Sprawdź nas też tutaj

News

Kodak Black współpracuje z… Bruno Marsem

Najbardziej nieoczekiwana współpraca roku?

Opublikowany

 

Kodak Black
Kodak Black

Po zaledwie czteromiesięcznej odsiadce Kodak Black wraca z przytupem do robienia nowej muzyki. W mediach społecznościowych rapera, który w tym miesiącu opuścił więzienie możemy zauważyć, że kręci on obecnie nowe teledyski, a także podejmuje nowe współprace.


To prawdopodobnie jedno z największych zaskoczeń tego roku. Bruno Mars podzielił się na Instagramie wspólnym zdjęciem z Kodakiem ze studia. Wygląda na to, że obaj panowie szykują nam muzyczną kooperację. Takiego „dziwnego” połączenie jeszcze nie mieliśmy.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na nowe wieści w tej sprawie.🤔

Post udostępniony przez Bruno Mars (@brunomars)

Zdał maturę i zmienił nazwisko

Kodak Black nie marnował czasu w więzieniu i mimo krótkiej 4-miesięcznej odsiadki podwyższył swoje kwalifikacje. Podczas pobytu za kratami raper zdał maturę. – Otrzymałem dyplom ukończenia szkoły średniej i jest to dla mnie duże osiągnięcie. Mamo, wiem że się spóźniłem, ale mam to – poinformował kilka tygodni temu artysta. Kodak Black zmienił także nazwisko. Nie nazywa się już Dieuson Octave, tylko Bill K. Kapri.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
cydży
4 lat temu

Moze byc dobre polaczenie kodak propsy od zawsze, bruno roznie z nim bywa.

hejter
4 lat temu
Reply to  cydży

good nigger dead nigger

massivewp
4 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=tY6FQU_cjKw

B Magic z St. Louis stanu Missouri kontra Rum Nitty z Phoenix stanu Arizona. Dwóch battlerów znanych z rund przepełnionych potężnymi punchline’nami i imponującą grą słów.

Czy okrzyknięty przez battlerapowy pół światek „Król Gun Barsów” – B Magic zatrzyma koronę, czy może wschodzący w tamtym czasie talent – Rum Nitty, strąci mu ją z głowy jakimś potężnym „hook’iem”?

Ta walka jest jedną z krótszych na kanale. Jednakże wypełniona jest po brzegi prawdziwym battlerapem w najlepszej jakości, dzięki tym dwóm wyrazistym postaciom. Tutaj możemy zauważyć wyraźną przewagę dostępnych możliwości nad klasyczną dziedziną walk wolnostylowych. Z resztą oceńcie sami

Wujek_Zurek
4 lat temu
Reply to  xMisiax

Ciota w rurkach i z jakims chuj wie czym na ryju, zreszta jak szukasz atencji to wrzucaj fotki chlopaka na fb, wiekszy zasieg ty w dupe jebana przez stado murzynow marna pokrako

PieknySyf
4 lat temu
Reply to  Wujek_Zurek

Podobno Kodak zapłacił Kukonowi 20.000$ za feat
Czekam na to z chujem w łapie

xMisiax
4 lat temu
Reply to  PieknySyf

Oby to nie była plotka, najlepszy news z rapu jaki słyszałem ostatnio 🙂

Popularne