Wideo
Kuba Głogowski x Polska Wersja – wywiad
Ponad 20-minutowa rozmowa z warszawskimi raperami.
Jano i Hinol, czyli Polska Wersja to duet, obok którego nie da się przejść obojętnie. Progres na każdym albumie, tłumy na koncertach i długie trasy koncertowe. Mocne brzmienie, szczere teksty, a to wszystko we własnym bardzo technicznym stylu.
Kuba Głogowski przeprowadził wywiad przy okazji koncertu we Wrocławiu, który zgrał się też z urodzinami Jano i jest to pierwsza od dłuższego czasu rozmowa w pełnym składzie.

-
News4 dni temu
Popek ogłoszony przez Amerykanów „najdzikszym raperem świata”
-
News4 dni temu
Ile płyt sprzedał Chillwagon?
-
News3 dni temu
Kali mistrzem marketingu? Kup jedną płytę, to pozwolę kupić ci inną
-
News14 godzin temu
Petycja do prezydenta w sprawie ułaskawienia Bonusa RPK
-
News1 dzień temu
Fu nie zgadza się z Peją. „Nikt nikomu chleba nie zabiera”
-
News2 dni temu
Bedoes jedynym Polakiem w światowym zestawieniu
-
News1 dzień temu
Kali przypisał raperów do zwierząt. Rozwiążesz zagadkę?
-
News2 dni temu
Nie kupiłeś płyty Żabsona? Nie jesteś mile widziany
CHUJ KOGO OBCHODZĄ TE WACKI?
https://youtu.be/hkQ2GzTJ_xk
Dwa unikalne style w kolejnej potyczce na kanale!
Conceited z Brooklynu, battler Występujący swego czasu w programie „Wild ‚n Out” prowadzonym przez Nicka Canonna,
stanął w szranki z charyzmatycznym Dumbfoundead’em (ostatni battler na naszym kanale z obsady „Bodied”, którego światowa premiera będzie miała już 2 listopada 2018!) reprezentującym Koreatown, w Los Angeles.
Obaj battlerzy mieli zmierzyć się ze sobą jeszcze za czasów ligi Grind Time Now, kiedy to zyskiwali na dużej popularności,
Lecz do pojedynku doszło dopiero dekadę później. Sprawdźcie czym skończył się ten raban!