Sprawdź nas też tutaj

News

Kolejni raperzy w książce „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”

Książka ukaże się we wrześniu.

Opublikowany

 

Znamy już połowę z dwudziestu osób, z którymi wywiady znajdą się w drugiej części książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy”. Do ogłoszonych wcześniej postaci, takich jak Miuosh, Oskar (PRO8L3M), Solar/Białas czy Ten Typ Mes, w tym tygodniu dołączyli donGURALesko i Holak.

donGURALesko jest raperem, autorem tekstów oraz założycielem wytwórni muzycznej Szpadyzor Records i marki odzieżowej El Polako. Oficjalnie zadebiutował w 2002 roku. Znany głównie z twórczości solowej, ale udzielał się również w takich zespołach, jak Killaz Group czy K.A.S.T.A. Skład. Napisał utwory na potrzeby filmów „Hardkor Disko” oraz „Apartament”. Zdobywca czterech Złotych Płyt.

Holak jest z kolei raperem, wokalistą, gitarzystą, producentem muzycznym oraz grafikiem. Debiutował w 2009 roku płytą „Jedynka” z indierockowym zespołem Kumka Olik, z którym nagrał łącznie cztery albumy. Współtwórca zespołu Małe Miasta oraz autor solowych płyt. Były dyrektor artystyczny wytwórni Alkopoligamia.com. Twórca okładek i plakatów dla Happysad czy Wojtka Mazolewskiego. Absolwent ASP w Poznaniu. „Jacek [Baliński, autor wywiadu] zadał pytania, które się nie powtarzają (…). Wydaje mi się, że konwencja książki jest taka, że można dowiedzieć się innych rzeczy na temat różnych twórców (…) i to jest w tym wszystkim najfajniejsze” – mówi Holak.

Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku. Przedsprzedaż trwa na nodayzoff.pl

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Chillan

ERIPE VHS vid
https://www.youtube.com/watch?v=yrZ5OS-cM6Q
nienawisc w rytmie disco

Odb

Kolejni hiphopolowcy w książce. „To jest discopolo”. Rozmowy na autotunie.

Rxa2w34

https://www.youtube.com/watch?v=IiQs1Qi24Rw

TUTAJ MACIE HIT BANGER 2019 ROKU ORAZ 2020 ROKU A NIE JAKIEŚ TAQO HEMIGŁEJY ALBO QUENAFIDE ALBO PALUCH CHECKT IT BRO PEACE

Dziad

Najlepsze wejście w rapgrze :

Mówcie do mnie jego zajebistość.
Jestem mogę wszystko.
Jestem kurwa Mr. Przyszłość.
Jestem Mr. Mixtape, biznes, dziwko!
Co się nie przedstawia wchodząc
Bo i tak znają nazwisko i wszystko.

op op

Kolejne rozmowy o hip-hopie

Popularne