Sprawdź nas też tutaj

News

Kobik kończy rok EP-ką i wiąże się z Warner Music Poland

Nowy album byłego zawodnika BOR Records ukaże się w 2021 roku.

Opublikowany

 

Od piątku do słuchaczy, którzy zamówili fizyczne wydanie albumu, docierały krążki z epką „Phantom” Kobika. Dla wszystkich pozostałych materiał udostępniony został za pośrednictwem serwisów streamingowych. Na „Phantomie” usłyszeć można dziewięć utworów, w tym m.in. bardzo dobrze przyjęte single: „Werter”, „Pesos” czy tytułowy „Phantom”. Gospodarza gościnnymi zwrotkami wsparli Sarius i Last Dance.

Na niedawno założonym kanale YouTube Kobika od niedzieli codziennie publikowane będą utwory pochodzące z epki „Phantom”. Na kanale tym już wkrótce znaleźć będzie można nowe materiały, które będą promować nowy długogrający album artysty, który ukaże się w 2021 roku nakładem Warner Music Poland.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Stary Włodka
1 rok temu

Kobik opowiesz w końcu o tej pamiętnej imprezie w klubie PROZAK 2.0 kiedy Twoje ziomki w mefedronowym ciągu zerwali Ci gwint ???

OBIEKTOR
1 rok temu

Nie dość, że ten imbecyl mazał po kościele mariackim w Krakowie to teraz jeszcze zdewastował z kolegami ćwierćmózgami tramwaj. Czyżby to te same dzbany co zgwałcili tą cipcie w klubie prozak 2.0?

Siemano cześć
1 rok temu
Reply to  OBIEKTOR

TEN TRAMWAJ TO BYŁ PODSTAWIONY DO KLIPU. ZAJEZDNIA SIE ZGODZIŁA ŻEBY MÓGŁ POTAGOWAĆ OD ŚRODKA.

OBIEKTOR
1 rok temu

NO I CHUJ Z TEGO TY CWELU JEBANY. KOŚCIÓŁ MARIACKI TEŻ BYŁ PODSTAWIONY, ŻE PO NIM TEN NIEDOWARTOŚCIOWANY KURDUPEL METR PIĘĆDZIESIĄT MAZAŁ? CHUJ W KLER, ALE TO ZABYTEK NARODOWY, NASZA HISTORIA. GLAMRAP NIE PISZCIE O TAKICH ZJEBACH JAK KOBIK. NO CHYBA, ŻE WAM ZAPŁACIŁ LUB KUMPLE-DZBANY KOBIKA WYJEBALI W DUPE W PROZAK 2.0 RÓWNIEŻ CIEPŁOTE I JOPA I TAK SAMO JAK ON PRAGNIECIE TO UKRYĆ.

krakoski tramwajarz
1 rok temu
Reply to  OBIEKTOR

Info potwierdzone. Tramwaj z klipu to rodzynek : Lohner E1 w kolorze czerwonym http://phototrans.pl/14,885116,0,Lohner_E1_HW101.html z krakowskiego MPK, który głównie regularnie kursuje na liniach 16 i 21. Po realizacji klipu wszystkie tagi i wrzuty zostały z niego zmyte. P.S. To co sie działo w Prozaku to podobno prawda.

Facio od krabów
1 rok temu

Prozak 2.0

Odb
1 rok temu

Kobik kończy rok ucieczką i wiąże się z Warner Mefedron Prozak 2.0

Walo
1 rok temu

Bobik jest najgorszy xd

Nie zal mi go
1 rok temu

Szpaku ma shemale (sukkuby) w glowie!

Asz keczap a analbasti
1 rok temu

Konik kompie się z Warnerem

Ococho
1 rok temu

Co z tym kobikiem

kurwy szmaty
1 rok temu
Reply to  Ococho

zruchali go naćpani jego zionki w knajpie

Popularne