Sprawdź nas też tutaj

News

Koldi komentuje zachowanie Zdechłego Osy na koncercie Pezeta

„Doskonale wiem, co znaczy się wygłupić po wódzie”.

Opublikowany

 

zdechły osa

Występ Zdechłego Osy na koncercie Pezeta zdecydowanie nie poszedł po jego myśli. Zataczający się po scenie raper spotkał się z ogromną falą krytyki, którą zbytnio się nie przejął. – Bardzo przepraszam, ale punks not dead. Niech gadają w dłuższym czasie chyba wyjdzie na plus. – napisał na FB. W środowisku pojawiają się także głosy apelujące o wyrozumiałość dla Osy. Dobrym słowem wrocławskiego rapera wsparł Koldi z Alcomindz.

Ja, jako gość, który nigdy nie wyszedł na scenę na trzeźwo w pełni go rozumiem, nie wiem ile chłopak ma lat, ale pewnie kilka mniej niż ja, doskonale wiem, co znaczy się wygłupić i wykoleić po wódzie i nie tylko, dzięki temu poznałem swoje granice, których wychodząc na scenę przekroczyć nie wolno, tak samo jak jego nie wolno deptać za takie wykolejenie. – napisał Koldiusz.

Oby jednorazowe, bo czy to gorzała czy cokolwiek innego, najpewniej mix, wielu to robi i nie ponosi konsekwencji dopiero jest lipa jak świat ogląda taki upadek. Niech się trzymie ten Osa i uczy na przykładach innych (nie mówię o sobie). Myśl powinna być jedna – przeprosiny, zaczynając od Pezeta – ale myślę, że jak Pezet mu powie, że mordo, łeb do góry, ja też tak miewałem 20 lat temu i zobacz gdzie jestem, to cala reszta jest do ogarnięcia. – dodał.

 
27 komentarzy

27
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rafapaluch

Dopóki Paluch nie powie co o tym myśli to chuj mnie obchodzi zdanie reszty

Morten

i Kacper GTA

CERSANIT

I GPS

WRÓG PUBLICZNY NR 1

I RYSIO PANOWIE I PANIE.

Paluszyński Piernik

Wygłupy po wódzie można czynić na imprezie w gronie znajomych, ale nie kurwa w miejscu pracy do kurwy nędzy! Jakby nie patrzeć rapowanie, działalność sceniczna to praca, więc każdy wykonawca powinien się godnie zachowywać w trakcie roboty, a po to może nawet zasnąć najebny z łbem w pisuarze. Wtedy to jego prywatna sprawa.

Łonowy Barber

Rap staje się pracą dopiero gdy raper się wyprowadza od matki. Czyli około trzydziestki

Paluszyński Piernik

Wbijam w pal czy raper mieszka z matką czy sam czy na koszt dziewczyny jak robił to Sulin. Gra koncert, dostaje za to pieniądze, więc powinien podejść do tego profesjonalnie i z szacunkiem do ludzi, którzy płacą za to hajs. Gdy on powiedzmy zamówi sobie buty, a przesyłka nie dojdzie lub będzie jakaś wada to pewnie, by jęczał, płakał i się szarpał, że zapłacił, a otrzymał wadliwy towar. Tak samo będą myśleć ludzie o jego występie.

jam06

Weźmy pod uwagę, że Pezet odwalał podobne akcje tj. najebany na scenie zagrał parę numerów bo nie był w stanie więcej, a potem ustawiała się kolejka lasek, żeby się z nim przelizać (koncert w Magic, Krzyżanowice, trasa promująca „Dziś w moim mieście”).

Żenada

Magic, Krzyżanowice, Czechosłowacja…

Cała ta subkultura to zbiorowisko patolusów, dlatego naćpanie się i najebanie to część „show”. Za to umysłowa gimbaza płaci. Młody był tam gościnnie, nie był to jego koncert, więc też nie jemu publiczność płaciła za występ, dlatego mógł im nawet na łby nasrać, a najlepiej by było jakby jebnął jakąś butelką z benzyną…

Ekipa Ciepłej Strefy

Typie kurwa jesteś rudy, na twoje zdanie ma pewnie nawet wyjebane twoja matka.

Łata123

Naćpany frajer skompromitował się na oczach polski, ale będzie wkręcał że to życie punka i tak trzeba! Haha ci za kurwa łeb bez honoru.

WnukTedego

Kim on jest ? 20 lat na scenie pierwszy raz o nim słyszę dodatkowo bandana na ryju jak jakieś Young pedały. Pewnie zachlać pałę i próbować rapować z telefonu no kurwa nic się nie stało .

Odb

Koldeigo upierdoliła zdechła osa na koncercie pezeta.

hhbnj

A jak Pezet powie mordo łeb do góry, opierdol mi fujarę to co wtedy ?

Huj wam w wanny

NIE WOLNO DEPTAĆ ZA WYKOLEJENIE- NIE KURWA PO GŁÓWCE GŁASKAĆ
Właśnie przez taką debilnie pojętą tolerancję dziś mamy to co mamy bo patologia stała się normalnością przez obojętność i zaniechanie

EnoHoNo

Koldi komentuje zachowanie Zdechłego Osy podczas kąpieli Pezeta
„Doskonale wiem, co znaczy się wygłupić w mydlanej wodzie”.

Stary herbatnik

Pajac i tyle, jeden z drugim – dwa gamonie.

K4f4R

TO JEST ABSOLUTNIE NORMALNE, ZAPOMNIAŁEŚ ŻE TO ,,MUZYKA” DLA DEBILI

Metoda
Łonowy Barber

Lata osa koło nosa

Różowy pantofelek
XaosoR2321
KUKON

JEBAĆ WSZYSTKIE ATENCYJNE KURWY
LAPTOP DUDUSIA SIE NIE WLĄCZA CO WY SOBIE WYOBRAZACIE
WPIERDALAM KLONAZEPAM GDY SLUCHAM KOLĘD OD TYLU O 4 NAD RANEM A ADI CIESZY RYJ
SZCZELANIEEEEEEEE

ZenonZenon

Jak dla mnie wychodzenie na scenę pod wypływem (nie istotne czy to alko czy dragi czy mix) jest brakiem szacunku do swoich fanów.

Żenada

Jak dla mnie pisanie „nie istotnie” (nieistotne czy po podstawówce, gimnazjum czy mix) jest brakiem szacunku dla języka i czytających.

Prawda

Opublikowany 2 dni temu 21 grudnia 2019 Przez Sebastian Skajnowski

Podkomisarz Wroński

Zachlany Osa czas na zmianę ksywy

Popularne