Sprawdź nas też tutaj

Fotorelacja

Kto był na gali Popkillery 2019? – zdjęcia

W Teatrze Capitol zgromadziła się plejada gwiazd polskiego hip-hopu.

Opublikowany

 

Pierwsza gala nagród branży hip-hopowej Popkillery 2019 przeszła już do historii. Wśród największych wygranych wieczoru znaleźli się PRO8L3M, Szpaku, Sokół, Sarius, Paluch, Taconafide oraz Bogna Świątkowska, która otrzymała nagrodę Złoty Popkiller za całokształt dokonań na rzecz polskiej kultury hip-hop. – Jestem trochę wzruszony, bo nigdy nie przypuszczałem, że doczekam dnia kiedy będą takie nagrody – mówił ze sceny Hirek Wrona, a wtórował mu autor najlepiej sprzedającej się płyty w historii polskiego rapu, dziś poseł na Sejm RP Liroy – Stoję tutaj tak, jakby mi się urodziło kolejne dziecko.

W Teatrze Capitol zgromadziła się plejada gwiazd polskiego hip-hopu, począwszy od pionierów (Liroy, Wzgórze Ya-Pa 3 w składzie Borixon/Wojtas, Sokół, Zipera, Hemp Gru, Kali, Sobota, Mor W.A., Vienio, Eldo, Onar, Pokahontaz, WSZ/CNE, DJ Decks), kończąc na najmocniejszych dziś postaciach na scenie (Paluch, KęKę, Żabson, Słoń, Sarius, Polska Wersja, Solar, Jan-rapowanie czy Wac Toja). Integracyjna formuła wymieszała różne pokolenia i odłamy środowiska, a wspólna celebracja na sali teatralnej połączyła się z wieloma godzinami rozmów przy barze.

Poniżej obejrzycie zdjęcia z gali, na których doskonale widać jak duży przekrój polskiej sceny pojawił się 8 maja w Warszawie – widać też jaki nastrój panował na sali.

 
23 komentarze

23
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
SYN TEDEGO

Sokół ubrał się jak debil.

Günter

Sokół ubrał się jak debil, bo to jest debil.
Wal&Gura płakał jak projektował.

Jurekj

BiloN się buja ajgorem ajgorcy

Odb

Popkilery byli goli na zdjęciach w 2019

huj

Narodowiec Liroy w objęciach z lewusem ze śmietnika vieniem. Kurwa, nic nie rozumiem.

Analny

Pierwsza analna gala nagród branży ANALNEJ ANALKILLERY 2019 przeszła już do historii. Wśród największych analnych wygranych wieczoru znaleźli się AN4L, ŁAKU, JASZCZMOP, ANAlius, ANAluch, Taconaanal oraz Bogna Świątkowska, która otrzymała analną nagrodę Złoty Analkiller za całokształt analnych dokonań na rzecz analnej kultury hip-hop. – Jestem ANALNIE wzruszony, bo nigdy nie przypuszczałem, że doczekam dnia kiedy będą takie ANALNE nagrody – mówił NIEDOWIERZAJĄC Hirek Wrona, a wtórował mu autor najlepiej sprzedającej się ANALNEJ płyty w historii polskiego analu, dziś poseł na Sejm RZECZPOSPOLITEJANALNEJ Liroy – Stoję tutaj tak, jakby mi się urodziło kolejne ANALNE DZIECKO.

W Teatrze PITOL zgromadziła się PEDALIADA gwiazd polskiego ANAL-HOPU, począwszy od pionierów (Liroy, Wzgórze A-NAL 3 w składzie ANALixon/KUtas, JASZCZOP, Zipera, HAP GRUZ, ANAli, Sobota, KUR W.A., ŚCIERWOJAD, ANALDO, ORAL, , WSZ/CNE, DJ Kecks), kończąc na najmocniejszych dziś postaciach na scenie (ANAluch, W KAKę, ANALSON, Słoń, Sarius, ANALNA Wersja, Solar, Jan-ANALowanie czy WaCEK Toja). Integracyjna ANALNA formuła wymieszała różne pokolenia i odłamy środowiska, a wspólna ANALNA celebracja na sali teatralnej połączyła się z wieloma godzinami ORGII przy barze.

Poniżej obejrzycie zdjęcia ANALI z gali, na których doskonale widać jak dużE JEST SZAMBO polskiej sceny.

90 dni Tidal za Free
DEX

poza nielicznymi wyjątkami, zdecydowana większość to jebane łaki, przygłupy, lewusy i zboczeńcy.

Belmondo Informator

95% z nich wygląda jak niedorozwinięci umysłowo.

Woojt

Czy Vienio po wszystkim powpierdalał ze śmietnika? A może bezpośrednio z talerzy zbierał do worka?

Analny

Kto był na analej orgi Popkillery 2019? – zdjęcia

Wasz ziom

Tylko ja uważam, że Paluch nie ma flow ? testy też średnie do tego jest totalną chorągiewą…

Kamil

Za to rozpierdala cała scenę hip hopową

Jurek Ogórek

Ja pierdole też żabson jak typowy cwel wygląda no kurwa co za czasy… Najlepiej to chyba polska wersja wypadła widać , że normalne chłopaki

­­­

typ po lewo obok Wieniego wystrzelony jak Łajka xD

Andżej

Vienio się obłapia z murzynami, Adma zamiast pokazać jedyne dwa atuty to przebrała się za coś między klaunem a marchewką, Siurkowski świruje pawiana i w ogóle nie wiadomo, co tam robi, Żabsona nawet nie komentuję. Super ekipa.

Jurekj

FOTORELACJAKto był na gali Popkillery 2019? – zdjęcia
W Teatrze Capitol zgromadziła się plejada gwiazd polskiego hip-hopu.
Opublikowany 6 godzin temu Przez Redakcja

22:07 7

mam jooorka

Tedego nie było, bo to nie raper

Pajace wy

…za to był Smolasty – WYPIERDALAJ SUKO!

EJ TY KOLO

HAHHAHHAHAHAHHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHA DO KOSCIOŁA INDOZYNEJSKIEGO PIERDOLNIE TO TYLKO RAZ HAHHAHAHHAAHAHAHAHHA A TAK NA POWAŻNIE DZIWKO MORDA W KUBEL.

WrozkaZdupy

Brakuje jeszcze warszawskiego dresika kurwy jebane. Od debil dla debilu

Jebac was ze matki

Popularne