Sprawdź nas też tutaj

News

Kolejny raper o Bedoesie: „Od twoich fanów dostałem życzenia śmierci”

„Domyślam się, że presja i problemy psychiczne nie są Ci obce”.

Opublikowany

 

bedoes eldorado

Kiedy raper Jeden zorganizował kontrowersyjną akcję promocyjną, Bedoes nie zostawił na nim suchej nitki. Teraz były zawodnik QueQuality odwdzięcza się mu podobnym komentarzem.

Akcja promocyjna płyty „Benzo”, podczas której Jeden udawał, że został aresztowany zbiegła się z poszukiwaniami i śmiercią Ten Prestona. Bedoes napisał wtedy:

– Zaginął chłopak, a ludzie piszą, że to jest akcja promocyjna. Chciałbym teraz, żeby te wszystkie kur*y, które sobie robiły akcje promocyjne z tego, że zostają zawinięci przez policję i coś im się dzieje, żeby tylko narobić wokół siebie szumu. Teraz się raperki zastanówcie do czego to dochodzi, że typ na serio ma tragedię, a przez wasze chu*owe ruchy ludzie się muszą zastanawiać czy to jest akcja promocyjna.

Jeden ujawnił teraz, że po tych słowach Bedoesa otrzymywał od jego fanów pogróżki śmierci. Skomentował on także zachowanie zawodnika SBM Label względem Sobla:

– Nie, żebym Ci chciał teraz dokładać do pieca, ale jest to pewien argument w tej sprawie i fajnie jakbyś się zastanowił i odniósł do tego, dlaczego nie zgłębiając mojej akcji z zatrzymaniem przez policję zmieszałeś mnie z błotem i nazwałeś kurą bez zastanowienia, gdzie ja nikomu krzywdy nie zrobiłem tylko chciałem pomóc ludziom mieć szerzej otwarte oczy i zorganizowałem akcję charytatywną na tym, a gdy taki Sobel, który jest topowym artystą z zasięgami każe “jeb*ć ped*ła”, co pewnie skończyło albo chociaż mogło skończyć się dla niego źle i wywołało mnóstwo agresji (nawiązując do sytuacji z Peją w Zielonej Górze nawołujesz żeby go “nie j*bać po jednym razie”)? Przecież to czysty populizm i interesowność Borek, bo gdybym miał mainstreamowe zasięgi (patrz również Solar, Białas, Quebo), to stanąłbyś w mojej obronie, bo by się to bardziej opłacało.

– Wiem, że pewnie to olejesz (bo nie mam wyświetleń i zasięgów i pewnie szukam atencji) i nie dbam o to, ale pochyl się nad tym chwilę, bo może sam nie widzisz swoich ruchów (a karma nie śpi), które nie są w porządku i nijak mają się do jakichkolwiek zasad, których brak wytykasz innym. A warto, żebyś nad tym popracował, bo nie chodzi tu nawet o czyjąkolwiek karierę tylko o to, że masz realny wpływ na młodzież a to jest odpowiedzialne zadanie i wraz ze wzrostem statystyk rosną też konsekwencje ruchów. Po Twojej wypowiedzi na live dostałem mnóstwo nienawistnych wiadomości od Twoich fanów (w tym życzenia śmierci) i finalnie zrobiłeś przez to więcej złego niż ja całą swoją akcją. Domyślam się, że presja i problemy psychiczne nie są Ci obce, ale obcowanie z taką energią na pewno Ci w tym nie pomaga. Zdrowia i rozsądku życzę. – napisał Jeden.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Bedoes ujawnił, że leczył się psychiatrycznie: „Zmagam się z problemami psychicznymi od długiego czasu”.

 
67 komentarzy
67 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Profesooor Traapu Anti-Mefedron League
1 miesiąc temu

„MEPHEDRON IS A HELL OF A DRUG” – 2PAC (1998)

JEBAĆ STEP RECORDS ZIMĄ I LATEM, LATYNOSKIM BATEM!

JESUS MALVERDE WYSLUCHAL MODLITW SICARIOS I ZMIOTL Z PLANSZY MEFEDRONIARSKA MAŁPĘ STEP RECORDS KRĘCĄCĄ PALCEM NA KLIPIE DISSUJĄCYM SENTINO I GRAZAC MU GWAŁTEM ZBIOROWYM

TERAZ COŚ ZAŚPIEWAJ KURWIKŁAKU!

JEBAĆ FARMAZONIARZY ZE STEP RECORDS MEFEDRONEM DO SPODU!

TAK WY KURWY DZIAŁA KARMA, CHCIELIŚCIE GWAŁTU ZBIOROWEGO NA SENTINO TO WASZ SZTYWNY PSEUDO GANGUS FAKTYCZNIE ZROBIŁ SIĘ SZTYWNIUTKI

PS. A TAK SWOJA DROGA TO W ZYCIU NIE SLYSZALEM O TYM TYPIE, ANI NIE ZNAM JEDNEGO JEGO KAWAŁKA, WIĘC NICZEGO CIEKAWEGO NIE STRACILIŚMY

PODPISANO

#SICARIOS

Anal
1 miesiąc temu

Frajer jak huj jestes ha tfu

Hdjd
1 miesiąc temu

Kim jest kurwa sentino

Co za cZŁOwiek
1 miesiąc temu

Ten bedopies to jest na poziomie intelektualnym profesora transu, czytaj głupek. Bez ojca a matka sprzataczka.

WY pier da laj Wy pier da laj

Antek
1 miesiąc temu

Grubas nie ma prawa głosu w temacie „kontrowersyjnych” akcji marketingowych. Jednym z filarów wytwórni, w której wydaje, jest Solar – idiota, który udawał depresję, załamanie, żeby pompować sprzedaż swojej płyty Klub 27. Rozumiem, że hipokrytom pieniądze nie śmierdzą, ale żeby aż tak? To są poważne problemy – statystyki samobójstw, w szczególności w kontekście mężczyzn, są brutalne. Jebać tę szopkę.

Piekło mężczyzn
1 miesiąc temu
Reply to  Antek

Dokładie

Piekło mężczyzn
1 miesiąc temu

Dokładnie

Antek
1 miesiąc temu
Reply to  Antek

Aha, właśnie doczytałem, że Bedoes leczył się psychiatrycznie. Widać nie przeszkadza mu, że przez takich ludzi jak Solar bagatelizuje się problem chorób psychicznych, a na ludzi chorych patrzy się jak na wariatów. Taki obraz Wasz jebani hipokryci.

Powiem Wam coś. Chciałbym się cofnąć do czasów jak miałem 7-8 lat, a brat przynosił do domu płyty Peji, Paktofoniki, Jeden Osiem L. Chciałbym wtedy usłyszeć, że ta subkultura aż tak się spierdoli i że nie warto w nią wsiąkać. Otrzeźwiałem dopiero teraz i cieszę się, że w ogóle, ale żałuję straconego czasu.

Paluszak
1 miesiąc temu
Reply to  Antek

Beka z twowego brata. Nie ma to jak słuchać Paktofoniki, a później jeden osiem l xD

Antek
1 miesiąc temu
Reply to  Paluszak

No beka, bo do tej pory zamawia płyty Penera 🙂

GHB 666
1 miesiąc temu
Reply to  Antek

Z karłów się śmiejcie!

Sikarios rozganiam packą na muchy
1 miesiąc temu
Reply to  Antek

Jak mozna powedziec ze czas poswiecony muzyce jest czasem straconym . otrzezwiales czy dopiero cie wzięło żałuję twoich rodziców u ktorych jeszcze pewnie mieszkasz jak ten pasożyt

Antek
1 miesiąc temu

Normalnie można, jak zdasz sobie sprawę że byłeś robiony w chuja przez swoich idoli 🙂 Ci nowi raperzy przynajmniej się nie kryją – robią gówno i każdy normalny człowiek to zauważy. Za to mlodziakiem w okresie buntu łatwo manipulować.

Sicarios
1 miesiąc temu
Reply to  Antek

twój brat to pedal

GHB 666
1 miesiąc temu
Reply to  Antek

Fuck school and all teachers!

???
1 miesiąc temu
Reply to  Antek

Sam bedi przecież w teledysku pakował się do trumny . Grubas jest wybiórczy i populistyczny . Kondon nie ma zdania ani charakteru za każdym razem gdy powie coś od siebie musi przeprosić bo to nie godzi się z jego kreowanym wizerunkiem albo w wypowiedzi zaczepi połowę sceny . Jebać grajka

Nikt
1 miesiąc temu

Redaktor to chyba z Bravo girl spierdolił :v

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu
Reply to  Nikt

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD BEDOES WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

Prop&Testo
1 miesiąc temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD BEZCZEL WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

Sikarios rozganiam packą na muchy
1 miesiąc temu
Reply to  Prop&Testo

A ja czekam az twoja glupota cie zajebie

Z98NaXP
1 miesiąc temu
Reply to  Nikt

Iks kurwa de mordo

Profesoor Matematyki
1 miesiąc temu
Reply to  Nikt

Mariusz jop = pizda nie chlop

ChadPolski
1 miesiąc temu

Przestańcie się uganiać z p0lkami i dawać im atencję, na świecie są dziesiątki milionów kobiet, które chcą się dostać do Europy, a Polska jest na 23 miejscu pod względem poziomu życia na 196 państw. Najbardziej polecam do związku Filipinki, są piękne i co najważniejsze, pochodzą z kraju katolickiego, a dodatkowo jest ich w grupie wiekowej 18-40 6x więcej niż p0lek. Na polskim rynku matrymonialnym do wzięcia zostały same odpady przepchane przez mokebe i ahmeda, które brały egzotyczne pały po same kule, bo „wyszalały się” z przekonaniem, że zawsze znajdzie się jakiś polski beciak, który je zechce po trzydziestce. Nie dajcie im tej satysfakcji, szukajcie kobiet za granic, są ich setki milionów.

Vixen. com
1 miesiąc temu

NIE ZNAM TYCH ŁAKÓW

Kitowiec
1 miesiąc temu

Bagażnikowa Gruba Kurwa…Gęg, gęg, gęg…

NWO
1 miesiąc temu

Ta cipa ma fanów w wieku 10-12 lat więc nic się nie bój ziomek

Roman Bosski
1 miesiąc temu

daun dauna daunem pogania

Alvaro morata
1 miesiąc temu

Kurwa może lepiej napiszcie co gruby dziś wpierdalał na śniadanie 4 kebsy czy 5. Myślałem że on jest glupi ale okazuje się że jest mądrzejszy o was bo o to mu chodzilo żeby pisac o grubym założę się że plyte niedlugo wydaje. Ja pierdole o takim czymś pisac

Zwaliłem Konia Do Perkusisty MANESKIN
1 miesiąc temu

Bedoes to w takiej sytuacji powinien przestac rapować na rok czasu. No góra na dwa lata czasu.

Analny spec
1 miesiąc temu

A do szpaka w rajstopach i szpilach też waliłeś?

Profesor rapu krol zakolakow
1 miesiąc temu

Nie rozumiem. Boją się że 13 latki ich dojebią? Najpierw musieli by wstać od kompa i wyjść na dwór.

Rachmistrz 777
1 miesiąc temu

Dług spadł o 5 miliardów.
Stopa procentowa wzrosła o 3 punkty.
Przychód wynosi 500 000 euro dziennie.
Dzisiaj spisałem Juleczkę z HRu i Juleczkę moderatorkę twittera.

GHB 666
1 miesiąc temu
Reply to  Rachmistrz 777

Na świecie kiedyś było tylko z 28 pięknych kobiet!

żENADA
1 miesiąc temu

Kolejny raper o Bedoesie: „Od twoich fanów dostałem życzenia Kąpieli”

GHB 666
1 miesiąc temu

Anty-rodzinny się spuszcza i dzieci płodzi!

GHB 666
1 miesiąc temu
Reply to  GHB 666

W dupy on rucha wszystkie! Karły są słabe genetycznie!

Zapisany w kościele katolickim polak katolik
1 miesiąc temu

pornlinkpro

YO..
29 dni temu

14:17 29

NEWSKolejny raper o Bedoesie: „Od twoich fanów dostałem życzenia śmierci”
„Domyślam się, że presja i problemy psychiczne nie są Ci obce”.

Opublikowany 1 dzień temu 22 września 2021Przez Mariusz Jop
bedoes eldorado

El ruchejro
29 dni temu

Emano. Gadacie stulejarze że Polki to ścierwo. No spoko umwoilem się na jutro z dziewka z seks portalu. Już z nią gadalem z video WhatsApp. Młoda ma 22 lata, ładna, szczupła jii wyuzdana. Aaa do tego dodam że to nie dziwka bo za darmo. Jutro lykam wiagre i dapox. Będą obracał ją od 20 do 4 rano na nocny etat. A u was standardowa piątkowa zwałkowa uczta do pornosow?

JA JEBE
1 miesiąc temu

kim jest ten bedoes?
ja w ogóle nie znam i nie kojarze typa

Ojciec Przemka Fergusona
1 miesiąc temu
Reply to  JA JEBE

Chuj do szczania, tyle w temacie

SS man
1 miesiąc temu

Kurwa dobra muzyka broni się sama cwelu. Nie trzeba udawać bycia powinietym. Nie masz czym zaimponować Julką? To wypierdalaj w kosmos i wara od muzyki. A nie teraz kurwa eseje piszesz, że Ty lepszy od jakiegoś Sobla.
Pedale powinni tobie obydwoje nakopać do tej głupiej dupy, becopies i sopel. Bo żeś jest kurwa pizda roku.

Profesor Miodek
26 dni temu
Reply to  SS man

*Julkom

Prop&Testo
1 miesiąc temu

Ładne chłopaki, ruchałbym nawet

Prop&Testo
1 miesiąc temu
Reply to  Prop&Testo

Ja szanuje tylko dobre podszywy, weź się kurwa trochę postaraj, całe życie tak wszystko na odpierdol robisz?

Prop&Testo
1 miesiąc temu
Reply to  Prop&Testo

Ważne żeby pały nie robił na odpierdol a reszta to tam huj

Sicario
1 miesiąc temu

Co za zjeb redaktor pisze o tej pipie.

GHB 666
1 miesiąc temu

Agenci FBI śledztwa prowadzą na eMule!

GHB 666
1 miesiąc temu

Psychopath knowns law!

Ojciec Przemka Fergusona
1 miesiąc temu

Na tym skurwiałym portalu nawet nie można pokręcić beki z tego że ktoś umarł, ehhh. R.I.P Beszczel nigdy nie słuchałem i nie będę słuchał Twojego dukania, ale i tak spoczywaj w pokoju

GHB 666
1 miesiąc temu

Stalking jest karalny!

Dj szychvl
1 miesiąc temu

ZAPRASZAM DO SPRAWDZENIA MOJEJ NUTY
https://youtu.be/_n_Qh_wXVHA
ZAPRASZAM DO SPRAWDZENIA MOJEJ NUTY

Young lil Jezus Chrystus
1 miesiąc temu
Reply to  Dj szychvl

Zapraszam na mszę
Te jo ej ej ekkkhem
Jestem Jezus niezły że mnie rezus noszę koronę ciernie mam na głowie przeszedłem krzyżową drogę krzyż na plecach niosę uklękłem na lewą nogę batem dostałem w stopę niezły że mnie strongmen wodę w wino robię dobry że mnie czarodziej prawie jak Harry Potter fejm od dawien robię mam własną załogę sekciarzy mam tonę kościoły mam złote płać haracz na tace bo nasrają tobie na grobie ksiądz robi tobie żonę klecha dotyka twoje dzieci młode robię na krzyżu nową modę dobrą pozę pochowali mnie w grocie uciekłem bo mogę alleluja!!! Skkrrrrrrrrrrrtt XXXDDD!!!

GHB 666
1 miesiąc temu

Šledzą nas & obserwują Ci przešladowcy!

GHB 666
1 miesiąc temu
Reply to  Dj szychvl

Karzeł dzieci nie będzie miał w Polsce!

Szychvl
29 dni temu
Reply to  Dj szychvl

Siema z tej strony Szychvl. Miło mi, że ktoś dba o promo mojej muzyki, jednakże poradzę sobie sam. To co widzicie wyżej to nie ja. Pozdro dla wszystkich.

PejaTVN
1 miesiąc temu

Redaktorzy na miare Disney Channel

Popularne