News
Kuba Knap: „W moim życiu nie ma miejsca na śledzenie trendów”
Raper tłumaczy dlaczego jego nowa płyta jest klasyczna, a nie nowoczesna.

2 sierpnia ukazała się nowa płyta Kuby Knapa „Knurion”. Powstała ona w szybkim tempie, bo zaledwie w cztery weekendy. Nowym krążkiem raper udowadnia, że funk wciąż jest żywy. – Klimacik jest unikatowy i nie do powtórzenia – komentował gospodarz krążka przy jego premierze.
Nowa płyta Knapa to zostanie przy klasyce. Nie ma tu miejsca na nowoczesne brzmienia, którymi teraz zachwycają się małolaci. – Nie śledzę trendów. Nie ma miejsca na to w moim życiu – mówi raper w rozmowie z Duże Pe na antenie Czwórki. – Brzmi to tak, bo ja kocham takie brzmienie. To jest akurat zasługa Opiata i Panamy, którzy tę płytę wyprodukowali w całości. To są moi kumple z Wrocławia – dodaje.
„Sprawdziłbym się w newschoolowym stylu”
Przy okazji premiery albumu „Knurion”, który ukazał się 2 sierpnia, Kuba Knap wziął udział także w cyklu „Przesłuchanie”. Raper przyznał, że Warszawa jest stolicą polskiego rapu, że nie zazdrości sukcesu innym raperom, że wiedzie proste życie, że zarobił duże pieniądze na rapie, oraz że sprawdziłby się newschoolowym stylu. Kuba zaprzeczył też, jakoby miał odnieść za mały sukces, a także, że rap jest jego pracą.
Ponadto artysta przyznał, że „jest hip-hopem”, a Ryfa Ri rapuje lepiej od wielu facetów.

-
teledysk5 dni temu
Szpaku do Soboty: „J*bać kapusi. Błędem było się rozj*bać”
-
News4 dni temu
Sobota ujawnia, że to Bilon zrobił z niego kapusia
-
News18 godzin temu
Sentino grozi Sobocie i robi mu zakaz wjazdu do Berlina
-
News5 dni temu
Arab robi świetny marketing do walki z Kizo
-
News4 dni temu
Jongmen został kapitanem na gali EFM SHOW. Sportowcy powalczą o 100 000 zł
-
News5 dni temu
Jongmen: „Parówa ze Szczecina zapowiedział diss na siebie”
-
News3 dni temu
Mobbyn wraca i atakuje Belmondo
-
News13 godzin temu
Sentino mówi, że Quebonafide wciąż mu nie zapłacił
Kupa Crap
Theodor nie wyruchałem ci panny 😀
Ale ma nochala
ten dziwak zachowuje się jak 60 letni dziad który siedzi na działce całymi tygodniami bo musi odpocząć od życia… ja pierdole co za mentalne dałny z tych raperków
Your post is great and meaningful. Thank you for sharing this article. I would like to receive better and better articles.
slither io
PDP najchujowszy głos w polskim rapie. Plus tetaz ta pseudo radiowa maniera. Koszmar.
wyssałbym mu armate po same kule Kubuś:*