Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kubi Producent łączy siły z Bedoesem i Szpakiem

Posłuchajcie „Więcej życia”.

Opublikowany

 

kubi producent
fot. materiały prasowe

Na tę wiadomość z pewnością czekało wielu słuchaczy rapu! Kubi Producent ponownie połączył siły z Bedoesem i Szpakiem i nowym singlem „Więcej życia” oficjalnie zapowiedział nowy album producencki. Na ten moment nieznana jest dokładna data premiery – wiemy jedynie, że nowego krążka utalentowanego producenta możemy spodziewać się jeszcze w tym roku nakładem Sony Music Entertainment Poland.

Niewielu rapowych producentów może pochwalić się takim bagażem doświadczeń, jak 22-letni Kubi Producent. Na scenie obecny od blisko dekady, ma na swoim koncie pełnoprawny album producencki „18+”, na którym zgromadził czołowych rodzimych raperów, oraz trzy płyty stworzone w duetach z Bedoesem, Szpakiem i Fukajem. Ci dwaj pierwsi artyści pojawili się w nowym singlu „Więcej życia”, którym pochodzący z Wadowic producent po raz pierwszy zapowiedział swój drugi album producencki.

„Więcej życia” opiera się na nostalgicznej kompozycji, w której pierwsze skrzypce przewrotnie gra… gitara. Trudno doszukiwać się przypadku w tym, że do pierwszego singla zapowiadającego nowe wydawnictwo, Kubi Producent zaprosił dwóch z trzech raperów, z którymi stworzył albumy w duecie. Zarówno Szpaku jak i Bedoes, dla których nie była to pierwsza okazja do współpracy, doskonale odnaleźli się na podkładzie Kubiego, a w teledysku autorstwa kolektywu WIDOK obok raperów główne role zagrały stylizowane na nich dzieci.Kubi Producent ft. Bedoes 2115, Szpaku „Więcej Życia” – posłuchaj

Kiedy więc możemy spodziewać się następcy doskonale przyjętego „18+”? Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku! Premierę albumu z pewnością poprzedzi przynajmniej kilka singli, dlatego warto bacznie obserwować ruchy Kubiego Producenta.

 


12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Cezary Pazura
1 miesiąc temu

Trzech synów matka miała dwóch słynęło z głupoty a trzeci ten najgłupszy miał wielkie cycuszki Hej!

Odb
1 miesiąc temu

Dildosów Producent łączy odbyt z Bedopiesem i Srakiem

Cezary Pazura
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

Kupy producent i pedowesz łączą końcówki w dziupli szpaka

Halal masarny
1 miesiąc temu

DO CHOROSZCZY

-.- .. .-.. .-.. -- .
1 miesiąc temu

-.- .. .-.. .-.. — .

Andżej
1 miesiąc temu

Przykre.

bystry
1 miesiąc temu

Co się stało z muzyką, która kiedyś mnie porywała? To ścierwo zwą dziś rapem?

Seba
1 miesiąc temu

Przełknijcie to. Jakby bedoes przyszedł do waszej dziewczyny to ona by was dla niego zostawiła.

Tylko Azjatki
1 miesiąc temu
Reply to  Seba

Moją dziewczyną jest azjatka, a nie pOlka, więc by mnie nie zostawiła

Popularne