GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Ks. Jakub Bartczak wydaje książkę „Raper w sutannie”

Ukazał się też nowy teledysk księdza-rapera.

Opublikowany

 

ks jakub bartczak raper w sutannie

„Raper w sutannie” to długo oczekiwana książka – prawie trzystustronnicowy wywiad rzeka z ks. Jakubem Bartczakiem. Przeprowadził go Maciej Rajfur, dziennikarz „Gościa Niedzielnego”, który nie bał się zadawać trudnych i niewygodnych pytań, ale który też złapał świetny kontakt z księdzem-raperem.

Bohater książki opowiedział o swoim dzieciństwie, okresie formacji w seminarium, o tworzeniu rapu przed i po święceniach. Ale nie jest to pozycja tylko o hip-hopie, muzyce, czy kapłaństwie. To rozmowa o powołaniu człowieka, o podejmowaniu ważnych życiowych wyborów, o tym, jak chłopak z dużego osiedla, z pierwszego pokolenia rapu, trafił do seminarium, został księdzem, a później porwał setki tysięcy ludzi swoją muzyką. Mimo, że życie go nie oszczędzało.Autorzy dedykują tę pozycję w szczególności młodym ludziom, którzy szukają swojej drogi i odkrywają swoje pasje. Jak odczytać swoje powołanie? W którą stronę pójść? To także świetny materiał dla rodziców, którzy często zastanawiają się, jak ukierunkować swoje dzieci. Ks. Jakub zjechał Polskę wzdłuż i wszerz. Zagrał kilkaset koncertów, wygłaszał konferencje i rekolekcje w różnorodnych środowiskach i poznał dziesiątki tysięcy ludzi. Teraz dzieli się swoim sporym doświadczeniem. Mimo, że udzielił mnóstwa wywiadów, książka prezentuje zupełnie nowe treści, o których nigdy pierwszy w Polsce raper w sutannie nie mówił.

Niewątpliwym atutem całości jest bonus, w którym pytania ks. Kubie Bartczakowi zadają: młodzież, parafianie, inni księża, raperzy, dziennikarze i rodzice.Premierę książki zaplanowano na 10 grudnia 2021 roku. Promuje ją teledysk „Raper w sutannie”.

 


31 komentarzy
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Run the jews
1 rok temu

Szczęść Boże

Jebać: agore, tvn, ub, sb i bonusa rpk

Wnuk Tedego aka Donaszan
1 rok temu
Reply to  Run the jews

Akurat agora się ostatnio z gazetą za łby wzięły i może się okazać że główny redaktor czeciej rp może być zaraz na bezrobociu

Mateusz
1 rok temu

Czeciej? XD

Tiger
1 rok temu

Praca szuka człowieka
Przenoszenie ciężkich materiałów budowlanych z miejsca na miejsce
8zl za godzinę

H w języku Hiszpańskim nie istnieje
1 rok temu
Reply to  Tiger

Mogę jeść jeszcze gowno co godzinę ale stawka musi wzrosnąć do 8,29 zł brutto

Borykson
1 rok temu

Jakub nie wyruchalem ci panny.

Sentino
1 rok temu

Niektórych raperów nieźle pojebało w 2k21, raper to teraz ksiądz do nie dawna jeszcze wykrzykiwali JP 100% HWDP. #Pow! #Pow!!

YO..
1 rok temu

16:58 29
11 min.

Opublikowany 15 minut temu 6 grudnia 2021Przez Redakcja

Noe
1 rok temu

Kolejny biznesmen po sokole jadący na legendzie, tamten na dziadku a ten kurwa składa wersy o mitach i wymyślonych bostwach, jakby zobaczył Jezusa na zywo szybko powróciłby to szkoły podstawowej, moim zdaniem typ jest upośledzony założyć sutanne I machac lapami przed dziećmi o Mesjaszu

Pszemek
1 rok temu
Reply to  Noe

Bóg to fakt, kocha cię i możesz go poznać. A Biblia to nie mitologia tylko wiarygodna relacja historyczna potwierdzona przez archeologię oraz świadectwa ówczesnych starożytnych pisarzy.

Cześć Boże
1 rok temu

Ksiądz raper, zakonnica striptizerka, nie daj boże żeby wjechal jej tam od zachrystii

anon
1 rok temu

OLIWKE BRAZIL ZNAM Z URODZIN JULII NOWAKOWSKIEJ (PAMIĘTNA OSIEMNASTKA Z STRIPTIZEREM, DO ZNALEZIENIA NA NECIE, BRAZIL WIDOCZNA W NIEKTÓRYCH MOMENTACH). OPIERDALAŁA MI WTEDY GAŁĘ I CHCIAŁA UJECHAĆ, ALE BYŁA TAKĄ KŁODĄ, ŻE POWIEDZIAŁEM ŻE MUSZĘ IŚĆ DO DOMU. TYLKO W MUZYCE UDAJE, ZE NIEWIADOMO JAK LUBI SEKS, A TAK NAPRAWDĘ JEST GRUBĄ KURWĄ BEZ KRZTY SEKSU W SOBIE.

ZaBRAME_SZALOM
1 rok temu

kurwa ten pl hh nosz kurwa jak nie Slepy raper raper z downem raper pedzio teraz klecha… to jest dramat kurwa

erdo w rowerze błażeja
1 rok temu

jakie combo – ksiądz i polski raper w jednym. ziomek jest personifikacją najgorszych grup społecznych w naszym kraju trzeciego świata.

Popularne