Sprawdź nas też tutaj

News

Koniec akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt Next

Ostatnim uczestnikiem jest Kacper Garncarz.

Opublikowany

 

fot. Michał Karelus

Przedstawiamy dwunastego, ostatniego uczestnika akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Kacper Garncarz, bo o nim mowa, to 19-letni wokalista pochodzący z województwa opolskiego. Podobnie jak O.S.T.R. ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec. Pasją do muzyki zaraził go tata – wokalista. Do pracy nad muzyką i doskonaleniem warsztatu podchodzi bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Jak sam wspomina:

– Po 8 latach szkoły muzycznej postanowiłem rozpocząć nowy rozdział w życiu jakim jest tworzenie własnej muzyki. Uczęszczałem na lekcje wokalne i chociaż przestałem, ćwiczę wokal w domu oraz pod okiem realizatora wokali. Po dwuletnim okresie współpracy z producentem w zespole, a następnie krótkiej przerwie postanowiłem, aby karierę prowadzić samemu. Tak też po wydaniu pierwszego solowego singla trafiłem do akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT.

„Brak Powiadomień” to utwór o szansie artysty na szczęśliwą miłość, którą zmarnował ulegając licznym pokusom. Tuła się po świecie szukając ukojenia wśród innych kobiet, lecz z każdą kolejną chwilą uświadamia sobie, że tylko ta jedyna była w stanie oddać mu kawałek siebie.

Produkcją utworu zajął się kolektyw Nigdzie Indziej, a miksem i masteringiem – DJ Haem. Teledysk w reżyserii Łukasza Balcerzaka do obejrzenia już jest na kanale YouTube Asfalt Records, z kolei utwór tradycyjnie dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Kacper Garncarz jest ostatnim, dwunastym Artystą wydanym w ramach Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT.

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Białas
2 miesięcy temu

Koniec akcji Hoop-Cola Zero Cukru Anal Fest
Ostatnim dukaczem jest Krzysztof Gonciarz.

Muka Milka niósł dzik wilka
2 miesięcy temu
Reply to  Białas

Jebać cię i twoich małolatów razem z solaris

Darmozjad
2 miesięcy temu

Sprawa wygląda w taki sposób – jestem pierdolonym darmozjadem. Obzeram od ok roku moja bapke z żarcia. Codziennie kupuje 4 bulki jakiś ser wędlinę mleko jajka i robi obiady a ja się nie dorzucam do tego jedzenie tylko to wpierdalam. Różne rzeczy w życiu były nie wyszło mi i jedyne z czym zostałem to z tym pierdolonym pełnym chlebakiem który utrzymuje mnie przy życiu. Gdyby nie babka zdechłbym z głodu. Darmozjad to taka jebana kurwa. Czasem jak kupi coś droższego to to chowa żebym tego nie opierdolil. A ja to wtedy znajduje, i czasami jej to kurwa jebana mac zjem a czasami zostawię i idę się nawpierdalac moim kurewskim ryjem chleba śmiejąc się tak trochę że dzisiaj ma szczęście że nie opierdole jej z całego jedzonka do cna. Napojów żadnych nie kupuję bo nie ma hajsu wiec głównie te pieczywko zachlewam jakąś herbata kurwa albo woda. Pierdolony DAR-MO-ZJAD smierdzacy spasiona świnia. Jedyne co mam na usprawiedliwienie to to, że kiedyś poltuszke świni kupiła to nie zjadłem nic

Popularne