy Kobika, Jodę, Lipę i Sariusa. Za video odpowiada Sensei, a za warstwę muzyczną Julas.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Piewca prawdy
2 lat temu

Kobik, pora w końcu żebyś się ustosunkował do wydarzeń z pewnej letniej nocy, gdy w krakowskim klubie Prozak 2.0 zostałeś zgwałcony przez własnych kolegów będących w mefedronowym cugu, sytuacja miała miejsce podczas twojej imprezy urodzinowej 🙂

WnukTedego
2 lat temu
Reply to  Piewca prawdy

Zaraz ich straż pożarna zdissuje i się skończy pierdolenie

Odb
2 lat temu

Kutasik, Loda, Cipa, Siuras „69” – teledysk

Daniel krejg
2 lat temu

Kurwa jaka zjebana kolabolacja. Ktoś powinien ich wyjaśnić. Cała ta klika to zwykli pozerzy. O czym jest ta sztuka? Co to kurwa za siurki.

Profesor Nauk
2 lat temu

Chciał bym oficjalnie przeprosić wszyatkich glamrapowiczów za moje zachowanie. Wybaczcie, ale jestem małą pschicznie chorą kurwą. Odreagowuje tutaj swoją kurewską niedolę oraz ładuję się emocjonalnie. Wykażcie poroszę trochę zrozumienia i pomyślcie że za każdym razem gdy wypisuję te farmazony to pewnikiem dopiero skończyłem ssać fiuta, albo będę go za chwilę miał w swoim parchatym ryju.
Zastanawiacie się pewnie czemu wybrałem taki los. Jak już zaznaczyłem na wstępie, jestem psychicznie chorą kurwą i w sumie lubię jak mnie boli. Najbardziej jak przyjeżdża Abdul i wkłada mi do dupy kopyto swojego wielbłąda. Resztki piasku z śierścią trą i trą, a Kochany Abi ani myśli nawet splunąć. Zwieracz mi krwawi i piecze po tym bardzo długo, a ja siedzę na glamrapie i wypisuję te pożałowania godne pierdoły.
Więc wybaczcie, ale tak długo jak będę się prostytuować, tak te moje wysrywy będą się tu pojawiać.

Bezzębna, psychicznie chora kurwą
Profesor Nauk

Popularne