Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Kubi Producent pokazał fragment nowego numeru

Posłuchajcie snippeta „Marlboro”.

Opublikowany

 

Kubi Producent szykuje się do premiery pierwszej producenckiej płyty, która ukaże się nakładem Sony Music Poland. W pierwszym singlu usłyszymy Young Multiego i Żabsona. Tymczasem raper za pośrednictwem mediów społecznościowych ujawnił fragment nowego numeru „Marlboro”, w którym pojawia się White 2115. Nie wiemy na razie czy zasili on album.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pitalador

A kiedy pokaz fragment swojej gejowskiej seks tasmy z Bedoesem ?

Odb

Hehe już mnie tak śmieszą te niuski że ja pierdole. Cebula czy tam ananas na głowie autotune kolorowe ciasne ciuchy i wersy o dupie Maryny. Damn…rap od dead.for real

Odb

Is** kurwa .Nie od

Nathan

Nazywać coś płytą producencką co będzie zestawem kilku bitów na takim samym patencie to jednak trzeba mieć tupet. Szkoda, że zamiast wypracować sobie pozycję i nazwisko (nie, wyprodukowanie kilku bitów – czy na kradzionych paczkach czy nie, whateva – dla bedoesa i kilku innych z SB nie jest wypracowaniem pozycji*) i dopiero uderzyć z producencką co byłoby naturalnym „hajpem” to nie – lepiej wypuścić coś co będzie miałkie i nijakie i jeszcze wmawiać sobie, że to sukces.

* Wiem, że bity łykał jeszcze Quebo, Borixon ale umówmy się – był to dodatek do nazwiska, a nie dobra produkcja.

Wezyr dobrze go podsumował na swoim fp 😉

łakkiller

aaaa kupi producent bity, mogą być kradzione, prosze o przesylanie snippetow na adres gupikupiproducent@bedimnierucha.pl

Mateuszjebacmalika

O ja ale lamus

KrakusNH
Slack

Nie rap, tylko jakiegoś łaka co se ledwo daje radę na 90 BPMach, z chujowa technika, miałkim tekstem i zapowietrzajacego się przy tym jak stary grzejnik. Widzę, ze oboje macie NH w ksywkach, to twój chłopak czy jak?

Popularne