Sprawdź nas też tutaj

teledysk

KøDi z klipem”Ben Ten” z mroźnych Tatr

„Staram się być skromny, ale sorry nie wychodzi”.

Opublikowany

 

kodi

Po ciepło przyjętym debiutanckim singlu „Pull Up”, KøDi jeszcze mocniej podgrzewa atmosferę, a to za sprawą utworu „Ben Ten”. I choć klip powstał w mroźnych Tatrach, to z pewnością rozpali do czerwoności wielu odbiorców.

– To kawałek dla wszystkich tych, którzy prą na przód pomimo kłód rzucanych pod nogi – mówi o utworze „Ben Ten” KøDi. „Ben Ten” dostępny jest nie tylko w serwisie YouTube, ale również na wszystkich platformach streamingowych. Raper już teraz zapowiada, że szykuje dla słuchaczy prawdziwą bombę!

 


12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
wola twoja każdy robi co chce
1 miesiąc temu

16.02.2023 r. o godz. 8:00 w RMF FM leciała audycja, której gościem był Paweł Szypulski (dyrektor programowy Greenpeace Polska) i wygadywał bzdury pokroju „zmniejszmy ilość samochodów spalinowych”, „nie budujmy elektrowni atomowych”, „wiatraki i fotowoltaika to przyszłość” i „szklanka mleka dziennie na osobę”. W normalnym państwie wariatów trzyma się w kaftanach z za długimi rękawami, a u nas udzielają wywiadów w radiu… Naprawdę przeraziłem się tego co usłyszałem i z całą stanowczością oznajmiam, że będę już otwarcie mówił, żeby głosować na KONFEDERACJĘ! Inaczej czekają nas ciężkie czasy.

zdelegalizować rap
1 miesiąc temu

oczywiście wiatraki i fotowoltanika kupione od niemców, wraz z montażem !

Zakol ZKL
1 miesiąc temu

Konfa vs Greenpeace niezły cripple fight.

Nie wiem jak bardzo ujemne trzeba mieć IQ, żeby popierać konfederację. Naprawdę aż szkoda rozwijać ten temat, na konfederacje głosuja najwieksze przygłupy w galaktyce, którym można sprzedawać bajki o wolnym rynku. Nie znam ani jednej inteligentnej osoby, która popierałaby konfederacje. Maksymalne IQ konfederaty to 115 punktów, czyli wypłaszczone, jednowymiarowe rozumowanie, na zasadzie jeśli będą niskie podatki wtedy każdy będzie mógł sprzedawać paróweczki. Jak widzicie konfederate to musicie do niego mówić jak do dziecka albo do pieska małego, bo to jest ten poziom rozwoju.

Profesooooor Traaaapu Naczelny Incel Glamrapu
1 miesiąc temu
Reply to  Zakol ZKL

To na co byś zagłosował?Za jedzeniem robaków czyli lewice?

zdelegalizować rap
1 miesiąc temu
Reply to  Zakol ZKL

w tym kraju władzę mają żydzi, a polityka to cope, można zmienić rząd ale to nic nie zmieni bo wszyscy tam są żydowskimi marionetkami

Halal masarny
1 miesiąc temu

ZAMYKAM WIEKO STAWIAM KAMIEŃ DLA JEGO

Meditop GLon
1 miesiąc temu
Reply to  Halal masarny

SŁUCHAJ TO SPRAWDŹ TO! TO MEDITOFI MEFIMEF POŁĄCZENIE STREF!

Bonus za murem
1 miesiąc temu

Lamus

TYLKO WYKOP®
1 miesiąc temu

Reminder: nie słuchajcie żadnego pier##nia różowych typu „przecież mili i dobrzy ostatecznie wygrywają, bo kobiety dojrzewają, przestają szukać dupków i to tych miłych biorą za mężów” to największy wysryw który ma wybielić różowe i zamydlić wam oczy. Po pierwsze lochy ani trochę nie dojrzewają, tylko ich atrakcyjność (młodość i uroda) przemija i przez to są zmuszone obniżać wymagania. Tak jak chciały chada mają lat 20, tak samo chcą go mając lat 30, 40, tylko że realnie nie mają już szans (zazwyczaj) go zdobyć. Po drugie przystojny chad (co pokazał projekt #klaudiusz) dostaje ostre r00chanie po 5 minutach na tinderze, ty musisz pajacować miesiącami by dostać segzy od święta w nagrodę. To że locha się tobą ożeni to nie jest żadna wygrana, płacisz zayebistą cenę za okazjonalne grzmocenie z litości podczas gdy inni dostawali je za darmo i to z pożądania.

Niéllé Sobolewska-Diarra
1 miesiąc temu

A dlaczego jak ja opłacam nowe piosenki Michała to nie pojawiają się na głównej?
Mam przedstawić faktury? Nie ładnie.
Bez Essy

Zakol ZKL
1 miesiąc temu

Jedyny props za ten kawałek, to że sie buja z piękną kobiecą delikatną azjatką, a nie z agresywnym wytatułowanym szoniskiem z naklejka made in poland na czole.

Popularne