Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kuban magistrem sztuki i współpraca z Buddą

„Twój idol to jest niezły ananasik, bo napisał do mnie, że prosi o teksty i zapłaci”.

Opublikowany

 

kuban
fot. Łukasz Mielczarek

Premiera nowego albumu Kubana zbliża się do nas wielkimi krokami. Dziś do sieci trafił kolejny singiel promujący krążek ,,spokój”. Za produkcję bijącego pewnością siebie numeru ,,magister sztuki” odpowiada Favst.

,,magister sztuki” stanowi duży kontrast względem poprzednich singli. Usłyszymy tutaj sporo rapu i zuchwałych linijek. Raper bez kompleksów w przekazie rozprawia się ze swoją dotychczasową absencją, która stanowiła istotny element wielu dyskusji w środowisku. Teledysk do singla został zrealizowany dzięki pomocy uznanego twórcy internetowego – Buddy.

Album ,,spokój” ukaże się na rynku w marcu nakładem założonego przez rapera wydawnictwa dobziludzie. Oprócz „magistra sztuki” płytę zapowiadają single „na okrągło”, który trafił do zestawienia najchętniej odtwarzanych kawałków przez rozgłośnie radiowe, „jak nie wrócę po północy” z udziałem Szpaka, i numer z Bedoesem „pamiętam siebie” wyprodukowany przez Favsta.– Twój idol to jest niezły ananasik, bo napisał do mnie, że prosi o teksty i zapłaci – nawija Kuban.

 


11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Edek tiktoker nuci
24 dni temu

Na nowy tydzień mamy do nucenia: Twoja koleżanka lubi abu dabi a ja lubię kiedy mówi do mnie tatuażyk tatuażyk tatuażyk zobaczysz coś się stanie to nie za plecami. A dzisiej uświetni wam dzień kawałek: Bojs bojs bojs ajluki forde guczia bojs bojs bojs getredi for dela. Także łaki do nucenia kamą.
#Sentino
#Akolita Sicarios
#Edzio
#Profesor Trapu
#Nucenie po wsze czasy i jeden dzień dłurzej
#Leosia

Dziewic
24 dni temu

Nudne flow,kawałek jak 1000 innych w których utonie chyba że na siłę będzie promocja i dogrywanie się do reszty plemników,taka moja opinia.

young cwel❤️
24 dni temu
Reply to  Dziewic

Przecież jest promocja. Kupił 3 artykuły na glamrapie xD Istotnie, jakieś generyczne pierdy o niczym i że był na dnie, ale już nie jest xDDD Nikt nie zauważy jak przestanie już stękać do mikrofonu, charyzma wysuszonej psiej kupy na trawniku. Powinien nazwać się Kupan.

Polska muzyka tylko Oi!
24 dni temu

Tutaj kiedyś była fabryka
Tysiąc ludzi miało na chleb
Z kotłów ogień rozgrzanych buchał
Na trzy zmiany – normalna rzecz
Teraz kiedy tędy przemykam
Stoi stary, wygasły piec,
Las neonów, w galeriach miga
Obce światła – jak szpaler klęsk

Ref. Błyskawica jest czerwona
Młot wykuje żelazny miecz
Narodowa Armia Ludowa Wygrać!
Musi! Socjalizm lub śmierć!

A za rogiem czai się bankier
Za następnym czyha ze stu,
Podpisz tylko cyrograf lichwy
Ich fortuny to jest nasz grób.
Do drzwi puka zombie-komornik
Kamienicę kupił dziś gbur
Wieczór zjemy jeszcze kolację
A od jutra – wszyscy na bruk!

ref.

Zaciśnięta pętla dyrektyw
To Bruksela ciągnie za szur
Drąży naród globalny potwór
Symbol zdrady – okrągły stół !
My nie mamy się gdzie wycofać,
Tak jak w klatce zaszczuty zwierz,
Zamiast strachu jest ogień w oczach
Pozostała walka lub śmierć!

Romeo THS
24 dni temu

Darek ogarnij się

INCWELU
24 dni temu

IMPLODUJ W CIERPIENIU

Glamrap AI
24 dni temu

Dwuminutowe kawałki pod serwisy rimingowe, daj pan spokój

Lejeń
24 dni temu

za krótkie

Każdy ciśnie bekę z profesora trapu i jego przydup
24 dni temu

PIEKŁO KOBIET, DYSKRYMINACJA NA RYNKU PRACY XD

Kiedyś moim marzeniem było zostać dziennikarzem sportowym. Mam naprawdę bardzo dużą wiedzę, bo od dzieciaka jestem wręcz fanatykiem kilku dyscyplin sportowych, którym poświęciłem kupę czasu w życiu. Odpuściłem jeszcze w liceum, bo temat nie do przejścia.

Kto za to może takim dziennikarzem być? Byle Julka XD Spermiarstwo w społeczeństwie jest na tyle silne, że wystarczy baba w sukience odsłaniającej nogi, albo z koszulką z dużym dekoltem. Styka.

Zastanawiam się po co te baby w studio podczas meczów siatkówki czy piłki nożnej, skoro żadna tak naprawdę się nie zna XD Czuję się zażenowany słuchając tych kobiet, bo one nie mają kompletnie żadnego pojęcia o tym sporcie i często nawet nie chcą się uczyć, bo 2-3 lata w zawodzie i dalej mierna znajomość tematu

Każdy ciśnie bekę z profesora trapu i jego przydup
24 dni temu

To kto ma ciężej? Mężczyzna, który musi posiadać sensowne kwalifikacje i talenty, czy kobieta, której wystarczy wymalowana buzia i pokazanie cyca lub nóg? Cała dyskryminacja polega na tym, że witaminki mając szanse 50-50 % czują się oszukane, ponieważ w każdym aspekcie życia traktowane są z ulgami i forami.

ciulu jeden incwelu śmieciu
24 dni temu

Mizoginiczne bzdury.

Popularne