GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kubańczyk: „Mnożę papier jak drukarka”

Raper promuje nową płytę.

Opublikowany

 

kubańczyk
fot. Cactus

Kubańczyk prezentuje kolejny singiel pt. „Taki Sam”. Tym razem jest to utwór w klimacie afrotrap, co pokazuje, że muzyk czuje się bardzo dobrze w różnych stylach. Za produkcję muzyczną odpowiada PSR, który współpracuje z raperem już od wielu lat.

„Taki Sam” to kolejny singiel promujący album „W zeszłym roku”, którego preorder ruszył pod koniec kwietnia. „W zeszłym roku” to czwarty po „Cały ja” (2020), „Młody kot” (2021) i „Dzień po dniu 2” (2021) album studyjny Kubańczyka.

– Mnożę papier tak jak drukarka. Znów na majku mi słychać kajdan – nawija Kubańczyk.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

32 komentarze
Subscribe
Powiadom o
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Alcia
3 miesięcy temu

Jestem tu od lat i chciałam wyjaśnić kwestię incelstwa na Glamrapie.

Mam 31 lat, synka 3 letniego z Chindusem, uważam się za normalnie wyglądającą Polkę, możę trochę ponad przeciętna, nie mam nadwagi, mam pracę biurową i szukam partnera na Tinderze, lubię seks dużo i często 🙂

Codziennie mam ponad 100 propozycji panów, z czego może 1-4 wygląda tak, że mogłabym się z nim spotkać, a tylko 1 sprawia, że robi mi się mokro 😀

Pozostali to typowi incele, piwniczani koniobijcy, zakała polskiego narodu i tego portalu. Jak czytam wasze nienawistne komentarze to zastanawiam się jaka kobieta by chciała być z takim hejterskim chamem?

Polacy na tinderze są w 99.9% procentach:

– otyli
– ubrani w dresy
– zdjęcia robią w oborze z krowami
– są po prostu brzydcy i patrzeć na nich nie mogę!

Nie możecie się dziwić, że panie wybierają sobie najlepsze egzemplarze z genetycznej puli, bo jaka kobieta by chciała żeby zapłodnił ją otyły, mały, rudy karzeł 175cm z chamskim charakterem?

Mjodek
3 miesięcy temu

Drukarka nie mnoży papieru ośle.

Zesrańczyk
3 miesięcy temu
Reply to  Mjodek

Jego widać mnoży twoja jest tania

jorgen
3 miesięcy temu
Reply to  Zesrańczyk

toaletowy pewnie, bo taniej wyjdzie kupić papier do drukarki i podcierać dupę niż normalny toaletowy z biedry

Imie
3 miesięcy temu
Reply to  Mjodek

Rozmowa p()lki z koleżanka:

Poznałam dzisiaj takiego fajnego pakstynczyka, hehe bardzo otwarty. Mam nadzieje ze zaprosi mnie na następna randkę i będzie z tego coś poważnego i znowu będziemy robić to co dzisiaj hehe. Dobrze ze rozstałam się z chłopakiem i zerwalam te zareczyny

Rozmowa pakstynczyka z kolega hindusem w wynajmowanym pokoju

I met and fvck p()lka today. Garbage but free hard fvck

Stara Szkoła Strzałów z Ucha
3 miesięcy temu

Byle mongoł bez żadnego talentu może zostać dziś „gwiazdą”. Ciekawe czasy.

Zesrańczyk
3 miesięcy temu

Jego widać mnoży

PoznańskiSłowik
3 miesięcy temu

MALTAŃCZYK MNOŻY PAPIER JAK W DRUKARCE I OŚWIADCZYŁ SIĘ ESCORTCE.
MALTAŃCZYK ZOSTAJESZ WPISANY DO ATLASU KUKOLDÓW POLSKICH GDZIE FIGURUJĄ JUŻ GONCIARZ, PODSIADŁO, GARGAMEL I WIELU INNYCH Z_EBÓW

Mmmanie
3 miesięcy temu

Nie i ładnie powiedziane

XDDD
3 miesięcy temu

Ale drukarka nie mnoży papieru imbecylu XD

SmoIasty
3 miesięcy temu

Czy możecie normalnie spojrzeć na siebie w lustrze, wiedząc że wielokrotnie splamiliście swój odbyt stolcem?

duch Polaka okupującego kiedyś stolec papieski
3 miesięcy temu
Reply to  SmoIasty

still lepiej niż stolec odbytem 😉

Odb
3 miesięcy temu

Kuta.sańczyk: „Kąpię się z Rafalalem jak Belmondo”

SicenS
3 miesięcy temu

Zidiocenie sięga zenitu. Ten cytat wybraliście bo to najmocniejszy tekst w kawałku czy jak? Niech ten kretyn pokaże na klipie tę drukarkę co rozmnaża papier. Co za dzban, nie mogę się pogodzić, że takie intelektualne dno bez kszty talentu robi karierę i grube siano. Jak to świadczy o młodzieży? Bo zakładam, że nikt dorosły nie słucha takiego szajsu bez sensu. P.S. Nie jestem hejterem, wygłaszam tylko opinię.

Powiedz nie sportom
3 miesięcy temu
Reply to  SicenS

Akurat to był hejt ale ok, oszukuj się dalej

SicenS
3 miesięcy temu

Dlaczego? Bo opinia nie jest pochlebna? No sorry, ale jakoś nie mogę się doszukać żadnego pozytywu w tym łajnie dlatego go nie słucham. Ale komentarze służą między innymi do oceniania i wyrażania opinii, więc nie bądź jak ci raperzy, którzy mają Cię za hejtera tylko dlatego, że nie liżesz im jąder w swoim wpisie.

Kali
3 miesięcy temu

Nie drukarka tylko jego narzeczona escortka cippa i duppa mnozy tak jak moja zona

Versus
3 miesięcy temu

Swoimi wersami brudzi papier jak sraka toaletowy.

wunsz paniszer
3 miesięcy temu

Drukarki nie mnożą papieru. Papier umieszcza się pierwy w dozowniku. Papier przelatuje przez mechanizmy drukarki i wychodzi z drugiej strony. Akurat u rapera brak takiej wiedzy nie dziwi.

GRANDE PROPS
3 miesięcy temu

Ofiara nigdy nie jest winna IN CE LU.

Mogę iść nago i bez broni na najbardziej niebezpieczną dzielnicę, która słynie z gwałtów lub zabójstw ale ofiara nigdy nie jest winna!

Z kolei zdrowy rozsądek i zmysł do unikania niepotrzenego ryzyka nie jest też nam niczego winien więc nas opuścił

Imie
3 miesięcy temu

P()lak: auto za 150 tysięcy, własne mieszkanie, skończone dobre studia

Pisze do p()leki która poznał wiele miesięcy temu: chciałbym założyć rodzine, mieć dzieci, wspólne życie

P()lka: do widzenia

Baglandeszanin czy pakstyanczyk: wynajmowany obskurny pokój dzielony z kolega z innego kraju a wcześniej u siebie w kraju domek z patyków i srani€ do dziury w ziemi, pół analfabeta

Po kilku sekundach od poznania p()lki

P()lka wanna fvck b1tch?

P()lka idzie

jorgen
3 miesięcy temu
Reply to  Imie

pracownik rolny załatwił p0lke na wyspie kos

tojawack
3 miesięcy temu

kuurwa co za nazwy płyt xD „dzien po dniu 2”, „w zeszłym roku”. takie głebokie przemyślenia to miałem w przedszkolu xD

Jakim
3 miesięcy temu

Jakaś bzdura. Drukarka mnoży papier? ldiota.

MowMiAndrzej
3 miesięcy temu

Mnożę papier jak drukarka, robię lodu jak lodziarka ~ kupańczyk xDDD

SZCZERA PRAWDA
3 miesięcy temu

Bardzo dobry matematyk, potrafi mnożyć. Brawo

Co ty ku.rwisz
3 miesięcy temu

Jestem xerem xera z xera, jak drukarka.

Marian
3 miesięcy temu

Chyba zużywasz jak drukarka

Mmmanie
3 miesięcy temu

Masakra co to do h…? To ma być hip hop? Sięgnijcie 20 lat wstecz i porównajcie tamta muzykę z tą. No tak 20 lat temu nie było was na świecie dzieci…. To dla kasy się ośmieszają a nie robią ,prawdziwy rap. Pfuuu!

Pan Elon
3 miesięcy temu

Rucha mnie w dupę trans sekretarka

O.S.T.R.orznie
3 miesięcy temu

Mnożyć to se na drukarce może ale …
Papier hmmm. Toaletowy ewentualnie śniadaniowy na ch…wym wydruku

Yhy
3 miesięcy temu

Co za dzban. Drukarka nie mnoży papieru

teledysk

PUMA celebruje swoje 75-lecie, więc Avi zaprasza na „Grand Prix”

„Nie bój się działać pod prąd i sięgaj po najwyższe cele”.

Opublikowany

 

Przez

avi puma

Nowy teledysk Aviego, w którym gościnnie pojawia się Jann, to idealne podsumowanie hasła Forever.Faster., którym komunikuje się PUMA. Tak samo zresztą, jak sam tekst utworu „Grand Prix”, za którego produkcję odpowiada Magiera.

– To do nas należą te dni. Wiemy jak to jest nic nie mieć. Jak widzisz cel, no to biegnij. Po coś więcej niż puchar i wieniec – rapuje w nowym kawałku Avi. To słowa o robieniu kariery, walce z przeciwnościami losu i konkurentami, wierze w zwycięstwo i niepoddawaniu się za wszelką cenę. Idealnie pasują on też do sportowej, bokserskiej rywalizacji, którą ukazuje teledysk. Wreszcie: to Forever.Faster. w pigułce – mantra PUMA, legendarnej firmy kończącej w tym roku 75 lat. Od ponad siedmiu dekad wspiera ona sportowców i dopinguje ich w wyścigu o topowe miejsca na podium, ale i promuje satysfakcję z pokonywania własnych granic. Otwarcie mówi o byciu sobą i o tym, że czasami ważniejsza od starcia z przeciwnikiem jest walka z własnymi ograniczeniami. – Nie bój się działać pod prąd i sięgaj po najwyższe cele – mówi Avi przy okazji promocji singla „Grand Prix”. O to właśnie chodzi w Forever.Faster.

Wróćmy do samego klipu Aviego, bo jest tu na czym się skupić. Za jego wizualny aspekt odpowiada Piotr Kujda (reżyser) i Igor Połaniewicz (operator). „Grand Prix” to historia dwóch kumpli, których łączy robota i pasja. Młodzi mechanicy pracują na co dzień w warsztacie samochodowym, ale kochają boks i spędzają każdą chwilę na treningu. Wkrótce jeden z nich dostaje szansę wejścia do ringu i wzięcia udziału w ważnym pojedynku. Podczas walki coś się jednak wydarza i nasi bohaterowie muszą uciekać. Czy zawinił menadżer, grany popisowo przez Aviego, czy jednak ich szef uniósł się honorem i to druga strona rozpoczęła nagonkę i nocny pościg? Tego możemy się tylko domyślać. Podobnie jak tego, kto prowadził na punkty w walce, bo sędzia – w tej roli Jann – nie zdradza nam tego do końca.

„Grand Prix” idealnie wpasowuje się w 75-lecie marki PUMA. Zresztą z jubileuszem koresponduje już sam tekst utworu Aviego, w którym przywoływane są legendy sportu współpracujące przez lata z marką – kierowca wyścigowy Lewis Hamilton i piłkarz z tzw. „ręką Boga”, czyli Diego Maradona. Fabularnie w klipie wszystko się składa – mamy rywalizację, przełamywanie barier, pokonywanie przeszkód, nieustanny rozwój i emocje do ostatniej minuty – fani sportu dobrze to znają. Wspomniane wcześniej hasło Forever.Faster. manifestuje się też jeśli chodzi o dobór bohaterów tej jubileuszowej kampanii. Jak? I kto jest tu Forever., a kto Faster.? Już tłumaczymy.

Avi x Puma

Zacznijmy od Aviego. Z jednej strony tegoroczny debiutant, który dopiero w tym roku zdecydował się wydać solowy album „Mały Książę”. Z drugiej strony to już legenda polskiej sceny rapowej, który ma na koncie mocną płytową trylogię nagraną z Louisem Villainem. Avi to konkretny zawodnik, którego pewność siebie manifestuje się w tekstach i poparciu wśród fanów. Ufali mu oni przy poprzednich płytach, uwierzyli też w solowe wydawnictwo („Mały Książę” okazał się jednym z 5 najpopularniejszych albumów pierwszego półrocza w Polsce!). Szczery przekaz Aviego to ukłon w stronę tradycji, klasyki, ponadczasowości. To właśnie Forever. – niezachwiany pewniak, na którego zawsze można liczyć. Jann to natomiast czarny koń ostatnich miesięcy. Wszyscy pamiętamy zamieszanie, które towarzyszyło finałowi krajowych eliminacji do tegorocznej Eurowizji. Wszyscy pokochali 24-letniego wokalistę, wybrano go głosem fanów, ale to jednak Blanka pojechała do Liverpoolu. Nikt nie mówił tutaj jednak o porażce – dla wielu osób Jann i tak był wygrany, bo na własnych zasadach, nie idąc na kompromisy, osiągnął sukces i zachował twarz. Młody, odważny i pewny siebie. Skory do eksperymentów i przełamywania schematów – w stylu i w muzyce. Czy może być coś bardziej Faster. niż to? Czy tych dwóch artystów – Aviego i Janna – można było lepiej dobrać? To teraz czas na wspólny album!

Avi x Puma

Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Bambo the Smuggler na kanale StoproRap z imprezowym „Lej!”

„Łączy nas coś więcej niż alkohol”.

Opublikowany

 

Przez

Bambo the Smuggler prezentuje nowy kawałek na kanale StoproRap.

Utwór pt. LEJ! to najnowszy singiel Bambo the Smugglera. Raper ugruntował swoją pozycję w podziemiu kolaboracjami z takimi artystami jak – Smokepurpp, Mobbyn, Sentino czy JWP.

Utwór 27-latka został wyprodukowany przez utalentowanych producentów młodego pokolenia, czyli BarTiego oraz D$T, natomiast mixem zajął się Pazzy. Za teledysk odpowiada Patryk C.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Tomasz Kot jako Taco Hemingway

Raper pojawił się gościnnie w singlu Darii Zawiałow.

Opublikowany

 

Przez

Duet Darii Zawiałow i Taco Hemingwaya ponownie zaskakuje! Choć zaledwie tydzień temu ukazał się nowy album rapera z gościnnym udziałem wokalistki w utworze „Mix Sałat”, to nie koniec współpracy artystów! Właśnie ukazał się nowy utwór „SUPRO”, który zaskakuje wyjątkowo melodyjnym wokalem Hemingwaya oraz niebanalnym teledyskiem.

Artyści w „SUPRO” prowadzą transkontynentalny dialog – Daria z bezkresnej, amerykańskiej pustyni, a Taco z warszawskich ulic. Surrealizmu tej sytuacji dodaje fakt, że w rolę Taco w teledysku wciela się legendarny aktor – Tomasz Kot!

– Pomysł, aby zaangażować do tego projektu Tomka powstał bardzo spontanicznie. „SUPRO” jest napisane i zaśpiewane przez nas z lekkim przymrużeniem oka. Zależało nam więc na tym, aby teledysk do tego numeru również nie był brany całkowicie na poważnie.

Chwilę później wpadliśmy na pomysł „a co by było gdyby Filipa zagrał aktor?”. I w zasadzie od razu przyszedł nam do głowy Tomasz Kot. Razem z Taco ogromnie szanujemy jego postać i kunszt, a poza tym panowie przy pomocy odrobiny charakteryzacji okazało się, że są do siebie zaskakująco podobni!

Tomek – ku mojemu zdziwieniu – zgodził się na udział w klipie praktycznie tego samego dnia, kiedy nieśmiało do niego napisałam i wszedł w to z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem, pomimo wielu zawodowych obowiązków. Jestem przeszczęśliwa i mega dumna z tego, że mogę mieć w jednym projekcie u swego boku dwóch tak wspaniałych artystów! – opowiada Daria.

Premiera nowego singla zbiega się z kolejnym, ogromnym sukcesem na koncie artystki. 25 września Daria przebiła magiczną granicę 2 milionów słuchaczy na Spotify! Jest trzecią Polką w historii platformy, której udało się zgromadzić tak wielką rzeszę słuchaczy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Łona, Konieczny i Krupa z singlem „Biegnij!”

Trio promuje płytę „Taxi”.

Opublikowany

 

Przez

fot. Krzysztof Kiziewicz

„Biegnij!” to kolejny singiel tria Łona x Konieczny x Krupa, promujący nadchodzący album „TAXI”. I nie jest to — wbrew tytułowi — piosenka o skłonności taksówkarzy do joggingu, ale pełna nagłych zwrotów akcji opowieść o sytuacjach, w których kierowca najchętniej uciekłby przed klientem.

– Mój przyjaciel Roxi, który przejeździł parę ładnych lat na taryfie, opowiedział mi kiedyś jak wygląda sylwestrowa noc z punktu widzenia taksówkarza. Okazuje się, że jest dokładnie jak w dobrym horrorze: zaczyna się sielankowo, a potem ni stąd, ni zowąd wszyscy zaczynają cię gonić. Z grubsza o tym jest „Biegnij!” – opowiada o nowym singlu Łona.

Trio promuje najnowszy singiel relacją z występu na żywo zarejestrowaną w legendarnym taksówkarskim spocie, czyli poznańskim „Barze u Gosi”. Koncert miał miejsce w ramach festiwalu sztuk społecznych Off Opera 2023 organizowanego przez SMAK — Stowarzyszenie Młodych Animatorów Kultury. Video jest czwartą częścią wizualnej serii promującej nadchodzące wydawnictwo.

Równocześnie z singlem trio ogłasza rozpoczęcie jesiennej trasy koncertowej. Łony, Koniecznego i Krupy będzie można posłuchać na żywo w: Katowicach (26.10), Toruniu (2.11), Gdańsku (3.11), Warszawie (16.11), Krakowie (19.11) i Wrocławiu (15.12). Bilety do nabycia na ​Going.

„TAXI” to rezultat współpracy szczecińskiego rapera z muzykami ze składu Siema Ziemia: Andrzejem Koniecznym i Kacprem Krupą. To album koncepcyjny: z rozmów prowadzonych z taksówkarzami i taksówkarkami przez Łonę i Zuzę Głowacką (producentkę wykonawczą albumu) twórcy utkali oni album „TAXI” — uniwersalną, a przy tym osobistą wypowiedź o współczesności, muzycznie zaczepioną między hip-hopem, jazzem i elektroniką.

Album „TAXI” można nabyć na stronie Def Jam Recording Poland i sklep.dobrzewiesz.net. W limitowanej edycji albumu znajdziemy m.in. samochodowe dodatki oraz książeczkę, w której Zuzanna Głowacka i Łona dzielą się kulisami rozmów z taksówkarkami i taksówkarzami. Oprócz tego rozszerzone wydanie zawiera trzy dodatkowe utwory: wyjątkowe remiksy oraz piosenkę „Aorta” z tekstem Jacka Budynia Szymkiewicza — zmarłego w ubiegłym roku wokalisty szczecińskiej grupy Pogodno.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Filipek nadaje z Grecji

“[…] Chociaż nie znam się na byciu dobrym, tak jak Ty”.

Opublikowany

 

Przez

Fot. Nikodem Hawrylak (@madson)

Po kilkumiesięcznej przerwie Filipek prezentuje słuchaczom kolejny kawałek z nadchodzącego albumu.

“Tak jak Ty” to energiczny singiel, za produkcję którego odpowiada Tribbs. Teledysk nakręcony podczas pobytu rapera w Grecji nie pozwoli nam szybko zapomnieć o lecie.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Kazior publikuje zza krat klip z udziałem Saida Magomeda

„Jestem głodny zwycięstwa, mam krew na rękach”.

Opublikowany

 

Przez

„Sa vash” to kolejny singiel z nadchodzącego albumu „No face, no case” Kaziora, którego premiera została przesunięta na 27 października. W klipie pojawił się zawodnik MMA – Said Magomed.

„Głowa do góry, kiedy idę do klatki” nawija Kazior w najnowszym singlu zatytułowanym „Sa vash”. Raper w ostatnim czasie borykał się z problemami, a aktualnie przebywa w berlińskim areszcie. Z uwagi na to, premiera jego płyty, która zaplanowana była na 23 września, została przesunięta na 27 października. Nie pokrzyżowało to jednak jego planów i GM2L opublikowało w piątek utwór „Sa vash” w serwisach streamingowych, który został dopełniony klipem. Pre-order w dalszym ciągu dostępny jest do zamawiania na stronie GM2L, także w zestawie m.in. z wagą cyfrową.

W teledysku wzięli udział zawodnicy Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki, a wśród nich Said Magomed, który już 30 września podczas gali Babilon MMA 39, podejmie rękawice w walce z Fabiano Silvą. Tytuł najnowszego singla oznacza tyle, co „wojownik”, a obecny w klipie wilk symbolizuje pseudonim Saida-magomeda Abdulkadirova. „Sa vash” zostało zrealizowane w motywacyjnym klimacie, połączonym z charakterystycznym dla Kaziora, ulicznym sznytem.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)