GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Konflikt Żabsona ze znanym Youtuberem

„Żabson nie szanuje pracy innych i uważa się za wyższego”.

Opublikowany

 

Żabson wypowiedział się w swoich mediach społecznościowych na temat niedawno odbytej gali Fame MMA, którą zorganizowali znany Youtuber Boxdel oraz Wojtek Gola. Raper skrytykował jednego z uczestników gali Adriana Polaka, który zmierzył się z popularnym Danielem Magicalem – nazywając go patostreamerem. – Nie szanuje kompletnie pracy innych i uważa się za wyższego – skomentował Adrian Polak.

Skonfliktowani panowie poinformowali później, że doszli do porozumienia, a Żabson przyznał się do błędu. – To jest pan, który się bił z Danielem Magicalem, którego niesłusznie określiłem patostreamerem, gdyż okazało się, że nie jest patostreamerem, a ja po prostu o tym nie wiedziałem – mówi raper.

Adrian Polak, Daniel Magical i Fame MMA

W polskiej sieci od dłuższego czasu ogromną popularność zdobywają streamerzy, którzy pokazują na swoich filmach libacje alkoholowe i tworzą konflikty z innymi twórcami, aby przyciągnąć jak największą publiczność. Taką osobą jest niezwykle popularny Daniel Magical, który jest skonfliktowany z innym twórcą Adrianem Polakiem. Obaj panowie zmierzyli się 30 czerwca na freak fightowej gali Fame MMA. Zorganizowali ją popularny Youtuber Michał „Boxdel” Baron i Wojciech Gola znany z Warsaw Shore. Oprócz zwycięskiego pojedynku Polaka mogliśmy zobaczyć także wiele innych freak fightów Youtuberów. Organizatorzy zapowiedzieli już, że będzie druga edycja Fame MMA 2.

16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
łakkiller
4 lat temu

Ten cipson to taki buc z tego co widzę, tak samo jak na tym koncercie co tam szantazowal ze skończy koncert, chodzi o ton w jakim to wygłaszał. Niby pali tyle skretow a spiety on jest jak guma w majtach grazyny. Przebij ten balonik ego cipsonie bo wyżej srasz niż jesteś wart

TfujWuc
4 lat temu
Reply to  łakkiller

On razem pewnie z tym adriankiem jakieś colabo odpierdoli w końcu obydwoje wyglądają jakby mieli iść się jebać w dupe z innymi facetami.

beztroskiczas
4 lat temu
Reply to  łakkiller

polscy raperzy od zawsze byli spięcii

Drama
4 lat temu
Reply to  łakkiller

Bez kitu mnie też wkurwia ta kijanka,sra się ale nawet nie wie o co dokładnie

łakkiller
4 lat temu
Reply to  łakkiller

Cipson to bufon a nie ziomal, buja się dalej z wrotasem przekretasem, jesteś taki sam, zapowiadasz bóg wie co, a potem kupa wychodzi i tak. Nawet ten typ nie ma żadnego dobrego kawałka, płyt tego gamonia nie sprawdzam, ale single z nudów tak i tam nic nie buja, jedyna fajna zwrotka to gościnka u jetlagsow, bo na patencie fajnym, reszta tylko 'ej ej ej ej’

Harold.
4 lat temu

jego chyba dawno żaden z kochanków typu wack toja, reto, guzior, borygo, multi,kubi, czy tranzol chojnowska z kutasem porządnie nie wyruchał. typ dopierdala się do wszystkiego jak baba z okresem, komentuje wszystko, zachowuje się jak celebryta, a później osrany po te szczurze warkoczyki przeprasza. już tak mu się pojebało od tej ameryczki, że zapomniał, że nadal jest w polszy obsranej gównem, w której na jedynie jakie miano może liczyć to miano pedała z cipą, a nie jakiejś jebanej gwiazdy przed którą wszyscy się płaszczą.

Pitalador
4 lat temu

Żabson cwelu, ty ważysz 40kg i do ludzi podskakujesz? Przypomnij sobie ile razy w Krakowie spierdalałeś przed ludźmi za cwaniakowanie albo zasłaniałeś się KOLEŻANKAMI. Przyjdzie taki moment że wypełzniesz z tej internetowej dziury i ci tą damską twarz ktoś konkretnie obije za to kozaczenie i obrażanie ludzi. Ciekawe co wtedy zrobisz 🙂 Ten Polak to też zjeb, ale on kurwa chociaż ma sylwetkę jak facet a nie kurwa damskie rysy twarzy i kościste chude dupsko.

YOUNG PAWEŁ DRUGI
4 lat temu

kto, kto i kurwa kto? znowu sami wymyślacie te gówniane ksywki?

Marynarz
4 lat temu

Banda ciot

Gość
4 lat temu

Ty żabcia do polaka nie podskakuj, bo by ci najebał zaraz po ostrym wypierdoleniu cię w dupe

MAJSTER
4 lat temu

Ojejejejejeje a strzelali juz do siebie z fejsa ? Zabson żaba wielce taki groźny ale tylko przez neta a po koncercie to jest pipa taka ze szok jest jak w Krakowie koleś miał do niego problem to uciekł z kolegami dno dna tfuuuuu co za gnoj !

BekaBlends
4 lat temu

Gracjan Roztocki z Żabsonem na chórkach!
https://www.youtube.com/watch?v=VCsuRvGkx50&feature=youtu.be

xVery
4 lat temu

„będzie druga edycja Fame MMA 2”
W tym zdanih jest blad, pato glamrap.

MIRAS X
4 lat temu

MOŻE ci to przypasi : https://www.youtube.com/watch?v=qPP3dOdfZB0 PEWIEN ASPEKT projekt 135

eftef
4 lat temu

A zabson to co to jest ? Patorap , przygadal kociol garnkowi

Popularne