Sprawdź nas też tutaj

teledysk

KPSN wraca po 3-letniej przerwie. Nowa płyta i kontrakt w wytwórni

Tytuł nadchodzącego albumu i nowy singiel.

Opublikowany

 

Po ponad trzyletniej solowej przerwie wydawniczej „S.O.S” to swoiste przerwanie ciszy. KPSN wraca, chociaż tak naprawdę nigdzie się nie wybierał, dalej na granicy cierpliwość-presja knuł swoje nowe rzeczy. Nowe, bo długo zapowiadany „NOWY BOOMBAP” w końcu jest na horyzoncie.

– Jak dotąd wszystkie rzeczy ode mnie wychodziły szybko, spontanicznie. Ten projekt swoje odczekał i powstawał dłużej. Nie żałuję! – mówi KPSN.

Drugi legalny album „NOWY BOOMBAP” pojawi się jesienią tego roku nakładem Def Jam Recordings Poland, niczym lekarstwo na otaczającą nas wkoło rapową grypę. Treść albumu to zbiór silnych emocji, trafnych obserwacji, niecodziennych przeżyć oraz ogromna dawka autentycznego Hip-Hopu.Krążek w całości wyprodukował KPSN, w którym wybija poza schemat, do którego zdążył nas przyzwyczaić, połączenie szorstkości wraz z teraźniejszymi rozwiązaniami zrodziły tytułową fuzję. Skład album zawiera wyśmienitych gości, którzy zostaną stopniowo ujawnieni przez artystę oraz wytwórnie Def Jam.

KPSN to producent i raper w jednym, jeden z najbardziej szczerych i autentycznych raperów pokolenia, autor siedmiu albumów. Oldschoolowy rap z treścią to jego znak rozpoznawczy. Na przestrzeni swojej kariery współpracował z czołówką polskiej sceny, między innymi z Sariusem, Onarem, Ero JWP, Otsochodzi, Jeżozwierzem, Soulpetem, Małolatem, W.E.N.A., Te-Trisem, Siwersem czy Kubą Knapem i Miłym ATZ. Jest także odpowiedzialny za producencką stronę albumu Bonsona „Postanawia umrzeć”.11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
sprite700
1 miesiąc temu

def jam wydaje gówno więc tak, jak najbardziej pasuje.

Pierwsze słysze
28 dni temu

Przepraszam najmocniej ale… kto to ku… jest ?

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
1 miesiąc temu

Stringiel? Łak. Siupppppppp do wanny Rafalali!

piotrula
1 miesiąc temu

jedziesz Pioter!!!

roki
1 miesiąc temu

kogo obchodzi jakiś noname i to ulaniec na dodatek

Damian
1 miesiąc temu

A eripe nie wymieniłeś też współpracował wymieniłeś jakiś gównojadów

Penx
29 dni temu
Reply to  Damian

Eripe to żul spod monopolowego, nikog nie interesuje ten patus.

Budzior
1 miesiąc temu

Kiedyś Def Jam to była marka a dzisiaj wychodzą w niej takie zera jak ten wack w-pape-nie-sen. Wack jak c.h.u.j.

Popularne