Sprawdź nas też tutaj

News

KPSN zadebiutował legalnym albumem

Krążek „Nie masz pytań” trafił do sklepów.

Opublikowany

 

KPSN

29 marca premierę miała nowa płyta KPSN’a. Krążek nosi tytuł “Nie masz pytań”. Wydawnictwo promuje singiel tytułowy, wykonany wspólnie z BDZ. Kawałek można odsłuchać już w serwisie YouTube.

Po albumach podziemnych (“Pora się wieszać?”, „Jeszcze nie teraz?” i „Tędy to tam?”) i kilku krótkogrających epkach („ORTODOX” i “FALSTART”) pora na oficjalny debiut KSPN’a. Album to „suma wzlotów i upadków, suma zmarnowanych i wykorzystanych szans, suma konsekwencji w działaniach bez stania w miejscu, to motor napędowy mojej zajawki” – cytując autora.

Muzyka w całości została napisana, wyprodukowana, zmiksowana i zmasterowana przez KPSN’a. “To opus magnum w mojej twórczości” – mówi raper – “Coś kompletnego, definiującego mnie, nie kogoś innego”.

 
12 komentarzy
12 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
skurwol
2 lat temu

raczej tego nie sprawdzę, ale szanuje, ze koles sam zrobil rap/produkcje/mix. scena jest pelna grzeskow co sie nazywaja muzykami, a by nawet
rowno stukać w blat nie umieli, tym wiekszy szacunek, ze zajal sie swoim projektem od strony muzycznej.

Stefan
2 lat temu
Reply to  skurwol

Dziś wystarczy w miarę rytmicznie stękać do bitu i wymienić nazwy drogich Marek i jesteś „muzykiem”.

Maro
2 lat temu
Reply to  Stefan

Niestety to smutna prawda o dzisiejszym rapie,o ile w ogole mozna nazwac to rapem.

Radziu
2 lat temu

Kibicuje mu

Janusz Panczlajn
2 lat temu

Jeszcze będzie o nim głośno! Powodzenia Pioter!

Rzecznik Prasowy
2 lat temu

KPSN na propsie. Jezeli znajdziecie wolna godzinke pomiedzy odrabianiem zadan domowych z przyrki i techniki goraco zachecam do sprawdzenia tworczosci tego Pana. Wartosciowy rap.

TKO aka TextileKnockOut
2 lat temu

Witam serdecznie szanownych GlamRap’owiczów. Odbijając trochę od tematów z pogranicza hejtu i lizania dupy znienawidzonym i ulubionym raperom wychodzę z propozycją dla zajawkowiczów, którym chce się coś zrobić. Mianowicie przygotowuję ciekawy projekt dotyczący odzieży związanej z hip-hop’em, raperami i ich brand’ami i szeroko pojętym street wear’em. Będzie to blog o historii polskich brandów, produkcji odzieży, baza wszystkich firm odzieżowych (raperów i nie tylko) oraz producentów odzieży. Taka encyklopedia odzieżowa – WEARPEDIA;) Mam już 60% materiałów, tzn. opisy produkcji odzieży, bazę największych polskich szwalni i firm zajmujących się zdobieniem odzieży, listę szwalni w których szyją tacy potentaci jak BOR, NBL, DIIL, KOKA, PLNY, PROSTO i wielu innych. Mam już bazę polskich brandów. Zrobienie tych fundamentów zajęło mi dużo czasu i doszedłem do miejsca w którym mam już przemęczenie materiału. Przypuszczam, że coś mogło mi umknąć, dlatego pomyślałem, że zbiorę team, który razem ze mną będzie działał w tym temacie. Cała akcja w moim przypadku nie ma charakteru zarobkowego. Kierowałem się zajawką i pasją, bo uwielbiam ubrania i smaczki z nimi związane. Oczywiście za pomoc w przedsięwzięciu odwdzięczę się materialnie tzn. w postaci autorskiej odzieży według wzorów przygotowanych przez danego współtwórcę WEARPEDII oraz w postaci czapek np. NEW ERA. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę śmiało pisać na mail: textileknockout@gmail.com Z góry dzięki za odzew. Pozdrawiam TKO

Ooo makarena
2 lat temu

Nie zapominaj o markach jak Moro i Masa czy Smith byku

00:12 i 17
2 lat temu
Reply to  Ooo makarena

CLINIC i ETROCHĘ CLOTHLEZ

TKO aka TextileKnockOut
2 lat temu
Reply to  00:12 i 17

Dzięki:) Jest Clinic, Moro, Mass. Są też dawne perełki w stylu LORD, BTL, Lord, Error, Black Zone, Screw, Metoda , Fenix, 69 – Sixty Nine a nawet Match. Niektóre robiły chujnię, ale… robiły:)

Odb
2 lat temu

Album KPSNował legalnym zadebiutowaniem

00:12 i 17
2 lat temu

Opublikowany 1 godzinę temu Przez Sebastian Skajnowski

18:26 7

Popularne