Sprawdź nas też tutaj

News

Komentarz Reto po trafieniu na Pudelka

„Próby nakręcenia sztucznego szumu są śmieszne”

Opublikowany

 

Nie milkną echa bydgoskiego koncertu Reto, który finalnie się nie odbył. Otrzymaliśmy relację ze strony fanów, klubu, organizatora, współorganizatora, a także samego artysty. Teraz Reto kolejny raz odnosi się do tej sytuacji.

„Próby nakręcenia sztucznego szumu są śmieszne”

Informacja o nieudanym koncercie rapera trafiła do plotkarskiego serwisu Pudelek.pl, który napisał w tytule: „Raper ReTo wyszedł z klubu, w którym miał grać koncert! „Stwierdził, że bydgoszczanie nie są godni, by go słuchać””.

Reto skomentował to na swoim Instagramie: – Te plotkarskie serwisy przechodzą same siebie, żeby się przebić z nagłówkiem przed resztę, ale aż szok, że jestem dla nich tak ważny. W Bydgoszczy graliśmy już wcześniej nie raz (chociażby w klubie Estrada) i tamtejszą publikę uważam za świetną i umiejącą się bawić, bo mieliśmy okazję się poznać na poprzednich trasach, a próba wpierania słów, które nigdy nie padły, tylko po to, by nakręcić sztuczny szum uważam za śmieszne.

Redakcja plotkarskiego portalu w tytule swojego artykułu zacytowała klub, w którym miał się odbyć koncert: „Przykro nam bardzo, ale ReTo stwierdził, że Bydgoszczanie nie są godni by go słuchać” – napisali właściciele lokalu na FB.

Screen fragmentu artykułu z serwisu pudelek.pl

 
27 komentarzy

27
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
lol

skarpeciarz celebryta

Hahahah

Tylko patrzeć jak ojciec Rekin będzie udzielać wywiadów na czerwonym dywanie, że to dzięki niemu jego syn jest gwiazdą

qudis

a kim jest jego ojciec?

Tak było

Prawdziwy to spierdolił jak go zobaczył po urodzeniu, aktualny to Borixon

Odb

Komentarz Pudelka po trafieniu na Reto

khabib

W całej sytuacji chodzi o to, że skarpeta nie wyszła do ludzi, nie podpisał płyt i nie porobił sobie z nimi fot. Olał ludzi, spierdolił tylnym wyjściem, a ten zjeb dalej swoje. Ułom umysłowy.

PENER

Taka prawda, skoro warunki do grania koncertu były złe to chociaż wyjść do fanów, otwarcie to przyznać i ich przeprosić wypadało. A potem ewentualnie jakieś fotki czy autografy, a to co zrobił to zupełny brak szacunku, gdyby ktoś miał władzę w tym burdelu to powinno się go całkowicie zbojkotować, a jeśli jego wytwórnia miałaby jaja to powinna go wypierdolić dla swojego własnego wizerunku. No proszę was kurwa, kto tak robi? Ludzie potrafią z gorączką wychodzić i grać koncert, potrafią samodzielnie odpisywać setkom swoich fanów co weekend na maile, a on kurwa wielce obrażony spierdala, bo jego martini było za zimne. Kpina cyrk kurwa, dzieciaki przejrzyjcie na oczy, on ma was w dupie, odpłacajcie mu tym samym.

zakrzun

„ulom umyslowy”
wyzywanie kogos bo pracowal w sklepie z ciuchami
teraz jeszcze raz pomysl tojest ulomem 😀

khabib

zakrzun, czy gdzieś wspomniałem o jego pracy czy i jakikolwiek sposób ją wyśmiałem? NIE.

To, że nie wyszedł do ludzi, nie pogadał, nie przeprosił, nie podpisał płyt, nie zbił piony, nie porobił fot nie świadczy o nim najlepiej. Klub się przyznał, że dał dupy z przygotowaniami, ale to nie tłumaczy żałosnego zachowania reto wobec ludzi, którzy zapłacili za bilety.

Już chuj tam, mógł się zbiesić na właścicieli lokalu, ale żeby kurwa do ludzi nie wyjść, nic nie powiedzieć tylko spierdolić z klubu po cichaczu tylnym wyjściem i bronić się tym, że właściciele zawalili przygotowania? To jest w chuj głupie i podpada pod BYCIE UŁOMEM UMYSŁOWYM. Takiego zachowania nie da się wytłumaczyć, a typek chce odwrócić od tego uwagę i wykręca kota ogonem ciągle ględząc o tym, że klub zawalił. Zresztą sam się wpisujesz w powyższą kategorię, bo nie posiadłeś umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Anonimowo

Dzieciaki jak miał grac koncert jakvniemial na czym

TFUUUUU

CHUJ KURWA KOGO OBCHODZI, ŻE NIE MIAŁ NA CZYM GRAĆ. ŻEBY WYJŚĆ DO LUDZI I PRZEPROSIĆ NIE TRZEBA SPRZĘTU, WY KURWA GŁABY JEBANE DEBILE Z WODOGŁOWIEM

Imię

Wypierdalaj jebany bezbeku

Wasz ziom

Pudelek i skarpeto są godni siebie

JebacCie

Na filmie ta babka od ciśnięcia to barmanka „klubu” Infinity, a wtórujący jej gość to wielki pan właściciel przybytku Tomasz… Żenada. Jak można to sali wielkości średniego mieszkania wpuścić taki tłum ludzi? Jak można aż tak nie dbać o bezpieczeństwo ludzi? UTP? Jack? Escape Room? Za mało widocznie…

Ksiądz

Bo to zwykłe Janusze i Grażyny, chuj, że ludzie się nawzajem pozabijają łokciami, czy zadeptają, ważne, że hajs się zgadza.

Guova Pudelek

„Próby nakręcenia sztucznego szumu są śmieszne” ale sam codziennie o tym pierdoli i pisze po dwadzieścia oświadczeń na ten temat. Zwykły debil.

big star

typowy przedstawiciel pracy na kasie

12321dsa

Typowy przedstawiciel nizu spolecznego udziela sie na forum

Gość

To ładnie się podsumowałeś, przedstawicielu niżu społecznego.

Fanka Reto i co ci do tego

Może o tym pisze,żeby przedstawić jaka jest prawda,bo jeśli taki pudelek wypisuje tak poważne brednie to co,ma to przemilczeć?

Won

A skąd wiesz, że to prawda? Bo twój pan tak napisał? Hahaha Co za nędzny kundel bez swojego mózgu…

Darios

Uwal się na pizde i ani mruknij

Bartek

Te scierwa „dziennikarskie” z pudla tez kurwa przegięły ostro!

Karol

Kluby umieją mówić? O.o

Witas

Spierda**jcie od Reto, organizator dał dupy a nie on

massivewp

https://www.youtube.com/watch?v=q1Op18ouBtQ

Data premiery napisów do filmu produkcji EMINEMA – „BODIED”

Czapo

Jebać ćwoka

Popularne