Sprawdź nas też tutaj

News

Kstyk i jego nowy cykl w Czwórce

W Polskim Radiu rusza nowa audycja poświęcona polskiemu podziemiu rapowemu.

Opublikowany

 

Od lipca radiowa Czwórka zaprasza na nowy cykl prezentujący obiecujących raperów i producentów hip-hopowych polskiego podziemia. Recenzje, felietony, zestawienia muzyczne i rekomendacje – wszystko to prosto od znawcy materii Kstyka na portalu Czwórki.

Chcę się podzielić ze słuchaczami Czwórki utworami z polskiego rapowego podziemia, które wywarły na mnie największe wrażenie. Wszystko co najlepsze i najnowsze, po to, aby nie musieli sprawdzać 300 słabych numerów, a od razu dostali konkret – zapowiada cykl „Uchem na podziemie” sam autor i pomysłodawca.

Kstyk (Sebastian Cierniak) to jeden z najważniejszych promotorów polskiego podziemia rapowego. Zaczynał od lakonicznych komentarzy pod filmami na YouTube by stać się jednym z najbardziej wpływowych recenzentów w sieci. Obecnie jego kanał ma 83 tys. subskrypcji i ponad 22 mln wyświetleń. Można znaleźć tam utwory takich wykonawców jak VBS, schafter, anonim, GVERILLA, Ryba czy Zarzycki. Kstyk prócz internetowych publikacji ma za sobą także liczne fizyczne wydania: „Aberracja” (2014-2015), „Khalida” (2016), „emotional feelings ep” (2017), Wizje (2017), „emotional feelings ep II” (2018). Sam o sobie pisze: Prowadzę sobie kanał YT. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą to napisz na pw. Słucham raperów, których Ty poznasz dopiero za 2-3lata. Digging.

Od lipca na stronie www.czworka.online regularnie pojawiać się będą artykuły Kstyka, a w nich recenzje, felietony, zestawienia, a przede wszystkim doskonała muzyka. Pierwszy artykuł już czeka na głodnych nowych wrażeń.

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
4 lat temu

audycja powinna nosić nazwę „kstyk ty kurwo”

Mateuszjebacmalika
4 lat temu

O kurwa hahaha o ja pierdole ta dziewczynka będzie puszaczała inne dziewczynki i mówiła że to rap o kurwa

Nathan
4 lat temu

Serio? Ja rozumiem, że czwórka nie chce wypaść z obiegu, ale robić program specjalnie dla gościa, który ogranicza się do max 4-5 słów pod numerami to już lekka przesada… No, ale ok – wypracowałeś sobie mordo, to teraz promuj sobie tych swoich trapowych dzieciaków.

łakkiller
4 lat temu
Reply to  Nathan

Czwórka wypadła z obiegu i to juz ponad 2 lata temu, nikt już chyba tego nie słucha, a radio kampus zyskalo i puszczają lepsza muzę z paroma wyjątkami. Nic w tej czwórce nie płaci to nikt tam nie chce pracować poza studentami i ta pała kstyk tam jest ? Heh wybiera to co chujowe i wmawia jednym slowem jakimś gamoniom ze to fajne żeby tylko zaistnieć, założę się ze tam za dużo nie mówi, raz wywiad z nim sluchalwm, okazał się takim gnojem j
Jak myślałem czyli nijakim

Nathan
4 lat temu
Reply to  łakkiller

No w sumie odkąd obecna władza zaczęła tam się panoszyć to zaczął się kał 😛 Racja.

Anyway typ pewnie potraktuje to jako okazję do podpromowania i podreperowania ego miernym raperkom, którzy powinni zniknąć w czeluściach youtube. Smutne.

HUJ
4 lat temu

a huj mu w jape, hewry nie lubi, truskawa strzelająca

Popularne