Sprawdź nas też tutaj

News

Kosi mówi „IS.OK”. Gościnnie m.in. Sokół, Ero czy Kuba Knap

Nowa płyta reprezentanta Def Jamu już dostępna.

Opublikowany

 

Po latach oczekiwań, światło dziennie ujrzała solówka Kosiego! Album „IS.OK” dostępny w sklepach oraz na platformach streamingowych.

Pierwsze solo Kosiego staje się faktem. Członek legendarnego składu JWP, pomimo aktualnego stanu świata, mówi „IS.OK”, co nie oznacza, że album to łagodna i wesoła podróż. Raper dał się poznać fanom jako charyzmatyczny oraz gorzki obserwator rzeczywistości i takich klimatów spodziewać możemy się na albumie. Ta droga będzie ubarwiona wieloma pracami graficznymi Kosiego, który poza rapowym skillem jest także znany ze swojego artystycznego talentu. Jego prace dostępne są w ramach fizycznego wydania.

Gościnnie na albumie usłyszeć możemy wielu gości. Sokół, Ero czy Kuba Knap to wieloletni kompani Kosiego, których spodziewać mogli się fani bacznie przyglądający się jego karierze. Współtwórca JWP nie bał się jednak zaufać także młodym i obiecującym raperom. Barto Katt oraz Sydoz zdecydowanie nadają świeżości albumowi.

Premiera odbyła się nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Tracklista

  1. POCZĄTEK prod. SZCZUR
  2. C.N.J.J prod. SZCZUR
  3. IS.OK prod.THE RETURNERS, gramofony: THE RETURNERS
  4. STANDARD PREMIUM ft. JWP/BC, prod. FALCON1, gramofony: FALCON1
  5. T.T. RAP prod. SZCZUR
  6. JAK NARAZIE… prod. SIWERS
  7. LUBIĘ PONIEDZIAŁKI gościnnie: KUBA KNAP, prod. XTHAUUN
  8. MOI LUDZIE NIE GREEN SCREEN prod. THE RETURNERS, gramofony: THE RETURNERS
  9. PAZNOKIEĆ.. feat. SOKÓŁ, WUZET, prod. SQUIDBITS i Mikołaj Trybulec, gramofony: DJ VAZEE
  10. BEASTIE BOYS SKIT prod. FALCON1, gramofony: FALCON1
  11. FLAUTA prod. 1988
  12. NO GHOST ft. BARTO KATT, prod. BARTO KATT
  13. ZAMIAST JECHAĆ NA CHOPINA… ft. WOJTEK GENIUSZ, prod. SQUIDBITS
  14. MUZYKA ESENCJONALNA feat. SYDOZ, ERO prod. SWD, gramofony DJ VAZEE
  15. TU prod.STEEZ83
  16. ZRYW prod.SZCZUR

 


13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Stary Włodka
1 rok temu

Kosi szanuje Cie w chuj ten album będzie dokurwiony ale na jaką cholerę CI ten hipokryta pierdolony aka Jastrząb aka ZiomoJędkera aka Sprytny Eskimos co wpierdala żółty śnieg ?

Słodka Prawda aka Grand Master Zakolak
1 rok temu
Reply to  Stary Włodka

Aka Wojtek Jaszczomb Narrator Hasselblat-nie-kodak-ale-Samsung-już-tak Wyspiański

gruby
1 rok temu

Możecie cisnąć bekę z wojtusia, ale to on rucha wam matki, siostry i żony.

Odb
1 rok temu

Miętosi mówi „GEJ.OK”. Gościnnie m.in. Sokołów, cwEro czy Kuba Klap

Odb
1 rok temu
Reply to  Odb

No kurwa pisałeś że masz dwóch ojców a matkę z kutasem. No nie wykręcaj się kurewko lepiankowa.

Konkubina denata
1 rok temu

Jak można nagrać coś z sokołem przecież to wstyd , sokół stał się dokładnie tym czego za małolata nie nawidział czyli sławnym warszawskim celebrytą w ogrodzonym osiedlu z kamerami

Norma
1 rok temu

Ale ten chłopak musi mieć bałagan pod sufitem

PejaTVN
1 rok temu

Chuj ci w dupe lamusie za nagrywanie z cwelami. Jebac was JWP modlę się żeby wkoncu Ojciec Donald was wyłapał i zlał po pysku.

Jebać disa kurwe zwisa
1 rok temu

Mam takie pytanie. Czemu te wszystkie polskie obszczane rapery to takie cipy. Udają gangsterów, chwdp, Jebać System, rodzina najważniejsza itd. a jak przychodzi co do czego to pierwsi idą na policję że wszystkim, biorą zapomogi od pisu. Taki sokół to brakuje żeby kurwa serki danio reklamował. Tfu wam na ryj. Nie jesteście autentyczni ulicznicy z bogatych domów

PKP
1 rok temu

Wysmarkał się w końcu? Pogarda wieczna za kawałek z żaps9nem. A, tfu ci na ryja, melepeto.

PKP
1 rok temu
Reply to  PKP

kosi, łajzol feat. żapson – bezsens, z dwie płyty temu

Facio od krabów
1 rok temu

Łaczysko

AzbeST
1 rok temu

Ta droga będzie ubarwiona wieloma pracami pornograficznymi Kosiego, który poza rapowym skillem jest także znany ze swojego rozciągniętego rowa!

Popularne