Sprawdź nas też tutaj

News

KOBIK: „NA POLSKIEJ SCENIE Z ROKU NA ROK JEST LEPIEJ, ALE…”

Opublikowany

 

Kobik zdradził m.in. jakich raperów lubi słuchać.

Spotykając się na wywiad z Radosławem Podoskiem przed dwoma laty, Kobik bardzo krytycznie podchodził do polskiej sceny rapowej. Dziś raper w dalszym ciągu stwierdza, że nie wszystko mu się podoba, ale ogólnie rzecz biorąc z roku na rok jest lepiej.  – Generalnie nie mam za dużego wyboru, jeżeli chodzi o muzykę, której ja słucham – wyjaśnia.

 

W spektrum muzyki jakiej słucha Kobik znajduje się m.in. Paluch. Według niego album "Ostatni krzyk osiedla" jest rewelacyjny, o czym świadczy m.in. sprzedaż i wyświetlenia. – Bardzo do mnie trafiają też chłopaki z Rytuału, którzy też są u nas w ekipie. To jest mocno uliczne, ale podane w zajebisty nowoczesny sposób – tłumaczy.

 

Poza osobami, z którymi Kobika łączą jakieś relacje, wymienił on także kilku innych raperów i składów, których lubi posłuchać, a są to m.in. Bałagane, Hewra i Mobbyn.

 

W rozmowie z Radosławem Podoskiem dla Na Zajawie Kobik informuje o kolejnym projekcie, który ma się ukazać jeszcze w tym roku w zupełenie innej odsłonie, niż marcowy krążek "Sygnatura". Raper zachowywał się też bardzo tajemniczo kiedy zapytany został o wspólny projekt z Deysem – również reprezentantem Krakowa.
 

 
19 komentarzy

19
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ObozowyKapo

OJ KOBIK, CHYBA JUŻ NIE BĘDZIE PROPSÓW DLA CIEBIE…
Z ROKU NA ROK JEST CORAZ GORZEJ…

Wolnoscludziom

AKURAT TO ŻADNA NOWOŚĆ OBOZOWAKURWO ,ŻE PRZESTANIESZ GO PROPSOWAC BO JESTEŚ ZWYKŁĄ CHORĄGIEWĄ I CZESTO ZMIENIASZ ZDANIE, NOE MÓW MI TYLKO, ŻE TY NIE HEJTUJESZ TYLKO KRYTYKUJESZ PAŁO, JESTEŚ GORSZA KURWA NIZ USTAWA PRZEWIDUJE, NIKT CIE CWELU NIE SZANUJE WIEC WYPIERDALAJ RUCHAC SIĘ W DUPE Z TWOIM GURU TEDE . JESZCZE JEDNO ZAPAMIETAJ SUKO ,ŻE KIEDYŚ BEDZIESZ NAMIERZONY I ZOBACZYMY JAKI JESTES CWANIAK W REALU TY INTERNRTOWY KONDOMIE.

ObozowyKapo

KOBIK – PŁYTA SYGNATURA – NUMER KRAINA WĘŻY
Myślisz głową albo nic nie zostaje
Nauczeni dobrych manier – ich gadek mam potąd, bo znam je na pamięć
Te historie, palcem po wodzie pisane
Mogą w modzie być, ruszać młodzież, lecz my na nie
Nie patrzymy z pobłażaniem a akcje szemrane spuszczamy w kanale (pedale) na amen

Wolnoscludziom

NO I CO W ZWIAZKU Z TYM KURWO?

ObozowyKapo

W przytoczonym fragmencie Kobik mówi, że wielu raperów wymyśla swoje kawałki i nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością. Brzydzi się tymi, którzy robią muzykę, by się sprzedać. A wywiadzie mówi, że scena idzie do przodu…

Wolnoscludziom

JAKA TY JESTES NIEDOJEBANA TO GLOWA BOLI. SAMA SUKO NIE WIESZ O CO CI CHODZI . PIERDOLISZ BZDURY .

kurwadestruktor

Z ROKU NA ROK TO CI SIE W GŁOWIE PIERDOLI PACHOLE

nowahutahardcore

KOB SKURWYSYNY. DOBRZE MORDZIA LECISZ, JAK NARAZIE NUMER 1 Z KRK!
POZDRO

cehhhh

nie no dejsik wciąż wyżej, ale kobik bardzo dobrze też

KOBIK

SIEMA DEYS WIESZ ZAWSZE WSPIERAM MOICH ELEGANCKICH ZIOMECZKÓW WIĘC SPROPSOWAŁEM OFICJALNIE NA FACEBOOKU DISS NA CIEBIE SB MAFFIJI KTÓRA CIE ZJADŁA JAK SZMATĘ. ALE WIESZ JESTEŚ MOIM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM TO SIĘ NIE GNIEWAJ I NAGRAJMY COŚ RAZEM.

OJ KOBIK

OJ KOBIK, KOBIK… ZAMIAST ZAMAWIAĆ TE TORBY GUCCI I CAZALE Z ALIEXPRESS TO KUPIŁBYŚ SOBIE PORZĄDNĄ MAŚĆ NA TRĄDZIK, BO KRATERY MASZ JAK PO DESZCZU METEORYTÓW W 1979

no tak

TO TY KOBIK TOREBKI GUCCI ZA KILKA TYSIĘCY KUPUJESZ I OKULARY ZA 1500 ZŁ, A MÓWISZ ŻE TERAZ JUŻ NIE MARTWISZ SIĘ O PIENIĄDZE NA BITY ITP? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH TAKI HAJLAJF, A NA BITY POLSKICH PRODUCENTÓW NIE MASZ? NO NIE HAHAHHA PO GADCE SŁYCHAĆ, ŻE SIĘ NIE PRZELEWA I BIEDNYŚ JAK MYSZ KOŚCIELNA

Oniu778

Jebali sie napewno po wywiadzie,wszystkie te reportery so homo

dasdas

KOBIK MOCNO SKRĘPOWANY. CIĄGLE PRZECIERANIE OCZU, PICIE WODY. A W TELEDYSKACH TAKI FIFARAFA

Don Poldon x Hewra
Oyche Nash

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ysL-3DwoxII[/youtube]

HAHAKOB

HAHAHAHA KOBIK, JA TEŻ SIĘ WKURWIAM JAK SŁYSZĘ TWOJE NUMERY, TAKŻE CIĘ ROZUMIEM.

cześćinietylko

Kobik aka sobowtor żarego

Kazek

kobik troche na sile w tym rapie ale no moze co z tego bedzie a moze mi po prostu ten styl nie podchodzi i tyle…w kazdym wypadku props za balagana

Popularne