Sprawdź nas też tutaj

News

Krzysztof Krawczyk w projekcie Tidal x Summer

Gwiazda polskiej sceny muzycznej wzięła udział w nowej akcji znanej platformy streamingowej.

Opublikowany

 

W czwartek w Sopocie rozpoczął się cykl wakacyjnych bezpłatnych koncertów TIDAL X SUMMER. Podczas pierwszego z ośmiu planowanych wydarzeń wystąpiła gwiazda polskiej sceny muzycznej Krzysztof Krawczyk.

TIDAL X SUMMER to nowy cykl bezpłatnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych dj-ów. Cykl rozpoczął koncert Krzysztofa Krawczyka. Wybór artysty nie jest przypadkowy, TIDAL wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i zorganizował koncert artysty równolegle do trwającego festiwalu muzycznego Open’er. Od wielu lat pojawiały się głosy fanów Krzysztofa Krawczyka domagające się występu artysty na słynnym festiwalu. Serwis streamingowy przygotował także specjalną playlistę muzyczną zapowiadającą koncert, na której znalazły się najpopularniejsze utwory artysty takie jak: „Parostatek” czy „Chciałem być”.

TIDAL zapowiada, że to dopiero początek muzycznych emocji. Przed nami osiem tygodni, podczas których wystąpią m.in. Burak Yeter, Smolasty czy Tede. Wstęp na wszystkie koncerty w Zatoce Sztuki jest bezpłatny.TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X. TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 55 milionów utworów i 221 000 filmów wysokiej jakości.3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kierownik
4 lat temu

TAK NA PRAWDĘ TO KRAWCZYK TERAZ WYDAJE PŁYTĘ RAPOWA NA TRAPOWYCH BITACH !

„MARYNARZ K(TRAP)CZYK” PROD.MATHEO

TRACK LISTA :

1.PARO’STATKIEM
2.KOKS/SWAG/SWAG/KOKS FEAT TEDE
3.PUMEX FEAT WINI
4.MOJ PRZYJACIELU
5.ROBIMY SKRRRT FEAT MULTI
6.GORĄCE LATO FEAT SMOLASTY
7.MOJA SUUUUKA
8.ROBIMY WOOOOOW FEAT ZABSON
9.ZŁOTE ZEGARKI FEAT BETEO
10.ROBIMY WHOOOP WHOOOP FEAT SOLAR
11.KRRRRZYSZTOF FEAT DJ AGREST

Pey Son
4 lat temu
Reply to  Kierownik

BEZBECJA JUZ JEDZIE

gdsgdsgds
4 lat temu

beka te bezrobotne śmiecie z glamrapu za 20zł to nawet o krawczyku tutaj piszą jebane gówna

Popularne