Sprawdź nas też tutaj

teledysk

KPSN „Nowy Boombap” – singiel i świetna akcja promocyjna

Otrzymaliśmy od rapera specjalną przesyłkę.

Opublikowany

 

kpsn

Po świetnie przyjętych numerach „Drzwi” z Sariusem i HVZX oraz solowym S.O.S., tytułowy „Nowy Boombap” to trzeci singiel, który zwiastuje pierwszy album KPSN’a o tym samym tytule w Def Jam Recordings Poland.

Ten sam tytuł, ale autor wybija zdecydowanie poza swój schemat, do którego zdążył nas przyzwyczaić. Połączenie szorstkości wraz z teraźniejszymi rozwiązaniami w brzmieniu zrodziły tytułową fuzję. Na gramofonach rapera wspiera DJ HWR, który dołożył do utworu soczyste skrecze i cuty. Bit wyprodukował sam KPSN. Teledysk, który w dna wpisane ma HIP-HOP, zrealizował Bartłomiej Zawiły.

W ramach promocji nowego singla KPSN-a nasza redakcja otrzymała specjalny pakunek, którego zawartość sprawdzicie poniżej:– „Nowy Boombap” to tchnięcie świeżej bryzy w moją twórczość. Mimo tego, że utwory nagrane na ten album są w typowych dla mnie tempach – to jednak nie bałem się użyć teraźniejszych rozwiązań – zawsze ze smakiem i w zgodzie z samym sobą. Album powstawał dosyć długo. Czułem, że muszę dać sobie chwilę na wsteczny. Przez okres 2,5 roku nazbierało się wiele numerów, najlepsze zostały zawarte na tym krążku. Bez żadnych zapychaczy, odrzutów. Charakterystyczna dla mnie frustracja przejawia się na albumie, jednak „NOWY BOOMBAP” od reszty mojej dyskografii różni się diametralnie. Album jest dynamiczny i nie wprowadza w rutynę. Tak myślę. O reszcie chętni przekonają się sami, ja mogę tylko zaprosić do zamawiania preorderu i sprawdzania nowości na bieżąco.Premiera albumu zapowiedziana jest na 28.10.2022

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Yp®
13 dni temu

Nie ma boombap, jest boombap

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
13 dni temu
Reply to  Yp®

Jest viaga, a wzwodu i tak nie ma#TEDE

Szczaw
13 dni temu

Jeb.any jakiś debil bez szkoły. Co on niby może przekazać w tekstach..Rap – od debili dla debili.

Obywatel Choroszczy
13 dni temu

Nie znam typa szkoda nawet na niego wymyślać bezbekowe komentarze

hehz
13 dni temu

kapsalon? niezla ksywa

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
13 dni temu

Żeby akcja promocyjna była świetna trzeba mieć najpierw słuchaczy 🙂 A tego dukacza przeca nikt nie słucha poza kilkoma pedauami ze ślizgu!

Doniu
13 dni temu

Sprzeda max 500 sztuk, bo fani takiego rapu to nieudaczniki co kiedyś ściągali z neta zamiast kupic CD. A później szok że mezo z liberem żądzili na rap scenie

XDDD
13 dni temu

Super k*rwa xDDD

BRAZZERS
13 dni temu

W KOŃCU COŚ O RAPIE A NIE O PRZYGŁUPACH

Popularne