Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Kuba Głogowski rozmawia z Avim

Raper szykuje nową płytę.

Opublikowany

 

Na kanale Kuby Głogowskiego pojawił się wywiad z Avim. Jak poezja łączy się z rapem i jak mocno życiowe doświadczenia mogą pomóc stworzyć muzykę? O życiowej drodze gospodarz programu porozmawiał z raperem przy okazji koncertu we Wrocławiu.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
khabib

to ten pozujący na sycyliańca, który usunął z sieci diss i potem się kajał? beka z typa zawsze. puścił numer, bo uznał tps’a za kogoś do ogrania, a potem podwinął kitę. hahahaha. nie wiem jak można słuchać tego gangstera z tektury. A tfu.

Wasz ziom

Musiał usunąć bo troglodyci od tpsa by mu żyć nie dali. Każdy normalny by obsrał zbroje. Sposób był jeden. Najebać tpsa, naliczyć zanim zacznie szczekać do kolegów i by było po sprawie a nie kitrać się za plecami balasa

Klaus

Avi Onanista, Avi Analista

massivewp

https://www.youtube.com/watch?v=q1Op18ouBtQ

Data premiery napisów do filmu produkcji EMINEMA – „BODIED”

Odb

Avim Kuba rozmawia z Głogowski

ProfesorNauk

Muszę z tym skończyć. Jeśli nie dla siebie to zróbcie to dla mnie. Jestem uzależniony od glamrapu. Wpadam w gniew gdy np. jadę dłuższy czas samochodem i nie mogę sprawdzić czy jest jakiś nowy artykuł albo jeśli już jest to nie mogę się w pełni rozpisać podczas jazdy. Wkurwiam się nawet jak odświeżam stronę, któryś raz z rzędu a nie ma nowego newsa do skomentowania.  Pieprzona obsesja żeby pierwszy komentarz był zawsze mój. Proszę pomóżcie mi! Ostatnio uderzyłem żonę bo chciała się miziać podczas gdy pisałem komentarz…69 łapek w górę pod tym komentarzem i słowo się rzekło. Honor nie pozwoli mi tu zaglądać i coś pisać.

Popularne