Sprawdź nas też tutaj

News

Kolejnym gościem Małpa zaskoczył

Nie jest to osoba związana ze środowiskiem rapowym.

Opublikowany

 

małpa
Małpa

Tym razem nie musimy czekać siedmiu lat na kolejną płytę Małpy. Za tydzień na półkach sklepowych ukaże się jego kolejny solowy album „Blur”. Raper systematycznie ujawnia kolejnych gości, których zaprosił. Wiemy już, że na krążku pojawią się Sarius i Miodu z Jamal. Tym razem jednak możemy być zaskoczeni.

Znacie Michała Bownika?

Oto 3 gość, którego zaprosiłem na „Blur”. Nie będzie łatwo zgadnąć – napisał Małpa na Instagramie pod rozmytym zdjęciem Michała Bownika. To wokalista i lider zespołu Bownik. Nietypowo śpiewa i akcentuje. Uznawany jest za jednego z najbardziej charakterystycznych artystów młodego pokolenia. To jego usłyszymy na „Blurze”.

Szczegóły płyty „Blur”

Dotychczas Małpa zaprezentował dwa single z nadchodzącego albumu, który powstał na bitach Magiery z White House: „Budzę się” oraz „Nie wiem, co będzie jutro”. Obecnie trwa przedsprzedaż płyty, do której w wersji preorderowej dołączany jest gadżet – niespodzianka. Więcej na temat albumu dowiecie się w naszym dziale Premiery Płyt.

 
12 komentarzy
12 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Patro$ Albatro$
2 lat temu

W tytule jest błąd w składni, wiem, że to redakcja tworzona przez amatorów ale jednak wypadałoby trzymać jakikolwiek poziom. Nie hejtuję, a tylko zwracam uwagę.

Co Za Dzban
2 lat temu

Tytuł brzmi jak coś, co wysrał by z dupy „Odb”. Redakcjo, naprawdę nie wypada.

maupa duka
2 lat temu

maupa, naucz się rapować albo daruj sobie wypuszczanie tych wysrywów, bo nie da się tego słuchać.

Nieświadomi się śmiejo
2 lat temu
Reply to  maupa duka

Sluchaj cieciu lepiej słuchać dobrych dukanych tekstow niż przerostu formy nad trescia ale co ty o tym możesz wiedziec, wracaj do sluchania pediego, pede i konkurenta tekasziego

maupa duka
2 lat temu

To, że krytykuję maupę nie znaczy, że słucham ciepłochowej pedałówy, kminisz? Tak trudno się pogodzić z faktem, że maupa jest dukaczem? Zamiast przyjąć pokornie rzeczywiste fakty to bronisz tego obiboka pseudo argumentami z pizdy, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.

maupa duka
2 lat temu

maupa i dobre teksty? hahahaah, gość leci na częstochowskich i nawet nie potrafi dwójki złożyć. ponad dekadę temu nagrał słuchalną płytę na której były emocje i od tego czasu odcina kupony wypuszczając jakieś łajno.

Young Stuleja
2 lat temu

Ziomuś jak nie potrafi rapować a pisze dobre teksty to powinien pisać książki i tyle w temacie.
Bo nie ziomuś nie jest dobrze słuchać dukanych tekstow tak jak nie jest dobrze słuchać fałszujących wokalistów lub instrumentalistów co nie potrafią grać na instrumencie.

Nieświadomi się śmiejo
2 lat temu
Reply to  Young Stuleja

Ja lubię czestochowskie jeśli mają sens

Nie widzę nic złego w czestochowskich

Odb
2 lat temu

Małpa gościem zaskoczył kolejnym

Twój ojciec
2 lat temu

Niech idzie płakać w poduszkę po utracie dziewczyny jebany paź

Syn Odb
2 lat temu

Gościem małpa zaskoczył kolejnym

Naśladowca Odb
2 lat temu
Reply to  Syn Odb

łyzcoksaz apłaM meicśog mynjeloK

Popularne