Sprawdź nas też tutaj

News

Kolejny raper wspiera polską grę „Rap Tycoon”

Wciel się w rapera i podbij rynek hip-hopowy.

Opublikowany

 

Screen z gry

Kilka tygodni temu informowaliśmy o powstającej grze Rap Tycoon. To produkcja, której akcja rozpoczyna się w latach 80-tych ubiegłego wieku. Gracz wciela się w rapera, który w wynajętym mieszkaniu zakłada swoje pierwsze studio muzyczne. Naszym zadaniem jest wybicie się z undergroundu i zagoszczenie na dobre w mainstreamie, otwierając przy okazji własną wytwórnię czy tworząc najlepszą markę odzieżową.

Zeus wspiera Rap Tycoon

Do współpracy nad grą zaproszony został także znany polski raper i producent muzyczny Zeus. Właściciel wytwórni Pierwszy Milion, którego solidny dorobek wokalny rośnie z każdym miesiącem, rymuje gęsto, wykłada klarownie, nigdy nie zapomina o emocjach. Jego ostatni album „Zeus. To pomyłka.” ukazał się w 2018 roku.Oprócz Zeusa, projekt jednoosobowego polskiego studia do tej pory wsparli: Fazi, Flint, Guova, Hurragun, K2, Komil, Kukon, Mikser, Oxon, Spinache i wielu innych mniej znanych, ale obiecujących raperów, lista wciąż jest otwarta. Więcej informacji o grze tutaj.9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wasz ziom
3 lat temu

Nie ma co hejtowac…

cydży
3 lat temu
Reply to  Wasz ziom

Jak nie ma..Jebać łaków i ich gry

cydży
3 lat temu
Reply to  cydży

Tylko trapy i tacy gracze jak Thugger, Migos, Yachty, Travis Scott, Trippie Red ,SahBabii, Uzi Vert i masa innych. A u cebulaków marne podróbki popowe, discopolowcy i polopatusy. Tylko trapy, mnóstwo pieniędzy, wystawne życie, dziwki i te z kutasami, drogie auta, rezydencje , ciuchy, alkohole pełen hedonizm i pogarda dla biedaków.

Naśladowca Odb
3 lat temu
Reply to  Wasz ziom

g jaos npikl”aą eT rcsoyynrr p eooęe„ apwRpKlr

Odb
3 lat temu
Reply to  Wasz ziom

Polski Tycoon rapuje grając wspiera rapową kolej

Glazurnik
3 lat temu

Co drugi polski pederasta na naszej scenie, wyłącznie w taki sposób może wcielić się w rapera.
Żabson, Bedoes, Multi i reszta – MACIE SZANSĘ!

Analne Peaky Blinders
3 lat temu

Moja była miała na drugie pomyłka

BRICKSQUAD MAFIA
3 lat temu

dajcie to na steam

RUCHAM TWOJ CUKIER
3 lat temu

RUCHAM wasz cukier pedały glamrapowe, jebac atencjuszy i chuj owych raperów. Czyli kurwa wszystkich odb w każdej postaci to kurwa a profesor nauk ssie siusiaki po same pomidory i jest loserem.

Popularne