Sprawdź nas też tutaj

News

Kuba Knap przyśpiesza premierę i odkrywa album z DJ-em 600V

„Dla mnie to jest nowy początek”.

Opublikowany

 

Kuba Knap zaskoczył wczoraj swoich słuchaczy, wysyłając preorder dwupłytowego albumu „Kuchnia Polska/Fundament” dwa tygodnie przed planowaną premierą. Jednocześnie okazało się, że za produkcję, owianego dotychczas tajemnicą drugiego krążka, odpowiedzialny jest DJ 600V.

Tradycyjnie Kuba dodaje kilka słów od siebie na temat wydawnictwa:

Dostajecie najbardziej szczery materiał jaki napisałem i nagrałem w życiu. Bałem się tej premiery, bo słuchając „Kuchni Polskiej” czuję się nagi. Dla mnie to jest nowy początek, nowa definicja. Czuję się spełnionym człowiekiem, ale ciągle chcę się konfrontować ze światem, coś we mnie krzyczy i śpiewa i nie zamierzam tego blokować. „Fundament” to płyta, która mnie odblokowała. Słuchałem wtedy starych albumów i zatęskniłem za klimatem pierwszych nagrywek, za surowością, radością, za ograniczeniami. Volt się zgodził na taką opcję – zwrotki nagrywałem na raz, po pięć numerów na sesji, na szybko, bez poprawek. Teksty pisałem tak samo – po prostu leciało, bez wydumanych rozwiązań i bajerów.

Album „Kuchnia Polska/Fundament” dostępny jest w formie fizycznej na wck47.com oraz na wszystkich serwisach streamingowych.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Charles longdick

No nie mozna odmowic knapowi ze tworzu duzo materialu, szkoda ze wiekszosc jest slaba, pisana na kolanie i raczej kiepsko sie tego slucha… nie wiem ja nie czuje „tego czegoś” w jego materialach zeby sie tym zajarac.

Agnieszka

Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona – http://loveto.one/agnieszka96

SłuchaczRapu

„zwrotki nagrywałem na raz, po pięć numerów na sesji, na szybko, bez poprawek. Teksty pisałem tak samo – po prostu leciało, bez wydumanych rozwiązań i bajerów.”

Lepiej puścić jeden dobry numer niż 20 których się słuchać nie da

Odb

Kuba Klap przyśpiesza kąpiel i odkrywa tajniki analu z z DJ-em 69V

Odb Król

Kuba klop przyspiesza stolec wannie
„Dla mnie to jest norma”

Klawisz jebać Temidę

Jak zwykle Zjeb upośledzony.

Klawisz jebać Temidę

Jak zwykle Zjeb upośledzony.

ikarus

Propsy Kubuś!

Tj Warren

Muł,muł mulator na maksa.Kto tego słucha?

MIRAS X

Jadą z nami jak ze świniami 3 chcesz tego 3 nie dostaniesz pika ty i cała twoja rodzina https://www.youtube.com/watch?v=xcJ_1dkVFm0

PejaTVN

O patrzcie to ten co z Alkopoligamii uciekł do Hemp Gru żeby zdobyć szacunek ludzi bez zębów.

SKANDAL

UWAGA! producent wykonawczy ostatniej epki Tede/Sir Mich „Disco Noir” obsadzony w Asfalcie z okazji plyty to syn Tedego.
Jest zatrudniony w NWJ ale w sumie nie wiadomo czym się zajmuje, skrajny nepotyzm!!!
To jego insta https://www.instagram.com/maclawpl

Wasz ziom

Największy muł w polskim rapie

Samozwaniczy celebryta

Taki gòral połaczony z ostr, jebane gowno tylko dobry bit spierdolił no czego było sie spodziewać po kubie bałanagu

PociskiDlaHejtu

Spodziewać tego samego, co po twoim starym jebanym menelu i jednocześnie twoim chłopaku, który odwiedza cię w nocy ze sterczącą knagą po Braveranie ty kurwo

Pierdolony Frodo i jego droga do Mordoru

Kuba Knap przyśpiesza penetrację i odkrywa sex tape z DJ-em 600V
„Dla mnie to jest nowy analny początek”.

Niko ponad prawem

Tfuuu ci na ryj jebany cwelu. Niemoge pojac jakim kurwa zjebem trzeba byc zeby pisac te pedalskie wysrywy. Gardze toba i reszta bezbeckich eunuchow. Tfuuuu na mordy waszych matek za to jakich smieci wychowuja

Popularne