Sprawdź nas też tutaj

News

Kodak Black do Lil Wayne’a: „Powinieneś umrzeć, kiedy byłeś dzieckiem”

Dziwne zachowanie rapera z Florydy.

Opublikowany

 

Kodak Black

Najpierw krytykuje, później się godzi i nagrywa wspólny kawałek, a teraz ponownie atakuje. Kodak Black nie może chyba żyć bez Lil Wayne’a, którego właśnie ponownie zdissował. Na bardzo przykre słowa rapera zareagowała m.in. córka Weeziego.


„Gdzie jesteś… robaku”

Podczas koncertu w nocnym klubie Liv w Miami Kodak Black w pewnym momencie kazał DJ-owi ściszyć muzykę, po czym powiedział ze sceny: – Gdzie jest Lil Wayne? Ty pieprzony robaku – wykrzyczał do tłumu. – Powinieneś umrzeć, jak byłeś dzieckiem – dodał zaraz. Nie do końca wiadomo dlaczego Kodak zaatakował Wayne’a, ale nie zrobił tego po raz pierwszy. W 2017 na jednym z filmów powiedział: „Lil Wayne może pocałować mnie w d*pę”, a w 2016 roku napisał na Twitterze, że „Lil Wayne nie jest najlepszym żyjącym raperem. Ja nim jestem”.

Rodzina broni rapera

W obronę Weezy’ego wzięła jego córka Reginae Carter, która napisała: – Mój ojciec nikomu nie przeszkadza. Nawet nie zareaguje na te zaczepki, ma swój świat, więc zostaw go w spokoju – stwierdziła. – Album tego czarnucha brzmi jak stare gówno mojego ojca – dodała.

Kodak odpowiedział dziewczynie na Instagramie. – Nikt nie mówi nic na temat twojego ojca, więc nie odnoś się tak do mnie – powiedział. Przyznał on także, że wcale nie chce mieć beefu z Lil Wayne’em. W komentarzach udzieliła się też matka córki rapera Toya Wright, która napisała krótko: „Chłopcze, pieprz się”.

Warto wspomnieć, że obaj raperzy nagrali pod koniec 2017 roku wspólny kawałek „Codeine Dreaming”. Black prawdopodobnie potrzebuję trochę rozgłosu, stąd te zaczepki.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
chujkurwa
3 lat temu

Małpy rzucają w siebie gównem, super news kurwo.

Jan
3 lat temu
Reply to  chujkurwa

ale nikt nic nie pisal o polakach robakach panie chujkurwa

Odb
3 lat temu
Reply to  chujkurwa

Dziecko Lil Kodaka powinno umierać będąc u Black Wayna

Kazek
3 lat temu

Lil Wayne odpowiedzial:
JONG MUUUUULAAAA BEEEEEJP

Kocham blache
3 lat temu

Wbijać na newonce kurwy

srrr
3 lat temu

chłopcze pieprz się

Rawicz
3 lat temu

co

Popularne