GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Koncert Bedoesa. Fani mdleli, kilku trafiło do szpitala

Ponad 100 osób poszkodowanych w trakcie koncertu.

Opublikowany

 

bedoes bydgoszcz szpital koncert

Sobotni koncert Bedoesa w Bydgoszczy nie obył się bez poważnych problemów. Fani zaczęli skarżyć się na duszności. Dochodziło do omdleń, a kilka osób trafiło do szpitala. Na miejsce wezwano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego.

Loklane media informują, że darmowy koncert Bedoesa przed bydgoskim Torbydem zgromadził ponad 20 tysięcy osób. Jeszcze przed startem wydarzenia miały miejsce pierwsze omdlenia. Fani skarżyli się na duszności. – Po kilkudziesięciu minutach osób wymagających pomocy było coraz więcej. Gdy ratownicy dotarli na miejsce, liczba osób wymagających pomocy medycznej przewyższała siły medyków – relacjonuje profil Bydgoszcz 998.

Z powodu dużej ilości fanów i problemów medyków z obsłużeniem osób, które potrzebowały pomocy wdrożono procedurę zdarzenia masowego. – Po godzinie 21 otrzymaliśmy prośbę z pogotowia z prośbą o wsparcie – mówi w rozmowie z „Expressem Bydgoskim” st. kpt. Karol Smarz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy. – Skupiliśmy się na oświetleniu i zabezpieczeniu terenu. W akcji wzięło udział dziesięć zastępów PSP – dodaje. 

Na miejscu pojawiła się Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego. Zbadali oni powietrze, w którym nie wykryto niebezpiecznych substancji. W punktach medycznych udzielono pomocy 140 osobom. Trzy z nich trafiły do szpitala – poinformowała Komenda Miejska PSP w Bydgoszczy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

46 komentarzy
Subscribe
Powiadom o
46 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesooor Traaapu Naczelnik Sicarios Glamrapu
1 miesiąc temu

Szkoda że wszyscy tam nie zdechli. IQ Polski by wzrosło o parę punktów.

Prof_Nk
1 miesiąc temu

I szkoda że przy okazji ciebie tam nie bylo.

Mega beka
1 miesiąc temu

Taka padaka, że organizmy tych bezmózgich ludzi odmawiały dla własnego dobra.. mam tylko nadzieje, że każdy z nich będzie musiał zapłacić za hospitalizację i własną głupotę.

WRW
1 miesiąc temu

Selekcja naturalna

BEKA Z LAMUSÓW
1 miesiąc temu

Jak można być takim śmieciem i dalej słuchać tego tłuściocha o IQ60 co na pytanie ile to jest 6×6 odpowiada „to jest najgorsze” Przecież to jest wiedza z jaką nie powinno się wyjść z 3 podstawówki.

Codeina
1 miesiąc temu

To on nie wie ile to 6×6? Jaki głupi, przecież wiadomo, że to 66. Ciekawe czy wie ile to 8×8 i że to tyle samo co 100-12

Dyrekcja
1 miesiąc temu

Darmowy koncert w który zaangażowano służby medyczne,straż pożarną i policję a za to płacimy my wszyscy….

Halal masarny
1 miesiąc temu

NIE MOGĘ ODDYCHAĆ!!! TO WSZYSTKO PRZEZ CHVJOWĄ MUZYKĘ TEGO KNURA!

Qtaz
1 miesiąc temu

To nowe pokolenie fanów to takie cioty, że temperatura otoczenia wzrosnie o 2 stopnie a oni już padają jak muchy

Skończyłem jak robak przez popis
1 miesiąc temu

JA GŁOSUJĘ NA KONFEDERACJĘ. CAŁA RESZTA JEST TAKA SAMA, TYLKO KONFEDERACJA BYŁA PRZECIWKO LOCKDOWNOM I PRZYMUSOWYM SZCZEPIENIOM. PRZEZ PIS I CAŁĄ RESZTE(PRÓCZ KONFEDERACJI OCZYWIŚCIE) MOJA RESTAURACJA ZBANKRUTOWAŁA A JA SPŁACAM DŁUGI PO DZIS DZIEŃ I TYRAM NA MAGAZYNIE W KORPORACJI AMAZON.

Miastowy
1 miesiąc temu

No konfederacja zrobiła by to co popis tylko jeszcze by ci nasrała na dywan w salonie, marny wybór

Cwelraper
1 miesiąc temu
Reply to  Miastowy

No nie zrobiłaby, bo nie sprzedaliby Polski szczepionkowej agendzie.

zasuwam wieko odchodzę daleko
1 miesiąc temu
Reply to  Cwelraper

Naprawdę jesteś taki upośledzony, ze myślisz jakby doszli do koryta to nie braliby od koncernow ile wlezie?

Profesooor Traaapu Naczelnik Sicarios Glamrapu
1 miesiąc temu

CI CO ZAMDLELI TO NA PEWNO PRZYJĘLI SZCZEPIONKĘ

Człowiek dobry
1 miesiąc temu

Ktoś tu został zweryfikowany przez Wolny Rynek XD

Skończyłem jak robak przez popis
1 miesiąc temu

Gdyby mi nie zamknęli interesu to do dzisiaj bym miał firmę i zatrudniał ludzi

3312124
1 miesiąc temu

Gdyby mi nie zamknęli interesu to do dzisiaj bym miał firmę i zatrudniał ludzi” taa sobie zmyslasz bajki, to czemu wchodzisz na tego GR? przeciez ktos kto ma firme nigdy nie interesuje sie takimi portalami lamusie

3312124
1 miesiąc temu

siedzi taki 20 letni pasozyt ktory nigdzie nie pracuje i zyje z matka, w sumie mnie to nie zdziwi ze wiekszosci sa to osoby od 18 do 25 glosujac na konfederacje 😀

srako tubka
1 miesiąc temu

przejrzyj maile dworczyka, dowiesz się kto jest z kim (a raczej każdy razem), co za pachoł xD

Dawid Kafelkator
1 miesiąc temu
Reply to  srako tubka

Dokładnie, z tych wiadomości wynika, że konfa to podstawiona opozycja i dogadują się z głównymi partiami, mało tego, nawet teraz za Mentzenem stoi Balcerowicz, który dawniej rujnował Polskę, to on ich teraz promuje

Lil K3 Yaro
1 miesiąc temu

Przecież w konfederosji większość to gołodupce. Korwin się wyróżnia na tle kolegów dzięki majątkowi, który odziedziczył po matce.

Bekka
1 miesiąc temu

KONFEDEROSJĘ WYBIERASZ ZDRAJCO NARODU POLSKIEGO ?

Wróg Publiczny
1 miesiąc temu

Choroba po promienna od słuchania ujowych rapów dla c+w+e+l+gbt.

Pod Rap Hardkorowy
1 miesiąc temu

Powinni byli uruchomić specjalną linię prosto na cmentarz.

Chonorowy Dawca Spermy
1 miesiąc temu

Z czego część kasy szła by dla sokoła

Oskar Pam Pam
1 miesiąc temu

(Ω) Walter White i Jesse Pinkman znajdują „Solidarni z Ukrainą” kostki do sra.,,.czy. Zamiast usuwać je, decydują się wykorzystać. Hank i Walter tworzą kampanię politycznych sloganów na kostkach. Polityk, który zawsze ma kontrowersyjne oświadczenia na Twitterze, zostaje symbolem. Jesse zakłada „Blue Beats” – muzykę elektroniczną, która ma pomóc Ukrainie. Tede i Peja dołączają do kampanii. Peja wyjaśnia, że „kostki są jak polityka – przewraca się je jak chce, a i tak się wali”. Tede dodaje, że to „solidny sposób na poparcie”. absurdalna opowieść zaczyna się o kostkach, muzyce, polityce i solidarności, która zmienia rzeczywistość.

Oskar Pam Pam
1 miesiąc temu
Reply to  Oskar Pam Pam

Okazuje się, że „Solidarni z Kostkami” staje się viralowym hitem, zbierając miliony odsłon na YouTube. Przyciąga uwagę światowych mediów, w tym jednego dziennikarza śledczego – Hanka Schradera. Hank wyjawia, że kostki są kluczem do ukrytej tajemnicy – ukraińskiej restauracji w Albuquerque, która serwuje… przekąski inspirowane grą „Hong Kong 97”. Walter, Jesse, Tede i Peja postanawiają dotrzeć do prawdy. W międzyczasie, politycy z partii PiS odkrywają „Solidarni z Kostkami” i zaczynają je wykorzystywać w swoich kampaniach. Twierdzą, że „kostki przynoszą solidarność z Polską”. Kandydat na prezydenta tworzy slogan „Głosuj na PiS, bo solidarni z Polską”. Hank odkrywa, że ukraińska restauracja to front dla przemytu papierosów i… niezliczonych kostek do sra.,czy. Wchodząc, słyszy rozmowę polityków. Dziennikarz, Walter, Jesse, Tede i Peja łączą siły, by zdemaskować polityczne intrygi. Na spotkaniu wybija się walka, a Walter „gotuje” skomplikowany plan. W końcu, „Solidarni z Kostkami”

Oskar Pam Pam
1 miesiąc temu
Reply to  Oskar Pam Pam

Z dnia na dzień „Solidarni z Kostkami” stają się nie tylko ruchem społecznym, ale także inspiracją dla artystów. Raper Borixon tworzy diss na polityków PiS, w którym nawiązuje do kostek do sr,.aczy. Jego tekst staje się viralowy, a w refrenie słychać „Solidarni z Ukrainą, a nie z nami”. Teledysk przekształca się w parodię „Hong Kong 97”, a Borixon występuje jako postać z gry, rzucając kostki w postaci polityków PiS. Cała Polska tańczy do tej melodii.

W międzyczasie, znany polityk Korwin-Mikke, wykorzystując fenomen „Solidarni z Kostkami”, przekształca swoją kampanię na „Solidarni z Wolnością”. Jego retoryka nabiera absurdu, twierdząc, że kostki do sr,aczy symbolizują indywidualizm i wolność wyboru w każdej dziedzinie życia. Jego wystąpienia stają się hitem internetu, a Borixon tworzy nawet remix na jego czerpanie z „Solidarnych z Kostkami”. W międzyczasie,rząd próbuje zareagować, twierdząc, że kostki to spisek, by zepsuć jedność narodu. Borixon odpowiada kolejnym dissującym utworem

Oskar Pam Pam
1 miesiąc temu
Reply to  Oskar Pam Pam

tym razem nawiązując do całego sztabu rządzącego.

Sytuacja staje się totalnym absurdem, a „Solidarni z Kostkami” przenoszą się w świat satyrycznych memów, żartów i parodii. Borixon, w duecie ze świetnym politykiem Korwinem-Mikkem, wydaje nawet wspólny kawałek, gdzie przewijają się hasła o wolności, kosmicznych teoriach spiskowych i… przekąskach inspirowanych grą „Hong Kong 97”. Ostatecznie, Polacy nie tylko śmieją się z całej sytuacji, ale też zaczynają dyskutować o roli polityków i ich wpływie na społeczeństwo.

jerzy z ursynowa
1 miesiąc temu

JAKI KRAJ TAKI TRAVIS SCOTT XDD PZDR DLA CUMATYCH

CopRobo
1 miesiąc temu

Mdleli z zażenowania

PŁYWAK Z JAWORZNA
1 miesiąc temu

BEDOES PUŚCIŁ PIERDA Z GRUBEGO DUPSKA I MASZ

Versus
1 miesiąc temu

Nie dziwię się, ja mdleję nawet, gdy widzę go tylko na zdjęciu.

polski hh to roksa
1 miesiąc temu

I dobrze cpuny mefedronowe powinny odrazu byc sztywnwe.

Ricardo
1 miesiąc temu

Wiecie co z nim zrobić

Profesooor Traaapu Naczelnik Sicarios Glamrapu
1 miesiąc temu

MAM NADZIEJĘ ŻE KILKORO DEBILI ZDECHNIE 😀

Mów mi Wiesiek
1 miesiąc temu

Bedopies.

Wierny Widz Klanu
1 miesiąc temu

Klan, odc. 1
Na krótko przed 70. urodzinami pani Marii w domu Lubiczów zjawia się, po długiej nieobecności, ich córka Monika. Dziewczyna, skłócona od dawna z rodzicami, szuka tajemniczego pamiętnika sprzed lat, zawierającego jakieś bolesne tajemnice. W domu Pawła trwają tymczasem gorączkowe przygotowania do wizyty u babci. Żona Krystyna i dwie córki: Agnieszka i Ola czekają na wiecznie spóźniającego się ojca. Na urodziny pani Marii wybiera się także Ryszard z żoną. Oboje są w ponurych nastrojach. Wyniki kolejnych badań lekarskich pozbawiły Ryszarda resztek nadziei na posiadanie potomstwa. W rodzinnej aptece pełni dyżur Elżbieta, najstarsza z córek Lubiczów. Nie może dojść do siebie po kolejnej awanturze z mężem. Kiedy w aptece zjawia się młoda sąsiadka, Wiesia, po lekarstwo dla swego synka, Elżbieta przez pomyłkę wydaje jej niewłaściwą dawkę medykamentu.

Wierny Widz Klanu
1 miesiąc temu

U Lubiczów rozpoczyna się urodzinowa kolacja, podczas której solenizantka oznajmia dzieciom, że po 45 latach pracy postanowiła przekazać aptekę Elżbiecie. Paweł nie popiera tej decyzji: znerwicowana, niesamodzielna Elżbieta nie wydaje mu się najwłaściwszą osobą do prowadzenia interesów. W trakcie dyskusji zjawia się zrozpaczona Wiesia: stan jej dziecka gwałtownie się pogorszył.

DIHO Raz w D*pe to nie pe*ał
1 miesiąc temu

Czyżby jakiś wariat rozpylił gaz i rozgonił pokolenie z ?

Luna
1 miesiąc temu

Czyli impreza się udała. Mama będzie dumna! 😀

Pensjon
1 miesiąc temu

2 plus 2 + 5 = 9.

Simp Leosi
1 miesiąc temu

Bedoes jak Travis XD

Alchemik
1 miesiąc temu

CZY GRZEGORZ FLORYDA BYL NA MIEJSCU ZDARZENIA?

YEBAĆ sENTINO
1 miesiąc temu

SENTINO

RYJ NIESKALANY INTELIGENCJĄ
– KWADRATOWY RAP CIĄGLE O TYM SAMYM
– FAKE FLEX I AUTA Z WYPOŻYCZALNI
– KRĘCENIE AFER BEZ BIAŁKA
– UDAWANIE BLOODSA Z COMPTON W ŚMIESZNEJ APASZCE
– BRAMA I TRZEPAK CAŁE ŻYCIE
– GROŹBY GEJOWSKICH GWAŁTÓW GRUPOWYCH
– STRZELANIE Z PALCA NA KLIPACH SYMULUJĄC STOSUNEK ANALNY
– STRZELANIE Z VIRTUALNEJ BRONI NA KLIPACH SYMULUJĄC STRZELANIE Z BRONI
– POKAZYWANIE FAK-JU FANOM W TELEDYSKACH I NA ZDJĘCIACH

J3BAĆ SICARIOS
VIVA STEP RECORDS

News

Limitowane edycje winyli Future’a w trzech dropach

Raper przygotował w sumie 9 winyli.

Opublikowany

 

Przez

Rap nigdy nie brzmiał, ani nie był już taki sam odkąd na światowym rynku muzycznym pojawił się Future. W całej kolekcji można usłyszeć jego niekwestionowany rozwój muzyczny, który prezentuje na 9 winylach.

Posiadający diamentowy certyfikat, laureat nagród Grammy, trendsetter, pionier hip hopu, raper Future prezentuje limitowaną edycję kolekcji winylowej, która ukaże się w trzech dropach:

  • Drop #1: Pluto, DS2, Super Slimey – 20.10.2023
  • Drop #2: Monster, Beast Mode, 56 Nights – 27.10.2023
  • Drop #3: Purple Reign, Future, HNDRXX – 3.11.2023

Chcąc wiedzieć, dokąd zmierza kultura, trzeba po prostu obejrzeć i posłuchać tego kultowego rapera, piosenkarza i producenta z Atlanty. Od tworzenia bitów w piwnicy przeszedł do supergwiazdy światowego formatu. Dosłownie sprowadził trap do Białego Domu, gdzie prezydent Barack Obama rapował do jego 5x platynowego bangera „Jumpman” z Drakiem.

Future zebrał dziesiątki multiplatynowych certyfikatów i jako jeden z niewielu raperów osiągnął status diamentowej płyty za „Life Is Good” w 2020 roku z Drakiem, co umacnia jego pozycję jako jednego z najlepiej sprzedających się wykonawców wszechczasów. Wyrobił sobie także miejsce w podręcznikach historii jako „pierwszy artysta, który wydał dwa #1 na liście Billboard Top 200 w kolejnych tygodniach”.

Po drodze zdobił okładki Billboard, Clash, GQ, Rolling Stone, The Source, XXL i nie tylko, a także zapewniał wspaniałe występy w Saturday Night Live i u Ellen.

W 2019 roku Future zdobył nagrodę Grammy w kategorii „Najlepszy występ rapowy” za „King’s Dead” obok Jay Rocka, Kendricka Lamara i Jamesa Blake’a. Jest producentem wykonawczym albumu „Donda 2” Kanye Westa oraz pojawił się w dwóch utworach na płycie. Znalazł się także na „pushin P” Gunny z Young Thug, kolejnym hicie, który podbił listy przebojów. Teraz Future ponownie spogląda w przyszłość na swoim dziewiątym pełnym albumie „I Never Liked You”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Mata zostanie wyjaśniony przez Grande. Youtube blokuje mu film

Grande Connection ma coraz większe problemy ze swoimi publikacjami.

Opublikowany

 

Przez

grande connection

Grande Connection nagrał film na temat Maty. Internetowy twórca ma jednak duży problem z Youtube. Platforma blokuje mu wgranie nowego materiału na temat Młodego Matczaka.

Przodowy wyjaśniacz polskiej sceny rapowej boryka się w ostatnim czasie z problemami. Youtube coraz częściej nakłada na jego produkcje ograniczenia. Jego kontent nie jest zaliczany do tzw. „family friendly” i otrzymuje on na swoje produkcję naklejkę „żółtego dolara”. Oznacza to, że jego filmy nie zarabiają.

Twórca wyjaśnił, że ma już nagrany odcinek z Matą, ale ma problem z wgraniem filmu. – Wgrywam ten odcinek o Matczaku już czwarty raz i blokują. Chyba za dużo zgłoszeń poszło na kanał. Podzieliłem go na dwie części, więc może na dniach pojawi się pierwsza – poinformował Grande.

Przypomnijmy, że przed miesiącem Grande poświęcił odcinek Bedoesowi. Zarzucił on mu oraz Quebonafie, Szpakowi i Kukonowi promowanie ideologii LGBT i feminizowanie mężczyzn.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Bedoes zszokowany. Kończy współpracę z Gargamelem

„Jest mi przykro”.

Opublikowany

 

bedoes gargamel

Bedoes nie współpracuje już z Gargamelem. Internetowy twórca i dziennikarz muzyczny został oskarżony przez byłą dziewczynę o stosowanie przemocy seksualnej wobec nieletniej.

Bedoes zszokowany zachowaniem Gargamela

– Co to jest za pytanie, co ja myślę o tej sytuacji? Jestem wk*rwiony, jest mi przykro, w szoku jestem tak naprawdę. Jak mam się inaczej czuć? Tak się dowiedziałem o tym, jak i wszyscy. Ta sytuacja miała miejsce parę lat temu, ja z Gargamelem współpracuję od paru miesięcy. I o tyle o ile spotykaliśmy się na jakieś wywiady itd. no to nie miałem pojęcia o tej sytuacji – powiedział Bedoes na Instagramie.

– Gargamel już z nami nie współpracuje. Przeczytałem jego oświadczenie na Facebooku, obejrzałem tego tiktoka. Ja wiem, że pewnie wiele osób liczyło, że ja tu wejdę i zacznę rzucać k*rwami, ch*jami, że…wiadomo, nie? Wiadomo na co każdy liczył. Ale jestem po prostu w szoku, jest mi przykro. I zarówno tej dziewczynie jak i Kubie, życzę tego, żeby po prostu każdy, gdzieś tam odnalazł swój spokój, ale proszę mnie nie mieszać w tę sytuację, bo każdy chyba wie co o tym sądzę – dodał.

Bedoes współpracował z Gargamelem m.in. na stopie muzycznej. Podczas tegorocznego koncertu rapera na Open’erze Gargamel był jego DJ-em.

Gargamel oskarżony o stosowanie przemocy

Tiktokerka Lauraklaus, była partnerka Jakuba Chuptysia „Gargamela” opublikowała nagranie, w którym oskarżyła influencera o przemoc seksualną.

– W 2020 roku padłam ofiarą groomingu i agresywnych zachowań przez znanego wam wszystkim Gargamela. Miałam 16 lat, jak zaczęliśmy spotykać. Od samego początku tej relacji Kuba był wobec mnie zajebiście przemocowy. Kontrolował całe moje życie, zabraniał spotykać mi się z kimkolwiek. Wszelkie wyzwiska, stosowanie przemocy psychicznej, a później również fizycznej, były na porządku dziennym. (…) Nasz związek trwał do 2021 roku, do incydentu, kiedy pijany Kuba wparował do mojego mieszkania, zaczął mnie wyzywać, szarpać mnie – wylicza Laurakalus.

Przyznał się do wszystkiego

Gargamel kilka godzin później opublikował statement, w którym przyznał się do zarzutów. – W odniesieniu do nagrania które pojawiło się dziś wieczorem, mam kilka zdań od siebie: przepraszam moją byłą dziewczynę i przyznaję się do popełnionych błędów – to, co zrobiłem w 2020 jest niewybaczalne i nie ma usprawiedliwienia dla mojego postępowania. Jest mi z tego powodu bardzo wstyd, ale jestem gotowy przyjąć wszelkie konsekwencje tych działań. Wiele z was pewnie słyszało plotki na temat mojego rzekomego trafienia do szpitala psychiatrycznego pod koniec 2021. Nie wiem skąd takie informacje, tak naprawdę to poszedłem wtedy na odwyk alkoholowy i zacząłem terapię pod tym kątem, na którą uczęszczam do dziś i która uczy mnie zdrowego reagowania na stres i emocje, z którymi kompletnie sobie wtedy nie radziłem. O mojej trzeźwości często mówię na streamach. Pracuję nad sobą i z roku na rok staram się być lepszym człowiekiem. Wiem, że nic nie jest w stanie odwrócić tego, co zrobiłem, skupiam się na dalszej pracy nad sobą. I znów – z całego serca przepraszam – czytamy w jego oświadczeniu.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Zui: „Król jest jeden, król Sentino”

Nadchodzi wyczekiwana kooperacja.

Opublikowany

 

Przez

zui

Po odejściu z SBM Label Zui nawiązała współpracę ze Slovo Koncept i zaczęła pozytywnie wypowiadać się o Sentino. – Jest genialny – mówiła w 2021 roku. O ich wspólnym kawałku mówiło się od dawna i wygląda na to, że kooperacja doszła do skutku.

Zui opublikowała na TikToku fragment wspólnego numeru z Sentino „Low Key”. – Król jest jeden, król Sentino – komplementuje Alvareza raperka. Ich wspólny utwór powinien ukazać się lada dzień. Poniżej znajdziecie snippet numeru.

Artystka była w ostatnim czasie mało aktywna. Jej ostatni numer „Cnoty niewieście” ukazał się blisko dwa lata temu.

@imzui OFICJALNIE! LOW KEY, ZUI FEAT. @KINGSENTO KRÓL JEST JEDEN, KRÓL SENTINO 👑 #dreamcomestrue #sentino ♬ LOWKEY – Zui & Sentino

Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Massey kłóci się z Tede: „Young Leosia to żaden hip-hop”

Młoda raperka wzbudza kontrowersje, bo pojawiła się na jednej scenie z ikonami polskiego rapu.

Opublikowany

 

massey tede leosia

Sobotnie wydarzenie na stadionie Śląskim pod tytułem „Historia Polskiego Hip-Hopu” nie spodobało się Masseyowi. Weteran Inowrocławskiej sceny uważa, że Young Leosia nie zasługuje na to, żeby być na jednej scenie z ikonami polskiego rapu. Między nim a Tede wywiązała się zażarta wymiana zdań.

Massey do Tedego: Young Leosia to nie hip-hop

Tede podsumował koncert Jimka, w którym wziął udział słowami: „Wygrał hip-hop”. Na jednej scenie pojawili się bowiem m.in. Molesta, Onar, Fenomen, Mor W.A., Szczyl, Bambi, Young Leosia, O.S.T.R., Sistars czy Wzgórze Yapa 3.

– Ja niestety tego nie czuję. Young Leosia między takimi legendami to strzał w kolano. Druga sprawa, to stoją na scenie osoby, które regularnie krzyczaly „Fuck Tede”, ale już w oczy tego powiedzieć nie potrafią. Nieśmieszny cyrk – skomentował wpis TDF-a Massey.

– A ty przypadkiem też nie krzyczałeś tak swego czasu? – zapytał warszawski raper, nawiązując do nieprzychylnym wypowiedzi Masseya w swoim kierunku w 2014 roku. – Nawet gdyby tak było, to czy widzisz mnie na tej scenie? Sorry, ale Leosia to żaden hip-hop. Smutne, że taka legenda jak Ty musi stać na jadnej scenie z takim kiczem, ale z drugiej strony lepsze to niż z Boys – odpowiedział raper z Inowrocławia.

Massey vs Tede: Zawsze chciałeś być polskim Jay-Z

Nie był to koniec dyskusji. Tede dość ofensywnie odpowiedział Masseyowi: – Ja ciebie na tej scenie to nigdy nie widziałem. Dlatego ja jestem tu, a ciebie nie ma – rzucił. – Chcesz tam być to jesteś. Twoja bajka. Nagrywasz z Boys, więc może być, że Leosia to dla Ciebie jest hip-hop – odgryzł się Massey. – No widzisz. A ty zawsze chciałeś być i wciąż ciebie nie ma #wannabe – zripostował TDF. – Byłem bardziej niż myślisz. Ty chciałeś być zawsze polskim Jay-Z, ale nikt Cię nie uświadomił, że w NY poszedłeś nie na to osiedle szukając bloku idola wśród 11-sto piętrowców – zakończył Massey, który w 2013 roku kpił z TDF-a, że ten podczas pobytu w Stanach rzekomo wprowadził widzów swojego programu w błąd.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Tede, Young Leosia, Onar, Wilku razem na scenie. „Wygrał hip-hop”

„Tak wygląda przeciężki rozpi*rdol”.

Opublikowany

 

Przez

W minioną sobotę na Stadionie Śląskim odbyło się wyjątkowe wydarzenie „Historia Polskiego Hip-Hopu”. Jimek, pod którego batutą zagrała orkiestra NOSPR zebrał na jednej scenie przekrój polskiej sceny rapowej. Również tych, którzy od lat są ze sobą skonfliktowani.

Tede: „Wygrał hip-hop”

Pod koniec wydarzenia Jimek zagrał razem z Pezetem „Nie muszę wracać”. Wtedy na scenie pojawili się wszyscy uczestnicy koncertu. Moment ten zarejestrował Tede. – Mordo, to się dzieje, patrz na to – mówił pełen emocji. Na scenie bowiem pojawiła się cała śmietanka polskiego rapu: Molesta, Onar, Fenomen, Mor W.A., Szczyl, Bambi, Young Leosia, O.S.T.R., Sistars czy Wzgórze Yapa 3.

– Wygrał hip-hop. Tak wygląda przeciężki rozpi*rdol – podsumował całe wydarzenie TDF.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)