Sprawdź nas też tutaj

News

KOZAKOWI NIE IDZIE BIZNES WYDAWNICZY

Opublikowany

 

Krzysztof Kozak to niebanalna postać Polskiego hip hopu. Założyciel wytwórni RRX, która wydawała pierwsze płyty rapowe w Polsce. Niestety zmiana koniunktury rynku i upadek doprowadziły Kozanostre do zamknięcia interesu.

Całkiem niedawno Kozak postanowił odrodzić kultową już wytwórnie RRX- pod szyldem RRX DESANT. W 2010 r. wydał album „Cycki i Krew”, a w 2011 r. KNT ma w planach wydać Damiana WSP- z Pragi.

 

Artyści, których obecnie wydaje Kozak są niszowi i nie trafiają do dużej publiczności, co oczywiście przekłada się na małe zyski. Dlatego założyciel RRX’u jest zmuszony handlować filmami z lalkami barbie, które mają kilkukrotnie większe przebicie od wydawanych artystów.

 

 

 

Bezpośredni link aukcji: TUTAJ

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
stack

kozak juz się nie podniesie nie te czasy

Mezokracja

Kozak to baran, gdy wydawał najlepsze składy w Polsce rap sam na siebie zarabiał, i obeszło się bez reklam i promocji,teraz jest inna era

DD

TEDE – Zazdrosc II

TYMON

JAKBY MNIE WYDAŁ TO BY ZAROBIŁ, ALE NIE WYDAŁ. POZA TYM TO KOZAK MIAŁ KODEX 4 WYDAWAĆ, ALE JAKOŚ NIE WIDAĆ TEGO. POZDRAWIAM

maru12

kozak to imbecyl. Spadł na dno przez swoją metalocen 14 latka , koks i ogólnie nieudacznictwo. Mógł być teraz królem polskiego wydawnictwa hh . Mieć największy niezależny label… To wtedy płyty przecież szły jak woda ! i to bez promocji. Teraz inne czasu już są . Ale on jest żałosny.

szefo

jak wyda Whitehousów to pewnie bedzie mial duze zyski 🙂

Janusz Pawlak DrÓgi

jebany, sprzedaję filmy z GAZETY WYBORCZEJ.

Kamil

Kozak już nie jest kozakiem.

K.

K….a ale bzdury idzie mu jak idzie ma cały czas stoisko z płytami (na dw.zachodnim na dole przy schodach) takie jak miał w podziemiach w centrum to logiczne że handluje dvd, chuj nie news. Jesteście dziennikarzami to idźcie do niego do sklepu trzaśnijcie fotkę kupcie jakiegos pornoska i dajcie Krzyśkowi zarobić.

jacek

przeciez to nielegalne handlowas plytkami z gazet. jest napisane z tyłu, ze nie mozno tym oobracać.

,,,

STARE

Jumpy LBN

sprzedaje płyty w podziemiach warszawy, mógł mieć naprawdę wszystko ale jest głupi i wszystko wsadził w nos…. trudno się mówi

Popularne