Sprawdź nas też tutaj

News

Krzysztof Kozak wystąpi na koncercie Tedego

Opublikowany

 

Legendarnego promotora będzie można usłyszeć na koncercie w Katowicach.

Wydarzenie jest promowane jako katowicki klasyk, nie mogło zatem zabraknąć jednego z pierwszych ludzi, którzy stanęli na rapowej drodze Tedego. Mimo iż panowie już nie współpracują, to wciąż łączą ich dobre relacje. Kolejna okazja do spotkania Kozaka i Granieckiego nastąpi już 19. stycznia w katowickim Megaclubie.

Wtedy bowiem odbędzie się koncert Tedego, przed którym support zagra KNT. Podobny zabieg mogliśmy zobaczeć, oraz usłyszeć na 15. urodzinach wytwórni Wielkie Joł.

 

Bilety na koncert można nabyć pod tym linkiem.

0 0 vote
Article Rating
 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
jagnie
3 lat temu

SŁEK POSYPANY

SZYMEKBOGACZKLASA
3 lat temu

Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i chujowej wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok pizzy z miodem byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja słodko-słone, albo słodko-kwaśne to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych smakoszy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Hawajską. Kiedy chłopak pizzy nie zje, albo powie że mu nie smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do pizzy z ananasem.

ziom1111
3 lat temu
...
3 lat temu

Tede od jakiegoś czasu znowu trzyma się z Kozakiem, bo ten ma dobre dojście do amfetaminy i alfy pvp.

VonSrakkenberg
3 lat temu

STAŁEM NA PRZYSTANKU OSTATNIO, A TAM ŻUROM NA KARAOKE STOI I O-ZONE SPIEWA NUMANUMA JE. PO CZYM ZJEBAŁ SIĘ OKRUTNIE I WALIŁO KAPUŚNIAKIEM I AMONIAKIEM KACOWYM. MÓWIĘ DO NIEGO TY TŁUSTA ŚWINIO TU LUDZIE STOJĄ. A ON „SORY TO CZYSTY HIPHOP WYPŁYWA Z MOJEJ DUPY” – PO CZYM WYSZEDL ZZA KRZAKA KARRAMBA Z GOWNEM NA USTACH, NA CO ZUROM „POCALUJ MNIE W DUPE I JAK GOWNO POCZUJ SIE!” PRZYSIĘGAM, TAK BYŁO

SEXPERT ANCYMON
3 lat temu

TRZYMA SIE KOZAKA ATAKUJE PENERA.

MUSI JAKOS PROMOWAC KOLEJNA CHUJOWA PLYTE O TYM SAMYM.

SMUTNY CZLOWIEK. WSZYSCY PRZYJACIELE SIE OD NIEGO ODWROCILI PO TYM JAK ICH WYROLOWYWAL. ZOSTALY TYLKO SAME PRZYDUPASY LIZACE SIE PO FIUTACH

co
3 lat temu

dwa stare przećpane mentalne gimbusy sie dobrały hahahaha

Popularne