Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Kubi Producent prezentuje nowy utwór z płyty „+18”. „9 żyć” to numer, który powstał w kooperacji z Otsochodzi, Schafterem i PlanBe.

Teledysk zrealizowany został techniką rear projection. Dzięki temu bohaterowie przenoszą się do Las Vegas. Za scenariusz i reżyserię do klipu odpowiada Adam Tarasiuk. Lamborghini Huracan wokół którego dzieje się akcja teledysku został udostępniony przez firmę www.autoprezent.pl.

Płyta „+18” ukaże się 14 czerwca 2019. Kubi Producent jest aktualnie najpopularniejszym producentem hip hopowym w Polsce, współpracującym ze śmietanką sceny rapowej w Polsce. Na płycie znajdzie się 18 utworów i aż 34 muzycznych gości! – Chciałem nagrywać z ludźmi, z którymi pracowałem już wcześniej i wiedziałem, że jest między nami chemia, jak i ze swoimi ziomkami. – mówi Kubi Producent. „+18” to materiał przebojowy, zaskakujący, taneczny.

Już dziś można zamówić limitowaną wersję albumu zawierającą dodatkowo płytę instrumentalną z podpisem artysty, przypinkę „+18” oraz pakiet wlepek. Zamówienia można składać na stroniewww.kubiproducent.pl Limitowana wersja płyty ukaże się w ilości 3000 szt.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
skarpetkazdrowanieuciskowa

producent? chyba kurwa figurek z kupy…

Stop hate

czepiacie sie go bo jest gejem :((((
ma prawo, odczepcie sie od fajnego chlopaka!!

MotoFan
luczjano

Jebać ten wysryw. Mam dla Was ważniejsze info: wiem już czym jest ten jebany olis.

Co to OLiS?

OLiS to oficjalna lista sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video, która istnieje od 23 października 2000 roku. Zestawienie powstaje w oparciu o dane sprzedaży sklepów uczestniczących w projekcie, do którego należą największe sklepy sieciowe np. Empik, Saturn i Media Markt, sklepy internetowe oraz sklepy niezależne. Dane odnoszą się do tygodnia poprzedzającego kolejne wydanie zestawienia i przedstawiają listę 50 najchętniej kupowanych płyt w danym tygodniu.

No i co kurwa, redakcja nie mogła od razu tego napisać? Tak trudno było?

Alfonso Pawlacz

A co jesli zostalismy oklamani? Nie wiadomo, Żydzi, Illuminati, masoni, kto wie czy to co czytasz jest prawda?

ProfesorNauk

A JEBAĆ MNIE KURWA W DUPE PO SAME JAJA

TWOJSTARYTOLATRYNOS

Człowiekiem jestem, do kibla chodzę, wącham skarpety i pale bucha…

MotoFan
Odb

Otsochodzi z tym planem be na 9 żyć. Kubi produkuje szaftera.

Muppet Chujidov

Kochani moi, nie wszyscy tutaj jesteśmy biali. Wśród nas skrywa się czarnuch ze stolicy, który zwie się pAWEŁ aUGUST cHOMONTOWSKI. Pozdrawiam.

MotoFan

Sukces na innym polu niż muzyka

https://www.youtube.com/watch?v=5cR9DN2mTpQ

Daniel

Zapro do sprawdzenia utworu. Pozdro! https://www.youtube.com/watch?v=aVnNeDFk6-w

Jurekj

Opublikowany 4 godziny temu Przez Sebastian Skajnowsk

18:56 7

Popularne