Sprawdź nas też tutaj

News

Koldi: „Alcomindz stanie się prawdziwym labelem”

Piewcy trapu w Polsce zapowiadają duże ruchy.

Opublikowany

 

Koldi

Ekipa Alcomindz, która jako jedna z pierwszych pokazała polskiej publiczności co to trap, podsumowała miniony rok i zapowiedziała kolejne działania na 2019.

Treść oświadczenia, które ukazało się na fanpage’u Alcomindz.

„Przede wszystkim chcielibyśmy wam podziękować za wiarę w Alcomindz. Przecieramy oczy ze zdumienia jak ogromny support otrzymuje ALCMDZ mimo dotychczasowej nieregularności w działaniu. A jest to zarówno support od was – słuchaczy i supporterów, fanów „od zawsze” i „od niedawna”, jak i kolegów z branży którym serdecznie dziękujemy za wyciągnięcie pomocnej dłoni.

Alcomindzki 2018 w skrócie:

1. Podjęliśmy decyzję o drastycznej zmianie polityki kanału na YouTube – będzie to widoczne i słyszalne w roku przyszłym. Kanał przekroczył 31 milionów wyświetleń (mimo usunięcia przez contentID YouTuba ponad 20 produkcji [niektórych legendarnych] które zebrały łącznie około 4mln views) i 61k subskrypcji (a to ostatnia prosta do 100k i srebrnego przycisku YouTube).

2. Decyzje i pierwsze poważne ruchy w tym kierunku zostały poczynione w tym roku, ale dla was będzie to widoczne w roku przyszłym – Alcomindz od strony muzycznej stanie się prawdziwym labelem, a pierwszym artystą który wyda album (album, nie mixtape) pod szyldem legalnego (!!) ‚Alcomindz Music’ będzie – Koldi ze swoim materiałem solowym. Takim jak trzeba.

3. Odzież. Początkowo nieśmiało podchodziliśmy do tego tematu, ale rok możemy podsumować genialną i przekraczającą nasze najśmielsze oczekiwania – zamkniętą sprzedażą koszulek sypanych 001 i bluz OFIME 002 wraz z akcesoriami. To pierwsze nasze w pełni autorskie produkcje wearowe (wcześniej w kolaboracjach z Signum i YW23), szyte pod nasze specjalne zamówienie z dbałością o jakościowe materiały i szczegóły – co jest naszym prawdziwym powodem do dumy. Zasłużone ciuchy które poszły kartonami – zdeterminowały decyzję o regularnych kolekcjach w przyszłym sezonie i otworzeniu sklepu online – wygodnego dla was i dla nas. Wyczekujcie pierwszego ciepła!!

4. Zadbaliśmy o to, aby się pojawić na portalach stremingowych ze „starą” (ale nadal aktualną!!) muzyką. Zainwestowanie w m.in. Spotify, iTunes, Tidal i Apple Music to był strzał w dziesiątkę dzięki czemu można wygodnie słuchać Alcomindzkiej muzyki nie tylko z YouTuba. W przyszłym roku – najnowsze produkcje będą pojawiały się tam bez opóźnień.

5. Udało się stworzyć letnie studio w Małkini – Atlantaltana aka Świątynia Hiphopu – z której zwrotki usłyszeliście na Narpiew u Bałagana i Delfinie u Bediego (oraz usłyszycie na innych gościnkach w przyszłym roku). Studio na obecną chwilę jest na tyle profesjonalne jak się tylko da – i zarówno nam jak i wam dostarczy jeszcze wielu zwrotek i radości. Był to cel na 2018 – zrobiliśmy to!

Rok 2018 jest dla nas naprawdę przełomowym czasem, choć pozornie – tego publicznie nie widać. Fajerwerki zostawiliśmy na 2019, bo nauczyliśmy się szanować „odpowiedni moment”, będziecie z nas dumni.

Jeszcze raz dziękujemy za wiarę i wasze wsparcie, a jeśli poświęciłeś tę chwilę i przeczytałeś do końca – to wiedz o tym, że Alcomindz tworzą właśnie tacy ludzie jak Ty. Ty też jesteś Alcomindzem.

Do zobaczenia i usłyszenia w 2019!!”

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
GeneralFrank
2 lat temu

NA WIEKI WIEKÓW ALCOMINDZ

Jebać trend i Internet
2 lat temu
Reply to  GeneralFrank

Beka hahahahahahahhaha alcomindz parówy jebane

BABA
2 lat temu

MAM NA TO TURBO WYPIERDOLONE

cydży
2 lat temu

Pionier shemale rapu, jako pierwszy w Polsce przyodziewał kiecki i robił damski makijaż, a teraz co drugi taki.

Ghjfd
2 lat temu

Niech sie lak nie ośmiesza.

4tomowy
2 lat temu

Koldi to ten rudy karzeł co wpierdala truskulowy jogurt?

typizdo
2 lat temu
Reply to  4tomowy

to było tomb idioto

Odb
2 lat temu

Labelem: „Prawdziwym Alcomindz stanie koldi się”

Alkołakiwchuj
2 lat temu

Japa rudy cwelu

Popularne