Sprawdź nas też tutaj

News

Kolejny raper spoza Wielkie Joł, który zagra na 42. urodzinach Tedego

Wiemy już, że na imprezie pojawią się m.in. Wac Toja, Major SPZ i Bonson.

Opublikowany

 

Wytwórnia Wielkie Joł właśnie ogłosiła kolejnego gościa, który zagra na tegorocznej imprezie urodzinowej Tedego. Będzie to Teabe, raper z Saskiej Kępy, z który mieliśmy okazję rozmawiać przed rokiem.

Przypomnijmy, że to już czwarty po Wac Toja, Majorze SPZ i Bonsonie raper niezwiązany z NWJ, który wystąpi na tym wydarzeniu i jak zapowiada Wielkie Joł to jeszcze nie koniec, bo kolejni goście będą ogłaszani w nadchodzących dniach.

Imprezy urodzinowe Tedego w Mielnie mają wieloletnią tradycję. Przez niespełna 10 lat odbywały się w mieleńskim klubie Bajka, by finalnie przenieść się do większego lokalu, czyli koszalińskiego amfiteatru. Teraz, gdy ten jest w remoncie Ekipa NWJ postanowiła zaprosić fanów ponownie do Mielna. Przy współpracy z Centrum Kultury w Mielnie i FreshNDope koncert urodzinowy Tedego „Ostatnie Mielno” odbędzie się na Stadionie Miejskim.

Wszyscy Ci, którzy byli kiedykolwiek na Urodzinach Tedego wiedzą, że Mielno w te dni tętni rapem. Wszystko ma jednak swój kres – Mielno zmienia charakter na zdecydowanie mniej imprezowy, więc wszystko wskazuje na to, że to ostatnie takie wydarzenie w tym miejscu. Jeżeli zatem zastanawialiście się kiedyś nad wzięciem udziału w tej imprezie to być może jest to ostatnia szansa. Bilety można zakupić na stronie Ticketos.pl

– Przez te lata na koncertach pojawiło się kilka kolejnych fal słuchaczy, ale są i tacy, którzy nie opuścili żadnych urodzin i teraz przyjeżdżają już z nastoletnimi dziećmi. Dołączcie do nas, bo Wszyscy Jesteśmy NWJ! – dodaje Tede.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
lol

Wieprz jak taki desperat szuka sobie 20letnich kolegów do wpajania im, że to jednak ON wygrał beef z Rychem

beka z wieprza

Wieprz przy wejściu do zaproszonych gości na urodziny:
Kto wygrał beef?
– Ty.
Możesz wejść.
XDDDDDDDD

Janusz

a Ty jak taki jemioł, pierdolisz bzdury, a Bonson właśnie na najnowszej epce ma kawałek z peją

lol

weź se janusz kija z cipy wyciągnij, bo zdechniesz w tym internetowym świecie

Duży mis91

MAJOR SPZ? TYLKO MAJOR SUCHODOLSKI! MAJOR TO JEST MAJOR. TO JEST DOPIERO MAJOR. PRZEPRASZAM ŻE TAK POWIEDZIAŁEM I DZIĘKUJĘ ZA TĄ WYPOWIEDZ.

Gość

co ta impotencja zrobiła z wieprzem, żeby chcieć takie gówna na swoich urodzinach…

GANDZIOR

A RYCHU PEJA ZAGRA?

Corp

To z Teabe wieprzu cisnął bekę w kawałku „Żeli papą”? XDDDD

Klaus der mutterficker

Ale by była beka jakby Peja zagrał na urodzinach Tede. A tak chuj, kolejny transseksualny raper. Jeszcze brakuje żeby żabsą zagrał, btw. Dzisiaj chyba nie było o nim artykułu

Adi

To jeszcze nie koniec listy gości, Wieprz by nie odpuścił gang bangu na Żabsonie, więc to kwestia czasu 😛

18:43

Popularne