Sprawdź nas też tutaj

News

Kovaleffsky wydaje debiutancki album

Ruszył preorder „Fish & Chips”.

Opublikowany

 

Kovaleffsky / fot. Stagefocus

Po wielu latach działalności na scenie Kovaleffsky w końcu wydaje swoją pierwszą płytę. „Fish & Chips” to czternaście premierowych kawałków, na których uświadczymy kilka gościnnych zwrotek m.in. Wuzeta, Este, Breku i Brylanta. Produkcyjnie mamy najwyższą półkę. To m.in. Secret Rank, Ramsay Beats, Robert tar, DJ Bart, BRK, PLN.Beatz, DrySkull i eRAeFI.

Album w wersji fizycznej jest dostępny na Allegro, a bliżej premiery trafi również na Amazona oraz do największych serwisów streamingowych. Jeszcze w kwietniu raper zamierza zaprezentować kolejne dwa teledyski promujące wydawnictwo.

Tracklista

 1. Salt – Intro gość. DJ Feel-X (prod. Secret Rank)
 2. Placebo (prod. eRAeFI)
 3. Gdzie jest mój dom (prod. eRAeFI)
 4. Chcę spróbować jeszcze raz gość. DJ Flip (prod. DrySkull)
 5. Polska wiosna (prod. eRAeFI)
 6. Koński grajm (prod. Dubsknit)
 7. Wyjazdy firmowe (prod. PLN.Beatz)
 8. Sondaże gość. ESTE, Breku, Wuzet (prod. BRK)
 9. Lepiej się czuję gość. Breku (prod. DJ Bart)
 10. Swojaki gość. Emir, Brylant, ESTE (prod. Feliepe)
 11. Zrobiłem swoje gość. Brylant, 3bol (prod. eRAeFI)
 12. Vinegar – Outro gość. DJ Feel-X (prod. Secret Rank)
 13. Paleciak (prod. Ramsay Beats) BONUS TRACK
 14. Jadę po mieście (prod. Robert Tar) BONUS TRACK

Okładka

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mason
3 lat temu

Co to za obskurny pierdliwy grubas?

Jprdl
3 lat temu

Po co wydaje ten album ?

AMEBA NA SALCESONIE
3 lat temu

CZIPS AND CIPS KURWA JEGO WASZ MAC

huj
3 lat temu

albo Cipo & Baks czy jakoś tak kurwa jego zapierdolona w dupe mać

ADOLF H.
3 lat temu

joł madafaka łeka łeka polisz slat ojojojojo

ojpaszad
3 lat temu

500 szt na allegro i jak na razie sprzedaż 0 – czyli jednak jędker nie był w czołówce pod względem ilości sprzedanych płyt 😀

Odb
3 lat temu

Debiut albumuje kovaleffakim wydaniem

Alsonso Homoseksu
3 lat temu

Debiut gdy gatunek sie konczy – super

TheBill Gates Rapu
3 lat temu

Facet wydaje się bardzo pozytywny. Rapowo też nie jest źle – bardzo solidnie. Widać, że propoaguje rap na wyspach razem z niejakim Este. Za to plus. Jest jednak jedno ale, cytując klasyka „nikt tego gówna nie kupi to jakby kraść maluchy”. I to broń Boże nie atak na Kowala, tylko raczej na słuchaczy, którzy często nie doceniają solidnych pozycji, bo nie są znane i modne. I do tego momentu wszystko jest fajnie. Aczkolwiek po prześledzeniu kilkunastu video w/w Pana do głowy przychodzi pewien wniosek. Pan Kowaleffsky pod przykrywką pasjy i zajaffky marzy o wielkiej sławie i karierze. Nie było by w tym nic złego, gdyby nie Jego „zabiegi marketingowe” – to samo tyczy się Este. Na większości okienek yt z Jego twórczością są jakieś babki (raz gorsze, raz lepsze) co ma przyciągnąć napalonych małolatów. Wielu tak robi, ale Kowaleffskyemu i Esta nawet to nie pomaga (poza jednym utworem Este, który ma 100 razy więcej wyświetleń niż inne bez „suki”). Do tego jedna z najbardziej nikczemnych prób uzyskania fejmu czyli „Hymn na cześć piłkarzy”. To zagrywki godne Libera albo Sióstr Godlewskich. Na koniec jako wisienka: kupowanie artykułów na GLAMRAPIE. Około 1500zł to dla pracującego w Anglii nie dużo, ale taki zabieg to trochę jak kupowanie lajków na FB albo wyświetleń na YT. Ja tego nie kupuję, ale kupię płytę, żeby Mu nie było przykro. Docenię pracę, czas i pieniądze, które włożył „bezinteresownie” w swoją płytę. Może będę tym pierwszym na allegro:)

Twój stary
3 lat temu

Jebany farmazoniarz jak cała ekipa
tego Rap Lokal jego usta nadaja się na sztuczna pochwę dla szympansów. Ogólnie to jebać Kovaleffskiego i cała ekipę jego. Nie pozdrawiam. Twój Stary.

Pol
3 lat temu

Posiedzielibyście chwilkę na Wyspach to byście wiedzieli o czym ta nuta, porównując chociażby do gościa z dziarami na ryju i bliznami(wiadomo o kim myślę) który na wyspach też coś chciał stworzyć i wylansował się na gwiazdę?! (tylko gwiazdę czego?) to Kovaleffsky i jego klipy,teksty to mistrzostwo.

Popularne