Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kuban wrócił z singlem „Na okrągło”

Znamy tytuł drugiej płyty rapera.

Opublikowany

 

„Gdzie jest Kuban?” – o tym, jak wyjątkowym zjawiskiem na polskiej scenie jest raper z Opoczna, niech świadczy to jedno pytanie masowo zadawane przez ostatnie lata na różne sposoby w komentarzach na YouTube i mediach społecznościowych. Po latach wyczekiwania, Kuban prezentuje singiel „na okrągło”, za którego produkcję odpowiada favst.


W teledysku „na okrągło” wszystko obraca się wokół pokoju. Dosłownie i w przenośni. Za reżyserię klipu odpowiedzialny jest Maciej Buchwald i agencja Hart Warsaw.

Premierę utworu „Na okrągło” poprzedziła seria działań promocyjno-marketingowych. Najpierw fani wypatrzyli Kubana jako dźwiękowca podczas wywiadu w największym portalu informacyjnym w kraju. Następnie w mieście rapera pojawił się ogromny billboard z QR kodem. Link prowadził do nagrania, w którym pojawiają się Żabson i aktor Mirosław Zbrojewicz. Ten sam billboard pojawił się również w centrum Warszawy.Singiel „Na okrągło” zapowiada drugi album Kubana „spokój”. Premiera krążka planowana jest w lutym 2023.

Kuban ceniony jest przez fanów i dziennikarzy za naturalny luz i styl. Z pierwszymi publikowanymi utworami zaczął być wymieniany razem z Quebonafide i Kubą Knapem jako największa nadzieja polskiego rapu. Wydanym w 2014 roku „Co za mixtape” otworzył nowy rozdział w historii rodzimego hip-hopu. Dziś wydawnictwo w wersji fizycznej jest mocno poszukiwanym krążkiem. Legalny debiut Kubana – album „Myślisz jeszcze” (2017), premierowo trafił na podium zestawienia OLiS i pokrył się złotem.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Asd
1 miesiąc temu

Tylko CoZaMixtape, jeśli wrocil w takim stylu niech się chowa dalej.

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Asd

Kaban wrócił z okrągłą wanną

Profesor_Nauk
1 miesiąc temu

Wolałem KęKę gdy pił (żartuje nigdy nie słuchałem tego cw.ela)
Wolałem Kubana jak był łysy.

Pański Ojciec Nietrzeźwy
1 miesiąc temu

10 lat temu Kuban nawinął:
Wielu myśli, że obowiązkowe są korzyści
To brak ciśnienia przynosi zyski dla wszystkich

I MIAŁ KVRW4 ŚWIĘTĄ RACJĘ

Mam zakola jak TPS
1 miesiąc temu

HAJS SIE SKOŃCZYŁ TO WRACA LAMUS

bystry
1 miesiąc temu

Co to ma wspólnego z rapem?

ulica
1 miesiąc temu

Co na to ten tak zwany Grande CUCKnation?

Malinowska
1 miesiąc temu
Reply to  ulica

spokojnie paluch, pewnie i on sie doczeka

Popularne