Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Krulig rozdaje kryptowalutę za udostępnienia

Chcesz otrzymać Najba Coina?

Opublikowany

 

Krulig, a w zasadzie Dominik to 27 letni programista, który próbuje rozpowszechnić swoją muzykę w podziemiu. Cechuje go unikatowe spojrzenie na świat, świeży i luźny styl oraz wyjątkowe flow, które przelewa do swoich utworów. Wpadające w ucho numery, skłaniające do refleksji, pełne storytellingu, abstrakcyjnego podejścia do różnych tematów oraz zaskakujące plot twisty to tylko namiastka tego, co oferuje nam wschodzący raper.

“Ballady o Kurde Życiu część pierwsza albo ostatnia”, bo tak nazywa się debiutancki album, który trafił do słuchaczy w 2021 roku to zbiór utworów, w których autor mówi nam tak naprawdę o wszystkim i jednocześnie nie o niczym. Są to luźno powiązane numery, traktowane przez autora jako single, które są uspójnione dzięki nazwie oraz charakterystycznej oprawie.

Płyta ta została wyróżniona między innymi przez Krzysztofa Nowaka, gdzie Krulig plasuje się obok takich raperów jak Kinny Zimmer czy rusina oraz przez Marcina Flinta.

Najnowszy kawałek Kruliga nosi tytuł, z którym chyba każdy czasem się utożsamia… “Zrobię to potem’’ to utwór o szeroko pojętej prokrastynacji, odkładaniu rzeczy na potem i obijaniu się. Bywają momenty, że nic nam się nie chce, pomimo miliona obowiązków. Dominik utożsamiając się z słuchaczami przybija nam wielką piątkę. Opisuje klikanie na padzie do późna, czy wyjmowanie naczyń ze zmywarki i inne zajęcia domowe, które trochę usprawiedliwiają odkładanie “ważniejszych” spraw na dalszy plan.

W tytule wspomnieliśmy o możliwości otrzymania krypto w zamian za udostępnienie kawałka “Zrobię to potem”. Co to za krypto? To Najba Coin, czyli autorska kryptowaluta, dzięki której kupując płytę, przychodząc na koncerty, a także biorąc aktywny udział w promocji muzyki w social mediach możecie zdobyć coina, które przeznaczycie na:

  • Rabaty na koncerty
  • Rabaty na płyty
  • Rabaty na ciuchy
  • Dostęp do limitowanego contentu

W skrócie, wspierając rapera, oprócz muzyki dostajesz od niego ciekawe bonusy, które możesz wykorzystać w sposób wspomniany powyżej. Jak zdobyć Najba Coina? W sklepie najbamjusik.pl oraz udostępniając poszczególne numery. Więcej na najbacoin.com

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
inwestor
3 miesięcy temu

nareszcie kurwa da się zarobic na rapie

wcale nie krulig
3 miesięcy temu

zajebiste kurwa w chuj

Claus Schenk Graf
3 miesięcy temu

Widac ze to jest facet pelna geba

Git Potwierdzacz
3 miesięcy temu

Ja zarobiłem na Crypto Raiders około 170 tysięcy dolarów.

Kupiłem w sierpniu za 76 centów a sprzedałem za 10.80

Jak coś teraz nie ma co już w to wchodzić, już za późno. Ale jak znajdę jakiegoś gema to Wam tu podrzucę. Tylko jedna rada – nie inwestujcie na siłe. Lepiej poczekac i kupic cos tanio a jak nie to nie ma co.

Pozdrawiam Profesora Trapu mitomana.

czarnuch
3 miesięcy temu

dawaj kontakt do siebie

Popularne